Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale třeba Wonderful 101 by si zasloužilo alespoň honorable mention
  • Mahcake
    Tohle je totální bullshit. Assassin's Creed, který se už ždímá jako CoD a je pomalu každý rok stejný kromě prostředí? Nemluvě o tom, že v něm byla 90% misí už jen "Pronásleduj, odposlouchej a popř. zabij"? To jako vážně? Ještě, když ho zařadíte mezi Bioshock Infinite, The Last of Us a GTA V? Klesli jste u mě pánové. Velice jste klesli. *16*
    • Podle mě 4 dost sérii oživila a naopak Ifinite mi přišlo přehypované... Gameplay nulový, atmosféra to držela nad vodou. Aspoň u mne.
      • Mahcake
        Nemyslel jsem samozřejmě, aby to vyhrál jednoznačně Bioshock, ale tady to vypadá, že Games.cz se úplně vykašlalo na ostatní hry v kategorii a vůbec je nebralo v potaz. AC 4 je - jak už někdo říkal předtím - jen copy-paste předchozího dílu. Po první třetině hry jsem už vzpomínal na úžasný první a druhý AC a už to dohrál jen z donucení, na který zatím z žádných nových dílů nemá. A ne, není to jen kvůli tomu, že to bylo v té době něco nového.

        Kdyby aspoň přinesli do hry něco ÚPLNĚ nového. Pozměnit trochu styl, jak hratelnosti, tak jiných faktorů než to jen kopírovat s jiným prostředím. Nemluvě o tom, jak totálně po*rali tématiku Assassins vs. Templars, kde každý druhý může být Assassín a každý třetí Templář bez svých pravidel a kréd, které jsme mohli vidět v 1 a částečně ve 2, že to až nedává vůbec logiku a to mi tuhle sérii od 2 potopilo nejvíce.
        • Jack1947
          Tys to ale nehral ne ? Jak sio tedy muzes dovolit o tom rict ze to je jen copy-paste. Me to prekvapilo pro k uzoufani nudnem behacim AC3. Templari jo to je skoda to mi vadi nejvice
          ze to nezustalo v onech pribehovych kolejich. Whatever. Chceto to trochu nadhled.
          • Mahcake
            Jestli sis vůbec přečetl můj komentář, tak uvidíš, že jsem to dohrál po té první třetině už jen z donucení. Takže ano, mohu si dovolit podobné věci psát, trolle.
            • Jack1947
              Trolle jo ? *15* Ano, nepochopil jsem to. Stejne si to hral? Jenze si potreboval postezovat ok ok.
      • No s novým Bioshockem je problém že to prostě někomu řekne hodně a někomu nic. I když si myslím, že mi to řeklo hodně, tak mi je tam pár věcí taky líto (nicméně jiných a méně konkrétních než je Bioshocku většinou vytýkáno).

        Assasins Creed by to dosta neměl kvůli tomu, že je to už čtvrtý díl a přijde mi, že ty nejoceňovanější charakteristiky nového dílu byly povětšinou už v jedničce. Jako nehrál jsem to, ale i když lidi dost říkají, že je to změna oproti trojce, tak to pořád není takový rozdíl jako například mezi Bioshockem 2 a Bioshock Infinite.

        GTA si o hru roku vyloženě říká, ale tam je jednak podobný problém jako u Assasins Creed (i když GTA těch nových prvků přineslo řekl bych zásadně více). Ale jako hlavní prolbém u nového GTA je podle mě to, že vyšlo vpodstatě nedávno, tak se nedá ještě moc hodnotit. Je to sice trochu nefér, ale nedá se dělat nic s tím, že Bioshock je takový odleželejší.

        Dal bych to Bioshocku hlavně proto, že je to taková pěkná perlička kterou by si člověk měl zahrát. Kdyby to řekněme každý rok vyhrál Assasin, tak i kdyby to byla pravda, tak ten žebříčřek bude k ničemu. Samozřejmě poselstvím mého příspěvku nemá být jen to, že to měl vyhrát Bioshock, chtěl jsem to spíše rozebrat problematiku.
        • Kozy
          Tak hlavní rozdíl mezi Bioshockem a Infinite je ten, že v jedničce/dvojce byla ta bojová část alespoň zábavná.
  • DMC - podla mňa najmenej docenená hra minulého roka - v pohode príbeh ktorý je tak trochu výsmechom dnešnej konzumnej spoločnosti, výborný bojový systém a pomerne dobre optimalizované aj na klávesnicu - som rád že si na túto hru aspon niekto spomenul! *13*
  • No tak hlavne ze to neni bioshock... :D
  • Já osobně se nemůžu rozhodnout mezi GTA 5 a the Last of us.
    Ale dát jako nej hra Ac 4 ? Jeto jenom vylepšená 3 (protože nato ubisoft moc spěchá s touto sérií).
    Nej Ac je 1 a 2 *4* .
  • Nechápu, proč mažete Veskoslava *15* Když tu nadával všem okolo, tak nic a najednou jste tak přísní *5*
    • davidBray
      co napsal? :D
      • Vůbec nic. souhlasil s ACIV a ptal se proč nerozdeli anketu na TPS a FPS....
        • smejki
          to je jak rozdělit závody na ty s kamerou z kokpitu a bez.
          • Miserius
            Ne, to je jako udělat kategorii Válečné hry a naházet tam do toho simulátory, strategie, akční hry a kdoví co ještě...
            • Miserius
              Postřehl jsem to, ale to neznamená že nemužem oba pořád diskutovat o tom svojem... Ostatně, tak probíhá většina debat i v hospodě *1*
            • smejki
              a už sis všiml, že já celou dobu reaguju na větu "ptal se proč nerozdeli anketu na TPS a FPS", zatímco ty mluvíš o něčem jiném?
            • Miserius
              Odjakživa se hry všude po světě rozdělujou na akční střílečky a akční adventury (nebo ty jsi viděl na nějaký stránce světových rozměrů aby míchali Battlefield 4 s Assassinem 4 ? - vim že tady Battl neni, ale máš tam teda Bioshock) ... ještě jsem neviděl aby byli takle vyloženě líný a udělali vše dohromady
            • smejki
              Otázka 38: Mezi Third Person Shooter a First Person Shooter je podobný vztah jako mezi:
              a) First person racing a Third person racing
              b) strategií, akční hrou a simulátorem
              c) Panamský průplavem a podpažím
              d) frťanem Milošovky a Milešovkou

              Správná odpověď je b), ano, ta logika je mi jasná.

              Rozdělení ankety na TPS a FPS ničemu nepomůže. Držkovalo by se úplně stejně. A to automaticky přehlížím slovo Shooter. Ne, že by na tom nějak extra záleželo, ale větší hřích je míchání open world akce, sandboxu a lineární příběhové pifanice.
            • Miserius
              No akční film a akční hry jsou přece rozdíl... Akční hra je každý druhý, polovina současnejch RPGček je akční hra, přece někdo inteligentní nemůže dát DMC, AC4 a TLOU do jedný kategorie a říct že to je stejnej žánr... To tady potom nemá co dělat
            • Co prosim? Ten tvuj primer jsem asi nepochopil. Je to stejne jako vyhlasovat akcni film roku, nevidim rozdil.
            • Miserius
              Přijde ti že jsi na webu o filmech? Pokud jsi hráč co má rád strategie a kor z druhý světový, k čemu ti bude že vyhraje kategorii Válečné hry CoD 52? K ničemu, proto bys chtěl kategorii Nejlepsi strategie
            • A? Valecby film muze byt taky takovy nebo makovy... Nebo vubec akcnaky, to mas thrillery i komedie... Neni to zase TAK pres caru, to spis ten hate tady.
        • eStar
          Také jsem si nevšiml ničeho za co by měl být smazán. On je tu ovšem už nějakou dobu v nemilosti u všech příspěvků automaticky -40.
          • Tushan
            vždyt byl celkem sprostej.. jako vždy
        • Osobně si pamatuji jak mě nadával do trosek, do debilůů a nic :D
  • mne se nominace zdaji priliš mainstream, fakt nebylo nic lepšího?
    • a máme tu dalšího hipstera, výborně... *10*
    • to si asi pockaj na nominaciu indie hier...v hudbe a filmoch tiez vyhravaju len masove veci, je to uplne normalne.
  • Já vážně pochybuju o tom, že "redakce" hrála (natož dohrála) všechny hry v uváděných kategoriích, aby mohla relevantně posoudit, která že je "nejlepší"... Přitom by stačilo uvést jména jednotlivých čelnů redakce a název hry, pro kterou hlasovali... Takhle věřím tomu, že to vyhlašuje jeden redaktor, "odborník" na danou kategorii, který, jak tak hádám, všechny hry stejně nehrál...
  • 5064 Ratings-9.1 score... To je unikát, že se shodne většina lidí a tím unikátem je Last of US....
  • Vtip bude, že nejlepší hra roku bude (nebo by mělo být) také AC4... pro mě je teda jasná volba GTA V...
    Nebo že by přišel zvrat a nejlepší hrou roku bude GTA V i přesto, že v této kategorii vyhrál AC?? *1*
    • Mart9
      Podle toho, kdo z redakce bude nejlepší hru vyhlašovat. Mně se tedy příliš nelíbí, že letošní Best of články nejsou názorem redakce, ale vždy jen jednoho člověka.
      • Moc to žerete, člověk si stejně vybere sám co ho baví a ostatní je mu putna. Zajímavé tyhle články "BEST OF" jsou proto, že dávají náhled na vývoj herní scény. A starší člověk jako já skutečně zapláče, pokud si vezmu do ruky časopis z roku 1999/2000 a kouknu jaké "BEST OF" hry byly nominovány tehdy.
        Z nominovaných jsem nehrál ani jednu a když se kouknu na ty závody, tak mě skutečně láká jen Asseto Corsa.

        P.S.: každou recenci obhajujete že má autor právo být subjektivní, tak teď je to nějaký rozdíl? (hádám že akční hry hodnotí člověk co hraje jen akční hry, závodní hry ten co hraje závodní atd...)
      • yenda1
        Ale zase spousta to lidí to nepobírá. A tak je tu velká návštěvnost, páč každý chce vyřvat ten svůj správný názoro na to, co že je ta nej hra, téměř exaktní pravdu, což je vždy, ale opravdu vždy bžunda. Jako kdyby šlo nějak kvantifikovat to, že jedno dílo je lepší než druhé. Jde spíš o názor ne? A pokud má někdo pocit, že AC4 je akční hra a ještě k tomu pro NĚJ nejlepší z TĚCH CO HRÁL, tak proti tomu žádná.
        Já nehrál ani jedinou hru co se v těch nominacích objevují, ale tak nějak mne zajímá co se urodilo, co se zmiňuje, očerňuje, vynáší do nebes a pak zase zadupává pod zem. Aspoň vím co si za pár let vyzkouším.
        A protože nemám čas se prohrábávat weby a hledat brilant v hnoji, tak jsem rád za tyhle syntézy syntéz od redakce, ale hlavně taky od diskutujích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit