Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně jsem zvědavej, jestli BF4 a CoD převálcují Planetside2 :-)
    • z jakýho roku je Planetside2?
      • Jack1947
        Minuleho takze hehe , navic MMMOFPS a tak je pan rimmer kompletne mimo misu.
        • Jsi takový debílek nebo co? Pakliže je zde hra z roku 2009 jako vítěz sekce online. Tak Planetside z konce roku 2012 je to poslední. A nevidím ksakru rozdíl, jestli je to MMOFPS nebo FPS. Ale chápu, tvé IQ je asi nižší než poslední číslo ve tvém nicku.
          • Jack1947
            No vidis, nekdo se holt zapise do kroniky svym krvavym /cernym pismem ale chapu kdyz me nemaj "vsichni" radi ty prece nebudes trhat partu. Koneckoncu anonym vzdycky bude branit svou "identitu" atp... cim tedy otravuji ? Vychazis z minusu nebo z meho psaneho projevu. Nejak nechapu.
            • Meles lejna jako obvykle
          • Jack1947
            To jsem si nevsiml... hlavni je ale ze anonymni uzivatel me mohl "urazit". Vzdycky potesi. *4*
            • Co tě tak čtu, tak si stále nepochopil, že Tě všichni mají plné zuby a jsi otravnější než nějaká smrtelná infekce. U té je jistota, že jednou skončí.
    • Miserius
      Střílečky už jsou v tyhle kategorii...
      • Mahcake
        To snad ani neříkej...
        • Miserius
          Copak jsi nečetl ten článek? Píše to hned na začátku... Máš tam i Bioshock Infinite... je to prostě na palici
  • Mít v jedné kategorii GTA V, The last of us a DmC je dost nepochopitelný...
    • Tak tak, každá z těch her si zaslouží titul "GOTY" ve svý kategorii. Vybírat mezi nima je nesmysl.
    • maros.goc
      Prvy odstavec sa to snazi vysvetlit
  • Naprostá tragedie. Banda děcek co neumí psát, nechce se jim makat a stále tu jsou, protože nic lepšího není... hnus.
    • Ještěže existují jedinci jako ty. Moudří prošedivělí pánové, kteří svou prospěšnou prací obohacují den za dnem celé lidstvo.
  • Tak si to pročítám a říkám si to je jasný jako všude to bude Last of Us nebo GTA 5 a najednou čumím Assassins Creed 4! To jsem opravdu nečekal *1* Ale za mě souhlas sérii AC miluju a dojel jsem všechny díly. Všechny byly dobrý jen ve trojce mi hrozně vadil hlavní hrdina nebot za tak stupidního bezemočního a nudnýho indiána bylo utrpení hrát. No a ten příběh taky za moc nestál.... Ale AC4 fakt dost dobrý Edward je třída *3*
    No ale vzhledem že s těch ostatních her jsem nic nehrál tak nebudu tvrdit že je určitě nejlepší
    • P.S. Jestli chcete kvalitní rozhodování o nej hře roku tak běžte na Eurogamer.cz kde se volilo formou ankety které se mohl zůčastnit každý. Bylo několik kategorií a z každé postoupily 2 hry s největším počtem hlasů do finále o nej hru roku.
      Takže tam nelze nikomu vytýkat upjatost nebot hlasovali stovky hráčů a výsledky jsou tedy opravdu objektivní *3*
    • Ristoro
      Taky souhlasím. AC má něco co ostatní hry nemají a nikdy mít nebudou. Tu nepřekonatelnou atmosféru, díky které si každý díl zahraji minimálně 1x za rok.
  • XXHUGOXX
    Assassins creed 4 ? To nemyslíte vážne. Grafika fajn ale neustále recyklovaný level design, stereotypné misie a otvorený svet kde 95% je len voda ? Je to dobrá hra, ale lepšia než the last of us alebo Bioshock Infinite ? Blbý vtip !! *7*
  • Black Flag, protože GTA 5 by bylo moc mainstream.
  • V takove konkurenci date cenu AC4?
    Jako vazne? Kde jste v redakci dali rozum a oci? Pokud jde o svetova media, tak nejvice oceneni dostava The Last of Us uz jich ma pres 200, druhe je GTA V pres 150 a treti Bioshock: Infinite, ten je na necelejch 50.
    Ja osobne se s timto poradim take plne ztotoznuji, AC4 ani omylem.
    • gta a tlou jsem nehral, ale bioshock krome pekny stylizace a lanovek moc zabavy neprines...

      toliko k temto "ocenenim" (ja bych tomu rikal spis posthype) svetovymi medii
      • Dve ze tri jsi nehral, ale vis ze jde o posthype, ty budes taky odbornik, ktery hry hodnoti z youtube.
  • eStar
    Ale jo, tohle rozhodnutí se dá akceptovat. Upřímně jsem se děsil toho že to vyhraje Betafield nebo Simulátor vykašlávání chlupů. AC IV neselhalo (ovšem ani nepřekvapilo).
  • Sorry tohle mělo jít do diskuze pod tímto příspěvkem
  • Vážení, já mám pocit, že jste si pod stromeček přáli blbost a mnohým se tohle přání splnilo, někteří dostali dokonce omylem více blbosti, jinak si to neumím vysvětlit. Hodnotit práci redakce za rok 2014 ve chvíli, kdy je 18. ledna mi příjde slabomyslné.

    Že se vám nelíbí výběr nej, to už je holt normální - každý má jiný vkus. Můžete si ostatně na forum napsat svůj žebříček s důvody, proč jste hodnotili tak a tak.

    Že neznáte dělení herních žánrů a polemizujete nad pojmem "akční", to už mě snad ani nepřekvapuje a okomentuju to takhle: *7* *7* *7*
    • Tak jsem se nechal inspirovat.Tady je můj žebříček... https://www.google.cz/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=3kW9VXWtSFxf4M&tbnid=eoKklE0TcBjiHM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.dreamstime.com%2Fstock-photo-ladder-hand-drawn-cartoon-sketch-illustration-image32995180&ei=GNXZUsncA6ev0QW8kIHQDg&bvm=bv.59568121,d.ZGU&psig=AFQjCNEbGZ38G0wJuxJ-UtFEaAKUz4NM8w&ust=1390093914010141

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit