Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Nechci vyvolávat flame, ale LoL ani Dota není 2013. A mám pocit že ani Planetside.
    • Dota je 2013, to že předtím byla Beta je něco jiného
    • woczlf
      Je to napsáno i v textu. Online je hodně specifický žánr a vzhledem k dlouhé životnosti jsme na datu vydání až tak nebazírovali. Důležité bylo, že hra v roce 2013 zkrátka běžela.
      • fallanga
        Ano, ale přeci bych tam uvítal spíše hry co opravdu vyšly minulého roku. Nebo bych aspoň změnil nadpis.
  • sipecka
    Ach moc pěkná diskuze. Veskoslav se zase vyblbl před spaním. Myslím, že hlasovaní o největšího trolla jsi už vyhrál, čili už se nemusíš tak moc snažit. Co jsem tak slyšela, tak to máš v kapse.
    • Klik, klik trolí transvestita opět v akci.
      • sipecka
        Ahoj Veskoslave. Co pak tě žere, zase máš prdíky, že jsi tak nabručený. Trochu úsměvu do toho života. *3*
        • Veskoslav? Jdi do hajzlu;) To ti říkám rovnou. I když podle svého hodnocení, se na mě špíny jako ty také zaměřily.
          • sipecka
            Na mě to opravdu nemusíš hrát. Oba přece známe pravdu...
            • sipecka
              Veskoslave tvoje urážky jsou pro mě ničím. Nemáš mě jak urazit. *3*
            • Známe. Že jsi chlap, co si uříznul koule a dělá ze sebe ženskou. Noc nic, jdu si špínu jako ty hodit do detroleru. Nebudu se aspoň rozčilovat.
    • ja mu taky davam minuska jen z principu :D
      • To se máš čím chlubit.
    • eStar
      Tak to ty mu naklikáváš ty mínusy? *7*
      • sipecka
        Ano DwILFe jsem to já a dalších 40 lidí, co si o něm myslí to samé. Žádný záhadný tu totiž nefiguruje, jenom jsme vytvořily jedno velké bratrstvo Kočičí pracky zaměřené proti Veskoslavovi a jeho multi-nickům.
        • A jedno velké? To myslíš ty a tvých 50 účtů jako GGG, JustinBieber a spol? *11*
        • eStar
          Tak to si nemyslím. Ještě v noci měl u většiny svých příspěvků plusové body a někde i docela dost. Teď se vzbudím a všude má -40 až -50. Tohle udělal jeden člověk a asi musí Veskoslava hodně nenávidět když mu to stálo za tu práci. Divím se že s tím redakce nic nedělá, přitom by se to dalo snadno dohledat.
          • Jeho 2 poslední komentáře jsou zatím v plusu, takže jeho "naklikávač" je asi ještě ve škole *3*
  • XorxoxTalarius
    Tenhle clanek mi prijde hodne divnej. Nejlepsi Online Hra 2013. Rozkliknu clanek a co nevidim? MMO spolu s MOBA a dohromady s Multiplayer Letadly. Mila redakce? Nebylo by lepsi kdyby jste udelali anketu nejlepsi MMO a pak Nejlepsi Online zazitek (kam muzete narvat War Thunder i MOBA hry)? Takhle spojene dohromady je to dosti divne. Jako udelat "Nejlepsi Strilecku" a prdnout tam treba Saint's Row IV (taky tam prece strilite a je to zabavne).
    Tenhle clanek na mne vazne pusobi jako by jste ho smolili na posledni chvili.
  • celoush
    Tak tahle sekce se nepovedla...a jedeme dál
  • Kdyz uz je ve vyberu neverwinter, tak by neskodilo k nemu napsat recenzi :)
  • sugyn
    Ja myslel ze "Slavik" uz byl. Nominovat hru z roku 2009 to chce hodne kuraze (nebo vodky).
  • neohlížet se na datum výroby? to je docela vtip a vůči nově vydaným hrám nefér. příští rok to LOL vyhraje zase? když už jste nebrali ohled na datum vydání, proč jste tam nenacpali hearthstone nebo smite? to muselo dát hodně práce si zdůvodnit, proč nevybrat tak populární dotu. gratuluju, cokoliv dalšího do vašeho best of přidáte je už předem zatraceno v tomto subjektivním grcu
  • To sem se musel aj prihlasit protože takovy fail jako dát 4 roky starou hru, za hru roku. Srsly WTF
    • Musim souhlasit, je to hodne velky fail a tato stranka ztraci rok od roku na serioznosti... at uz lidmi co clanky pisou nebo lidmi v diskuzich
  • jasne a zcela rozhodne WT!!!!
  • Pan Smutný říkal v minulém Fight Clubu něco o tom že na Games davají přednost kvalitě před kvanitou. Tak už vím jak to vypadá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit