Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rychle vypněte diskuzi dokud není pozdě! Tady to bude za pár hodin pěkně ošklivý...
    • fallanga
      Spíše za pár vteřin *1*
  • eStar
    Tak tohle se nepovedlo milá redakce. Jak se říká mluviti stříbro, mlčeti zlato. Pokud nemáte co rozumného zařadit do této sekce je možná lepší jí pro tentokrát vynechat a né tam cpát hry které vyšly o řadu let dříve.
    • přečti si alespoň první odstavec..
      • eStar
        Článek jsem četl už před napsáním příspěvku a trvám na svém.
        • takže chceš onlinovky hodnotit podle toho v jakém stavu byli kdy vyšli a ne tam kam se v průběhu doby dostali ?
          • eStar
            Dle téhle logiky sem můžeš nacpat klidně WoW z roku 2004, EVE online z roku 2003 atd. Jenže o těhle hrách už jsem četl dost v minulých letech a myslel jsem si že tato série článků má sloužit k hodnocení her z roku 2013. Takhle ten článek ani nedává smysl.
            • Veskoslav
              Není proboha jedno v jakém roce spustíš hru. LoL mělo 4 roky na to, aby se vypiplalo. Zbytek her sotva. Možná Dota, kdy přebírala mechanismy z půdovní Doty. Ale co ostatní? Ti neměli stejnou startovní čáru jako LoL. Proboha chápeš to nebo budeš pořád mlet o tom, že aktuální online a bla, bla a podobně.
            • já neobhajuju lolko, já obhajuju že je jedno v jakým roce spustili onlinovku.. nesnaš se to furt překrucovat.. tohle je poslední příspěvek v týhle "diskuzi"
            • Veskoslav
              Ne Harriere, to je otázka na Tebe, proč to tak obhajuješ. Přijde mi totiž, že jsi ani LoL nehrál.
            • jonatan.hanzlik
              Harrier: Tak jak to že vyhrálo LoL, které nic takového neudělalo a navíc si nechalo nasekat na zadek v esportu, když Valve udělalo The International 3, zatím největší esports event?
            • "A co prosímtě supercool vyšlo minulý k Lolku" to je otázka na redakci a ne na mě, oni tak zvolili
            • jen podotýkam že jakkoliv (ne)souhlasím s rozhodnutím redakce, volba lol/doty přestože nevyšli v tomto roce validní
            • eStar
              Harrier: A co prosímtě supercool vyšlo minulý rok k Lolku ty facepalme? *1*
            • Veskoslav
              A co vydalo LoL v roce 2013, že se natolik zlepšilo oproti roku 2012? Pobav mě Harriere.
            • *facepalm* tak odznova.. jde o to která hra byla v roce 2013 nejlepší, pokud by wow vydalo nějakej supercool datadisk tak by určitě vyhrálo..
          • Veskoslav
            Aha. A pochopíš, že je rozdíl, když má hra čas 4 roky na vyladění a třeba jenom rok? *7*
            • Veskoslav
              Jak říkám. Poněkud opožděný Harriere...Raději si zahrej onlinovku roku 2013. Možná pak pochopíš, proč je nepochopitelný výběr her.
            • co do toho pleteš nějaký valadění ?
  • Llour
    Tady poteče krev *1* *1*
    • V pravý moment jí proměním na víno, čímž celou situaci zachráním.
      • Ty už to dáváš s rozličnýma tekutinama?
        • Mé schopnosti neznají hranic. Narodit se o pár století později, otevřel bych si vinárnu.
          • Tobě hráblo, Kilianová?
  • Máte chybu v nadpisu i v článku. Zaprvé to má být Best of 2009 a zadruhé ty další hry co tam máte neexistují.(Ne jako vážně, LoL je hra z roku 2009, co tu má co dělat?) A k tomu letos toho vyšlo v online hrách tolik, že jste to mohli rozdělit aspoň na kategorie fps+scifi+tps a moba+fantasy mmorpg. Tohle je hodně wtf.
  • Enclaw
    To jako fakt? LoL? Hra která ani letos nebyla vydaná? Dota 2 v roce 2013 alespoň vystoupila z bety a otevřela se pro všechny, ale LoL už tu nějaký pátek je. Nechápu proč se tedy článek jmenuje nejlepší online hra roku 2013.... Tohle je první článek který mě tu vážně zklamal *9*
    • LoL vyšlo v roce 2009... se divim, že to nevyhrál world of warcraft :D
    • Souhlasím.
  • prudislav
    LOL :-D tahle sekce je k smíchu. Tak v tom případě je moje Online hra 2013 -> CS 1.6
  • jonatan.hanzlik
    Games.cz mě upřímě pobavily. Díky :-) Proto sem chodím a čtu vaše články. Ale ani na vteřinu nevěřím tomu, že to myslíte vážně. Přece jenom sem nechodí jenom hráči LoL aby vám tohle prošlo bez většího bordelu :-D
    • jonatan.hanzlik
      Přijde mi, že právě ten bordel jste chtěli. Kontroverzi. Je to skoro jako z Blesku. Šok! *1*
  • LoL je online hrou roku 2013? Co bude dál? Mario Kart z roku 1992 od vás teď obdrží titul "závodní hra roku 2013", protože to lidi pořád hrají? Jako já třeba chápu, že se online hry pořád aktualizují a mění, ale tohle je fakt úlet. Přece to nemůže vyhrát tuším skoro 4 roky stará hra. Nevím, jestli tahle kategorie byla i minulý rok, ale jestli je letos poprvé, tak se na to prosím vás pro příště radši vykašlete.
  • Tak si říkám, jít spát nebo si uvařit kafe a číst do noci diskuze na Games? *2*
    • Tilwaen
      Tady bude živo ještě alespoň tak týden v kuse *2*
  • montatatana
    Teda soráč, ale nominovat LoL je fakt mimo. To si letošní online hry zrovna nezasloužili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit