Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janchor
    Protože téma. Někoho irituje z principu, někoho totálně míjí - a bohužel je u nás velmi zažitej model "čemu nerozumím, to je automaticky blbost".
  • Zrovna Starseed Pilgrim mi uniklo, no lze to rychle napravit,
  • já to projel celý, ale nezanechalo to ve mně pocit, že jsem zažil nějakej speciální a nezapomenutelnej zážitek
  • Mortuus
    Tak Gone Home mám hned na druhým místě *15* To je hra pouze pro melancholiky, takže chápu, že to hodně lidem nesedlo *3*
  • v 2013 bylo tolik super indie her, škoda, že ani jedna z mejch oblíbenejch se nedostala ani do nominace :D
  • GlaDOS
    Výběr ujde. Až na ten Teleglitch. Hrál jsem a žádná sláva. Starseed Pilgrim mi jako vítěz nevadí, ale nepřišel mi nijak revoluční. Principy se těžko vstřebávají a s veškerou snahou jsem se nikdy nedostal dál než za třetí (myslím) level, kdy ta temnota žere kostičky až moc rychle. Skoro mi přijde, že ta hra staví bariéry hráči naschvál. Klidně bych oba dva tituly vyměnil za skvělý a chytrý Antichamber a The Swapper. Nebo Dust, Fez, The Stanley Parable a Rogue Legacy.

    Trochu mě překvapuje, jak negativně se hráči staví ke Gone Home. Ta hra má k dokonalosti daleko, ale systém vstřebávání příběhu je prostě skvělý. Proč by musela hra na hráči příběh dávkovat jen v cutscénách? Proč by nemohl být příběh vyprávěn skrze prostředí? Každý si vezme co chce a je daleko lepší pocit, když pochopím část příběhu sám, než když je mi to řečeno na plnou hubu.
  • Jn mam nahrany asi 50 hodin ale remcat nebudu- nevyhral to gone home coz beru jako nejvetsi uspech letosnich splacanych best of vyberu
  • dohrál jsem to, ale zase tak dobrý to není , je to hodně stereotypní a později přiliš lehky
  • janchor
    Patřím k menšině těch, kterým plná verze přišla jen jako kosmeticky vyšperkovaná variace na původní mod, takže už neměla čím zásadním překvapit. Což samozřejmě nemění nic na tom, že jde o výbornou věc, jen holt ty nominace, obzvlášť v takhle silným roce, nejsou nafukovací (viz třeba Swapper).
  • janchor
    Pokud nechápeš, ale chápat bys chtěl, můžeš zkusit dva výborný texty z Electron Dance:

    Jeden bez spoilerů - http://www.electrondance.com/the-five-stages-of-starseed-pilgrim/
    Druhej zcela konkrétní - http://www.electrondance.com/faith-of-the-pilgrim/
  • Mortuus
    27 hodin strávených v Rogue Legacy mluví jasně....asi to zas nainstaluju *3*
  • janchor
    Naprosto. Prsten Nibelungův herního průmyslu.
  • Konečně výbornej a vývaženej výběr. Vítězem bych zvolil někoho jiného, ale i tak.. pěkný.
  • jonatan.hanzlik
    Gone home by v mém seznamu nebylo ani na 10 místě. Špatná nuda.
    Stanley Parable. Papers please. Starbound. FEZ. Paper Sorcerer. Risk of Rain. Race the sun. Skvělá Antichamber...

    Díky za upozornění na Teleglitch, na tem bych skoro zapoměl :-)
  • Tedy pokud bych to nominoval za sebe. Nicméně z těch asi 50 nových kousků herních přírustků, které jsem měl možnost tenhle rok hrát, to je docela nepodstatné procento a ani moc času to nezkouslo, takže pořád dobrý.
  • No pokud by existovala sekce top nejhloupěji utracených peněz, tak by tam určitě bylo Gone homo a Starseed pilgrim.
  • Top 3 bych viděl na Starbound, Dust: An Elysian Tail a asi toho Stanlyho. Docela mne zaráží, že nejsou ani v nominaci.

    Na druhou stranu jsem rád, že to nevyhrála hipsterská datlovina jako Gone Home. "Hra" sama o sobě je jen mírně podprůměrná simulace chození s audiokazetou a ten všudypřítomný Hype (zvlášť tady) mne vyloženě znechucuje.
  • Pro mě je nej FEZ a paper please jo a ješte mě hodně bavilo dev game tycoon :). ostatní co tu jsou nominované jsem hral ale nedohrál protože mě prostě nebavily :(.
  • Za mne by vyhrála závodní hra Assetto Corsa, když si uvědomím jak takovou parádní hru dělají nezávislý nadšení tvůrci, tak smekám.
    2) The Stanley Parable - ten koncept je prostě super.
  • O nic nepříjdeš. Principiálně je to obrácený tetris, kde s postavičkou lezeš po kupících se různě rychle rostoucích plošinkách roztodivných tvarů. Ty rostou podle toho, kde umístíš (zasadíš) bod ze kterého rostou další. A to vše ti pomalu zase rozežírá temnota. Nezáživný nekonečno. Nechápu za co tohle mohlo dostat plný počet bodů, bo to rozhodně není revoluční.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit