Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    A pokud chcete zvýšit čtenost tím, že vytvoříte "flame", tak jste na omylu. Akorát to ukazuje, že prostě jste si s touto kategorii naprosto nedali žádnou práci. Prostě jste vzali nepochopitelně podprůměrnou MMORPG koridorovku (legrační, když i takové EVE hraje mnohonásobně více lidí a to je placené), moba hry, kdy jedna je z roku 2009, skvělou PlanetSide 2 z roku 2012. Proč tam třeba není beta od Hearstone místo LoL? Online hra? Ano. Skvělá? Pro mě osobně ano. Nechcete příští rok nominovat Minecraft? Ať se tady rovnou pozabíjíme? *7*
    • Kr.Pa
      Hearstone je v bete ty stodolo
      • Veskoslav
        A co jako? WarThunder je také v betě.
  • Už jsem se lekl, že to bude War Thunder *11* ...
  • Hrozně tu opomíjíte online hry pro dva jako mají třeba tady http://www.herni.cz/dva-hry-1 - to je teprve zábava! Ale tak asi jste nezažili tu dobu *16* *1*
  • Zerathus
    S výsledkem souhlasím ALE! Riot těžce prdí na fanoušky mezitím co Valve se snaží jak může. Valve do Doty přinesla několik holiday a další spoustu věcí jako crafting apod. Mezitím co Riot stále nepřidal X věcí které sliboval před 2 rokama (replay system,sandbox mode apod.)
  • smajdal
    Hmmm, kategorie sama o sobě je divná, tak to prostě frkli hře, která toho tento rok pro propagaci progamingu udělala nejvíc, je nejpopulárnější a pořád se do ni něco přidává a mění...navíc zábavná je pro nováčky i pokročilé. Tohle vaše drama okolo zdá se mi poněkud nedomrlé a emočně nedospělé.
  • Naprosto zasloužené vítězství LoL. Žádná jiná hra nestrhla takovou masu lidí na svoji stranu. HardCore komunita alá DOTA2 samozřejmě bude hateovat a nedá dopustit na svojí dotu, ale pravdou je, že LoL hraje mnohonásobně více lidí, je přístupnější a v neposlední řadě zvedla úroveň pro-gamingu o několik levelů výše. LoL je prostě fenomén.

    Názory jako: "klidně můžete nominovat i CS 1.6" si strčte někam. Jak píše redakce, onlinovky se stále vyvíjí, wowko se hraje už taky 10 let a nominováno býti mohlo. V onlinenovkách nejde o stáří hry, ale o její kvalitu, která může být po několik dlouhých let velice dobrá a porážet tak i novější tituly. Běžte si nasr*t do gatí všichni hateři! *16* A tímto také děkuji redakci za jejich volbu, palec nahoru.
    • LOL že zvedla úroveň progamingu? Kamo tak ty vůbec nevíš co mluvíš (http://www.joindota.com/en/news/14541-dota2-wins-e-sport-of-the-year-award). LOL tenhle rok na esport scene absolutni propadak a to letošní finále? Hala sice pěkná a narvaná, ale hra jednostraná, systém turnaje špatný, pak ještě těch pár skadálů ohledně podovodů. Zato Dota 2, největší e-sport prize pool v historii (http://www.dota2.com/international/home/overview/). 2,8 M$ Zápasy vynikající a celá finálová série, jedním slovem NEZAPOMENUTELNÁ ("Milion dolar dream coil" v poslední hře). Celý turnaj vynikajícím způsobem připravený. Pokud někdo tvrdí že za rok 2013 LOL pozvedlo esports na vyšší úroveň neví o čem mluví a nebo je blázen (a ano, sleduju obě herní scény, vlastně i CS:GO a SC 2)
    • jonatan.hanzlik
      EVE je fenomén. WoW je fenomén. World of Tanks je fenomén. Minecraft je fenomén. Hearthstone je fenomén....a kde jsou? Zdá se že prošlo jen LoL. TADY je ten problém. Ať klidně redakce nejvíc fandí LoL, to je v klidu, ale ať tedy udělá opravdový výběr NEJLEPŠÍCH. Kromě toho...přijde mi to nefér, protože hry které tento rok vyšly (jak se píše v článku) neměly tolik času na rozvoj jako stará League of Legends a tak skoro nemá smysl je do téhle kategorie pouštět.
  • HoNko !
  • nekromant33
    Ne že bych nebyl rád, že moje oblíbená hra vyhrála, ale to zasazení do 2013 je fakt divný. Sice ty změny mezi sezónami s hrou hodně zahýbou, ale pořád to nějak neospravedlňuje proč tu je. Z vybraných ale vyhrála po právu.
    • Stačí se podívat do diskuze, kde, přes několik hejtů, najdeš vysvětlení redakce.
  • Kr.Pa
    Náš neutrální Veskoslav je zas v ráží, jakmile se mluví o dotě, hned je vůči lolku schovívaví a neutrální, ale jak se mluví o lol, tak na nej háže bobky a kdo ví co. Takový náš pan Gottwald.
    • Veskoslav
      Co to meleš proboha? Kdyby to vyhrála Dota2, tak bych také nesouhlasil proboha. Ale chápu, LoLkař jako ty je v 7. nebi, že jeho hra to vyhrála *1*
      • Kr.Pa
        jojo, ja to aspoň nevykřikuji v 20 příspěvcích a nebrečím, když se nadává na dotu2 a heartstone
  • Takový offtopic, snad mi za něj neukousnete hlavu. Hraju teď Shoguna 2 s DarthModem. Nevíte co dělají darthmode_shogun_vanilla_garrison.pack (+handicaps a hand_garr). Podle názvu nepoznám, jestli vanillou myslí originální soubory hry, nebo je to už něco implementovanýho v DarthModu. Fora o tom mlčí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit