Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přestože jsem dotař, uznávám že lolko je populárnější, ale anketu by měla vyhrát hra, která v roce 2013 vyšla...
  • Redakce dostala od Riotu nove tricka nebo podlozky pod hrnky?
    • RPčka *15*
  • S ohledem na ostatní kategorie by nejspíš výsledkem kategorie "online" mělo být konstatování, že není co vyhlašovat. Je to jako závod, kde na startu stojí hromady závodníků, ale byť jediný z nich se nedostal ani ze startovacích bloků, natož aby doběhl do cíle, nebo snad zvítězil.
    • jde o to kdo je momentálně na špici.. ale tady to nikoho nezajímá protože ani článek nepřečetli (jen nominace a vyhlášení)
      • Toto má být, a v ostatních kategoriích zatím celkem je, žebříček o kvalitě, ne o kvantitě. Se vším (v mém případě žádným) respektem; tyhle dětinské klikačky zvané "MOBA" nemají kvalitu žádnou. Až se bude dělat žebříček hratelnosti, tam takové blbiny očekávám. Tady ne.
      • Veskoslav
        Vyhlašuje se nejlepší nebo nejhranější hra? *7* Zdá se, že ty jsi sice přečetl článek, ale nepochopil si, co se tady řeší.
        • mě je jedno jestli je nejlepší nebo nejhranější.. jde o to že ty hry jsou pravidelně aktualizovaný, dostávají nový obsah i facelift a tudíž je irelevantní v jaké době vyšli
          • Veskoslav
            LoL dostal dva herní módy a hrdiny. Nic víc. Navíc ještě blbě balancované. I Dota 2 nabídla mnohem více módů než LoL.
            • jonatan.hanzlik
              JENOMŽE TADY NEJSOU! LoL si pěkně jede patche, updaty, balance a všechno už 4 roky. Tím má nad ostatními celkem slušný náskok (ne na Dotu2).
              Pokud proti vymazlenému LoL pošleš ještě neučesaný WarThunder a Neverwinter, jak to asi dopadne? Kdo bude Miss Games 2013?
              Tohle není férová sekce, tohle není férová soutěž.
              S LoL může soutěžit Dota2, SC2, WoT, WoW...to ano...protože už tu také všichni nějaký ten pátek jsou (a narozdíl od LoLka se alespoň trochu měněj - to je jen můj osobní náhled na věc, protože LoL moc nemusim)
            • jonatan: mě je fuk jestli je lepší lol nebo wow, prostě obě jsou udržovaný onlinovky a mají právo tu být nehledě na to v jakém roce vyšli a o tom je celý ten flamewar
            • jonatan.hanzlik
              Harriere tys pil? :-D Pokud to je tak jak říkáš, tak by tady mělo být bez jakékoliv debaty WoW a WoT. Nejsou tady, což mi přijde zvláštní. Tenhle výběr je celý zvláštní.
            • nech se léčit..
            • Veskoslav
              CS 1.6 je také stále aktualizovaný a co jako? To se jako budeme vracet ke hrám 4 roky starým, jenom proto, že tam mají pár hrdinů navíc a jsou "aktualizované"? Proboha, vzpamatuj se.
            • pláčeš na špatným hrobě, dota a ani lol mne momentálně nezajímá, jen sem podotknul že nezáleží na tom kdy hra vyšla protože jsou neustále aktualizované.. tak celej ten flame začal a teď se to snažíš zahrát do rohu..
  • Rhulad
    S výběrem redakce se ztotožňují. Děláte mi radost hošani *14* Jen tak dál...
    • Ne já nejsem trol, ne já nejsem trol *7*
      • Rhulad
        Já sem myslel, že mě máš v detrolu nebo jak tomu nadáváte, ale chápu tě. Každý si chce poslechnou moudra strejdy Rhulada.
        • Jsem na tabletu, tudíž Tě vidím. A ano každý je zvědavý zrovna na Tebe. Ještě si nezapnul naklikávače? Máš nejvyšší čas, tvá noční směna začíná.
          • Rhulad
            Neboj. *3* Dočkáš se svých mínusek.
            • Rhulad
              Mínuska mě stimulují. Nemůžu si pomoci.
            • Když Tě to baví jak hlupák pronásledovat lidi napříč diskuzemi a klikat a klikat přes proxy, tak je to tvůj boj. Rád Tě v něm nechám dál bojovat:)
    • eStar
      No jo, je to známka punku.
  • Panove redaktori games si dali za ukol udelat clanek s nejvetsim poctem komentaru? (by me zajimalo jaky je rekord)

    Castecne souhlasim s argumentem na zacatku, at je to klidne vyber onlineovek, ktere prosli loni nejsilnejsim vyvojem. S cim ale nesouhlasim je prvni misto LoLka, milionova asijska komunita, cinanci kteri davaj prachy na marketing a do turnaju, nevypovidaji nic o kvalitach hry.
    • Veskoslav
      Myslím, že legendou je 100 věcí na SKyrimu od Vávry myslím. Tohle je takové slabé trololo.
    • Mrkni na Vávruv článek o Skyrimu. Ale to nikdo nedá.
  • League of Legends ani Dota nejsou letošní, chápu že si chcete zajistit čtenost, ale tohle už je trochu za hranicí.
    • DOTA 2 alespoň oficiálně vyšla z bety
      • No dobře a League?
        • Mno je mozne, ze to berou jako dalsi season, ktera zacala :D
  • Minimálně se shodnem na tom, že kdyby se předávaly ceny o nejhorší komunitu, tak LOL s přehledem porazí úplně všechno včetně Doty II a SCII. Tolik grieferů, trollů, BM a hlavně DĚTÍ to můžou mít fakt jenom moba hry a v tomhle LOL kraluje.
  • Název logicky měl znít: Nejlepší online hra desetiletí
    To je těžké, když některé hry mají výhodu delšího trvání na trhu a některé ne. Ale i tak by to nebylo úplně spravedlivé k novinkám. Redakce tohle se moc nepovedlo.
    Teď můžeme donekonečna debatovat, která hra tam chybí. Takovej Guild Wars 2 ? :))
  • Zase bordel v šuplatech, míchání jablek s hruškama.

    Onlinovka je svým původem zaběhlé označení pro MMO hru (z dob Ultima Online, Meridian 59, DAoC, Everquest apod). Žurnalistická hantýrka, v dnešní době hodně užívané označení pomatených herních redaktorů pro kdeco, bohužel.

    Takže správně bychom měli rozlišovat: Singleplayer, multiplayer a MMO hry.
    Termín onlinovka je sémantický nonsens.
    • Ronox
      MMO = Massive(ly)-Multiplayer Online ...
      • Chybí tomu to massive, což znamená přinejmenším jeden hub, kde se setkáváš s ostatníma hráčema. Což MOBA, stejně jakákoliv multiplayerová hra, narozdíl od MMO nemá.

        Aneb doslovný překlad ještě neznamená význam sousloví.
    • Jop, a MOBA je jen jeden z druhů multiplayerové hry, zatímco MMO je naprosto technicky odlišný typ her.

      Holt jaký team redaktorů, taková komunita čtenářů. Pak nemaj v diskuzi vznikat flame wars, nemaj se tu hatovat a mínuskovat uživatelé, když samotný obsah stránek nestojí kvalitou za nic :-)
  • tahle anketa je nejaka casova anomalie ne ? :D
    • nikdo ji nikdy neviděl, ale pravděpodobně to je bílá díra
      • Veskoslav
        KRYTON: Ještě nikdy jsem jí neviděl - nikdo jí neviděl - ale myslím, že je to bílá díra.
        RIMMER: Bílá díra?
        KRYTEN: Každá akce vyvolá protikladnou reakci. Černá díra likviduje vesmírnou hmotu a čas a bílá díra je vrací zpět.
        LISTER: Takže, ta díra chrlí čas zpátky do vesmíru? (Nasadí si svou beranici)
        KRYTON: Přesně tak. Proto jsme na lodi svědky těchto zvláštních časových úkazů.
        KOCOUR: No a co to je, he?
        KRYTON: Ještě nikdy jsem jí neviděl - nikdo jí neviděl - ale myslím, že je to bílá díra.
        RIMMER: Bílá díra?
        KRYTON: Každá akce vyvolá protikladnou reakci. Černá díra likviduje vesmírnou hmotu a čas a bílá díra je vrací zpět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit