Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Redakce si dělá prrdel? Jste se tam všichni zkouřili? LoL je pokud vím nějaký ten pátek na trhu a nechápu, co dělá v roce 2013 nominaci....Bože, v tomhle jste vážně diletanti a hodně jste klesli.... *7* Dota 2 aspoň vyšla z Bety, ale LoL? Proč ksakru? Přijde někdo z redakce a osvětli nám tuhle debilitu? *7*A ty kecy o tom, že to bylo v roce 2013 hrané či nehrané si strčte někam. To jste mohli nominovat i WoW s tímhle přístupem....


    P.S: Už jenom to, že jste napsali, že LoL se naučíte za jeden večer jasně ukazuje, co jste s prominutím za diletanty v tomto....Tuhle sekci rovnou zrušte, protože srovnáváte nesrovnatelné. Navíc když už půjdeme do extrémů, tak Riot se sice chlubí čísly, ale to je tak všechno. Minulý rok patřil turnajům v Dotě. A to jak ve sledovanosti tak v podobě cen.
    • V podobě cen patřil minulý rok Lolku, turnajová sledovanost taktéž Lolku, sledovanost hráčů taktéž. Tím samozřejmě neříkám, že je to lepší hra :)
    • sleepless
      Online je jediná kategorie, která nevyžaduje, aby daný titul byl spuštěn nebo vydán v roce 2013. Proč? Protože online hry se neustále mění a jejich životnost je na rozdíl od klasických titulů několikaletá. Proč jsou v kategorii i hry, které se nechází (třeba) v beta fázi? Protože jsou ty hry běžně dostupné komukoli, kdo o to stojí (nejde o uzavřenou betu apod.), ale hlavně proto, že herní průmysl se změnil. Hry už nevychází až jsou hotové a konkrétně onlineovky bývají často v betě i několik let!

      Měli jsme tedy ignorovat online hry úplně, když bychom jich nenašli pět, co se opravdu objevily v roce 2013? Měli jsme snad dělat, že online hry neexistují, jakkoli se jejich hraní věnuje takové množství lidí? Podle mého názoru ne a vybrali jsme tedy ty, které byly za minulý rok nejlepší bez ohledu na rok spuštění. Pokud by Dan, jako člověk co má v onlineovkách nejlepší přehled, naznal, že v pětce má být i WoWko, tak by tam bylo. Leč jeho volba byla jíná. Ano, nad zařazením této kategorie a v této podobě jsem váhal, hodně váhal, ale zkrátka jsem nechtěl oblast online her opominout. Jakkoli bylo nutné, aby se chovala nesystémově.

      Tolik tedy k důvodům. Rád si vyslechnu názory (má to smysl, nemá to smyl), rád si přečtu preferované onlineovky všech čtenářů. Pokud ale hodláš svou debatu vést stylem "jste diletanti, protože si myslím něco jiného", tak se obávám, že se mi s tebou opravdu debatovat nechce.
      • Víc už bych to chápal třeba i v případě toho WoW, pokud by k němu onen rok vyšel nějakej datadisk, měnící a hlavně vylepšující hratelnost, ikdyž to je třeba z roku 2004, ale (a předem říkám, že jsem LoL pozoroval asi 2 hodiny, než jsme nad ním zlomil hůl, protože jsem se v tom prostě absolutně nechytal a přišlo mi to oprosti třeba SC2 jako totální bordel, ale kamarádi to hrají a tak vycházím z jejich konverzací) vyšlo letos do LoL něco pořádnýho, nějaký velký rozšíření, nějaká super změna, nebo se všechny ty aktualizace pohybovaly jenom v tom, že přibývaly nové postavy, balancovalo se a samozřejmě to začalo být zase o něco známější a masovější, ale jinak se pořád hraje tím úplně stejným stylem, na stejné mapě a všechny principy hry zůstaly nezměněný? Protože já si nedokážu představit, jak by takovouhle velkou Moba hru, kterou už jenom kvůli tomu progamingu prostě nemůžou nějak pořádně měnit, mohli tak revolučně vylepšit od třeba roku 2012, aby si zasloužila titul hry roku...
        • Každý rok sa tam hra liga ktorá končí niekedy začiatkom oktobra.
          A vždy ked začína nová sezona (cca 2 tyzdne po konci predchadzajucej) tak sa prekopu mechanizmi a itemy a vyda sa velky path ktorý ich mierne mení, ale mení ich vela naraz a vo finále sa dalšia sezona hra už o niečo inak. Lebo to čo fungovalo npr minulu sezonu je teraz o niečo iné a už to tak nefunguje zase s masteries a podobne.
          Takže je to tá ista hra, ale mierne iná.

          Npr tuto sezonu pribudlo 6wardovacich itemov, boli prerobene wardy. potom pribudlo 9 itemov na goldy a dalsie 4 boli upravene. Dalsie 3 itemi boli zmenene. Boli mierne zmeny na mape, kedy su inak usposobene kriky(ked si v nich nevidia ta a ty vidis z nich) upraveny random minioni po lese a upraveny asi 8me herovia ktory su trochu iný ako predtým. Iný sposob rozdelovania goldou za znicenie vezi a podobne.... Nieje to nič zásadne, ale zmeni to styl hrania.
      • jonatan.hanzlik
        Tenhle názor může obhájit vaši volbu LoLka jako nějúspěšnější onlineovky roku, ale nepřipadá mi konzistentní s většinou dalších zvolených titulů. Řekl bych že většina z nás (zdá se, že kromě Dana) by do VAŠÍ kategorie onlineovek rozhodně zařadila WoW protože je pořád ohromně velké...kromě toho se nabízí Hearthstone a rozhodně také World of Tanks (když už mluvíme o humbuku) které IMHO mají větší hybnost a jsou větší než např, Neverwinter a (let's face it guys) WarThunder.

        Ale je to váš názor a já sem stejně budu chodit číst si ten názor dál, protože stejně nemáte konkurenci, která by stála za řeč :-) Pokud je tohle váš vkus...ok...nemyslím si že by to kvalitu tohoto webu (která je velmi slušná) snižovalo.
      • Veskoslav
        Takže odteď budete dávat každý rok LoL jako vítěze a defacto je v letech 2009-2013 LoL nejlepší online hra na trhu? Nebo jak jako?

        Vždy jsem se Vás zastával i když jsem věděl, že jste napsali či něco udělali špatně. Ale v tomto případě jste to s prominutím docela slušně posraali, když budu sprostý. To, co jste předvedli je paskvil, kdy jste pseudopodmínka dotlačili LoL do dominace. Ta hra měla smysl v roce 2009, aby byla v nominaci klidně i RPG a online. Ale dnes? To tam rovnou můžete strčit CS 1.6, protože se stále hraje a je aktuální. Promiňte, sice děkuji, že jsi přišel mezi nás do zvěřince, ale toto jste podělali a tu sekci stáhnout nebo prostě říct, že je to humor na to, abychom se pozabíjeli.
        • Tushan
          vesko ty si takovej píč.. *7* CML hadra
          • Veskoslav
            Jdi spát, zítra máš školu;)
            • Tushan
              trisska, bíbr, zničující pravda a ostatní jsou sice trollové a dementos ale na Tebe nemá nikdo opravdu ne. Nevím jestly se tak moc snažíš nebo je to tvuj vrozenej talent vzniknuvší nějakým náhodným křížením bratra se sestrou
            • Veskoslav
              Si piš. Už si to píšu do svého blogýsku;) Neboj, mě nevytočíš. A ani si Tě nedám do detroleru lásko:-*
            • Tushan
              říkám pí... a ty mě to ještě odkejveš *15* doufám že máš ze sebe radost jak si tady hrozně důležitej
        • sleepless
          LoL je zkrátka naše volba. Ty máš jiný názor, takže všechno v pořádku. Samozřejmě si o nás můžeš myslet jen to nejhorší za to, že jsme zvolili LoL. Ale na naší volbě to nic nezmění. Vzhledem k tomu, že bude probíhat i hlasování čtenářů, tak bude fajn, pokud se do něj svým hlasem zapojíš.
          • Veskoslav
            Neber to jako nadávky. Ale volbou LoL jste defacto řekli, že v letech 2009-2013 nevyšla žádná lepší online hra. Což je nesmysl. Sami jste na sebe upletli virtuální bič. Tohle se nepovedlo. Příště raději nemít takovou pseudosekci než toto.
            • Veskoslav
              Mě nemusíš poučovat, jak se hraje LoL a jaké jsou mechanismy. Ty 4 roky, co jsem to +- hrál mi stačili na to, abych pochopil herní mechanismy této hry. A po posledních hrdinech jako je Jinx a spol se tam nehodlám vracet, protože balanc hrdinů je naprosto otřesný.
            • No ved rozmýšlaj a čítaj s porozumením.
              Ked hovorím že rozdiel v tom "naučiť sa za vececr" neexistuje rsp je totalna kravina lebo lolko ma daleko lepsi system reorganizacie timov kedy to hadze ccca rovnake skupiny. Tak jasne ze vyber trva dlhšie kedze ma vecsie sito.
              I tak to čo ale píšeš je lož, pretože čakáš tak do 30sekund. Som v gold lige a dlhšie ani neviem či som čakal. Takže zase lož.

              Dalši problem s pochopenim a logikou.
              Ked sa ti niekto odhlasi z logingu tak to znamená, že si prišiel o hru v ktorej by bol leaver a cela by sa hrala 4v5 alebo 2v5 Ako by to dopadlo ak by ten isty hrač neodisiel uz v načitavani. Leaverou je v lolku, aspon na gold lige totalne minimum. Tak 1/10 hier kde istu cast (viac ako 5minut) niekto nehra. Hru kde niekto nehra celu hru or rage quitnea uz sa neukaze to je tak kazda dvaciata. A velku ulohu v tom má i to, že odide este pred začiatkom hry ktora sa tym zrusi a spusti sa ti nova.
            • Tushan
              tak to lolko nehraj dopr.. když je tak špatny *7* ja jsem ve svojí bronze naprosto spokojenej to že tebe to sere je jenom tvuj problem. bež hrát užasnou dotu 2 jako pravej hc pařan *2*
            • Veskoslav
              No jestli čekáš ve svém Bronze cca 30 sekund, to mi je jedno. V goldu klidně čekáš i 5 minut než ti to něco najde. A to se ti ještě někdo ohlásí, když si vybereš "špatného" hrdinu, což se děje tak v každé 3. hře.
            • Tushan
              a mě by zajímalo kde ty máš jistotu že jsou to jen PR keci a ne pravda ? já na hru cekam max pul minuty tak nevim co meleš

              btw: Ithilis Quo se vším co si napsal souhlasím.
            • Veskoslav
              LoL denně hraje 12 miliónů hráčů? A to jsi vzal kde? Z RP keců Riotu? Kdyby to hrálo 12 miliónů hráčů denně, tak by jsi nečekal v průměru 2-5 minut..... *7*
            • Prečo by to mal byť nezmysel? Ty si proste uplne predpojatý a maš klapky na očiach.

              LOLko hra každy den 12milionov hráčou. Vieš o nejakej inej hre čo má také čísla?


              Ten popis v článku je ale podla mna mimo, hovorí že zjednodušila mechanizmi z doty čo je imho blbosť, kedže ich spravili inak a npr castery su tam komplikovanejsi a komplexnejsi ako v dote. A tak isto že sa to dá naučiť za vecer. Co je tiež totalna blbosť, kedže lolko ma dobre spraveny mathmaking system a hadze to hracou cca rovnakej urovne. Ak by sa ten za vecer učiaci sa hrač stretol s niekym uz len z bronz (najnizsej) ligy dostal by hodne na bendžo, tak isto ako by dostal v dote. Len v Lolku sa s nim pravdepodobne nestretne ak si doslova nevypýta. V dote kludne. A to ti hovorim ako hrač čo v 2007 bol z clanu čo ziskal na A-čku titul top cz/sk clan. Lolko je lepšia hra a na rozdiel od doty 2 je iné ako dota 1 dota 2 je uplne to iste len s lepsiou grafikou. je to taky HD remark
            • Veskoslav
              Ale ono je to tím pádem nesmysl. Hra se od roku 2012 prakticky nezměnila, tudíž za rok 2013 by podle téhle logiky měla vyhrát hra z roku 2012 a ne LoL. Prostě je to chyba. Hra se nikterak nezměnila či nepřidala nic, co by ji posunulo před vítěze loňského roku. Tudíž se změnili akorát Vaše osobní preference. Nic víc. Tudíž toto není žebříček nejlepší online hry, ale něco, co se u Vás asi nejvíce hrálo.
            • Miserius
              Poláček, neřikal jsi že nebudeš diskutovat? Vidíš, že přestat debatovat s někym v tomhle "tónu" je celkem těžký? Vítej v našem světě mínusek a provokací *3*
            • sleepless
              Tohle je naše volba za rok 2013, je to dokonce i v titulku, ten rok :) Příští rok to může být stejné, ale i jiné, protože online hry se často mění a přichází i nové. Proto nakonec tahle kategorie existuje. LoL je naše online hra roku, to není žádný bič, ale naše volba. Nic na tom nezmění fakt, že s tím nasouhlasíš.
    • to to nikdo nečetl článek? každou chvíli na onlinovky vycházi patche, updaty a datadisky.. hra je neustále aktuální i třeba když je 10 let stará.. je úplně jedno kdyby to vyhrálá 10 let stará hra..
      • Veskoslav
        A co jako? Age of Empire 2 vyšlo taky v roce 2013 na začátku v HD. Nominujeme jej na strategii roku 2013? Ne..... *7*
        • to je HD remake a není to onlinovka (rozuměj MMO)..
          • ty ostatní mapy už nejsou ten klasický MOBA systém a nikdo je to uplně nehratelné a nikdo je ani nehraje proto je vubec nepočítam radši ,mají tolik peněz a stejně tam mají jenom jednu kvalitní mapu která tam je 5 let *15* *15* *15*
            • v jádru hratelnosti to není o moc lepší než Pac Man *2*
            • jedine co je na LOL dobré je ten graficky styl,který dělali nějake fetky na koksu proto je to tak populární a návykové nic víc *1* *1* *1*
        • Ale je fakt že dát jako nejlepší online hru která ma nevím kolik cca tak 5 let stejnou mapu,tak to může udělat jen totalní bezmozek ,poláček zas vychlastal zásoby vína na zimu a pak napsal prvnímu člověku který byl online ne ? : *15* *15* *15* *15*
          • nevím jak v dotě, ale v lolku je těch map snad 5 když ti jde o tohle..
            • není
            • Veskoslav
              Jsou tam 4 mapy. ARAM, Domination a klasická pro "5" a pro "3" hráče. Nic víc.
    • janchor
      Ano, mohli.
      • janchor dobre ,ale nedělejte si stoho srandu ,takovýma věcma posílate games pomalu ale jistě ke dnu mezi ostatní weby jako je hrej.cz a ostatní :D
        • Hrej a dno? Ale kdeže ty ťunťo :)
          • no jedine co drží hrej trochu na hladnou tak je Jarda Möwald *1* *1*
      • Miserius
        Tak to potom jaksi uplne postrada smysl delat tohle, nejlepsi hra roku vyhraje prvni Bioshock protože se pořád dá hrát a hotovo
      • Veskoslav
        Tudíž naprosto zbytečná sekce, co nemá s rokem 2013 absolutně nic společného. Gratuluji, poprvé za 3 roky čtu říkám, že tohle vymyslela sjetá opice, co si vzala hodně cracku. Buďto jste měli udělat online tituly z roku 2013 nebo to nedělat vůbec. Naprosto zbytečná sekce.
  • "Veskoslav svým chováním nejen v této diskuzi představuje největšího místního trolla a přesto ho redakce nikdy nebanuje. Jedná se o spiknutí proti těm poctivým trollům, kteří si svůj prostor na zdejších diskuzích musí tvrdě vybojovat."
    • Ty už máš ban? Co ty jsi byl za trola, co si hrál na ježíše krista *7*
      • "Bůh nemůže být banován... Mohou mu být sice ukázány dveře, rozhodnutí však závisí zcela na jeho libovůli."
        • No tím bych si nebyl tak jistý;)Přeci jenom alternativou bylo to, že Ježíška přimlátili na kříž.
          • "Křesťanství je jen snůška nesmyslů."
  • Zasloužené vítězství žádná jiná hra si toto prvenství nezasloužila víc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit