Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja si myslím, že by jste měli vybírat hlavně online věci, které vyšly tenhle rok, protože jich vyšlo docela dost. Mimálně pet na tenhle článek by se našlo.

    EDIT: Například článek by mohl obsahovat tyto:
    - Smite
    - Warframe
    - PlanetSide 2
    - War Thunder
    - Path of Exile
    • Veskoslav
      No Dota2, Warframe, Star Conflict, Defiance, GTA V online, MechWarrior online, Hawken, WarThunder, nová Trackamania, ShootMania Storm (nepochopitelně se ani o ní nezmínili), Hearthstone, Entropy, Nether, Patch of Exile, Dragon's Prophet (obyčejná F2P MMO hra, kde jsou ale draci jako "mazlíčci"), Final Fantasy tam není vůbec atd.
      • monster hunter 3
      • Sakra, na ty MECH věci jsem si nevzpoměl... přitom by si to určitě zasloužilo zmínit.
  • Myslel jsem ze to jsou best of her roku 2013.
    Co tam delaji tedy Planetside 2 a LOL, ktere vysli jiz drive?
    • Tak beru otazku zpet. Obcas se vyplati cist i zacatek clanku, kde je moje otazka zodpovezena.
      A pokud tedy budu brat ze vybirate online o kterych se v roce 2013 mluvilo a byly stredem zajmu, tak bych spise zvolil War Thunder, nebot ac online hry tolik nesleduji, tak o nem jsem slysel nejvice a vcelku velice pozitivni ohlasy. Planetside me v nominacich prekvapil, nebot tedy o tom jsem snad neslysel od vydani.
  • Vojna LoL vs Dota tu bude ešte aj v budúcom storočí :D
    • Veskoslav
      Až na to, že se tady neřeší Dota vs LoL, ale to, co tam vůbec LoL dělá.
      • ten kdo četl první odstavec ví co tam lol a dota dělá
        • Veskoslav
          Ty jsi chlapče hodně zabržděný, co? *7*
          • za to ty seš dost zakomplexovanej..
  • Já jsem teda LoL nikdy nehrál, jen Dotu 2, a jedno můžu říct s naprostou jistotou: ta hra je tím lepší, čím víc ji hrajete. Mám nahráno přesně 400 zápasů a teprve zhruba posledních 50 her jsem si začal říkat, jak je ta hra kure_sky dobrá! Jednoduše proto, že se dostáváte do hry s lidmi, kterým stálo za to věnovat té hře tolik úsilí jako vám. Funguje taktika, týmovost a zápasy dostávají ten pravý náboj. Já mám jasno...
    • Jen podotýkám, že jsem nikdy předtím žádnou MOBA hru ani onlinovku nehrál. Ani první Dotu...
  • Co treba Defiance. Svezi mmo shooter,ktery vetsinu z nominovanych titulu strci hrave do kapsy. A vysel skutecne v roce 2013!
    • A na většině webů měl hodnocení 60-70% Po dodělání příběhové linky jsem to skoro nezapnul, pač tam nebylo moc co dělat
      • Hodnoceni 70 procent je snad vyborne ne?
        Pokud jde o ten zbytek-zalezi jen an tom,co od hry ocekavas. Jit si pred spanim na hodinku zastrilet,zajezdit v bugine nebo zajit nejky kratky dungeon? Pak zklamany nebudes. Hledas tu ''klasicky'' end game obsah jako u MMORPG her? Pak zklamany budes.
        Pro me je Defiance prekvapenim roku.
  • TheGGG
    Jednoznačně Planetside 2, ten omalovánkový styl MOBA her mě způsobuje nevolnost.
    • Planetside 2 je taky jedna velká omalovánka nic proti.
  • Doufám že podmínkou ve čtenářském hlasování nebude jen f2p, protože šanci by si zasloužilo mimo jiné i Final Fantasy, Dayz, GTA Online
  • fallanga
    Příště by to možná šlo i bez urážení. Sice je to dost špatná hra, ale má to základnu fanoušků (nevím proč). Chápu, že se ti to nelíbí, ale lidi co to hrají nejsou jenom samé děti a nadávat nějakému fanouškovi do pubertálního lolkaře, atd... je celkem předpojaté.
  • Tak vám nevim i když jsem LOL hrál tak je to podle me blba hra kde jsou postavy dost nevyvazeny proto se nekterý nehrají skoro vůbec a vetšinou ty nový jsou docela OP (nejspíš kvůli prodeji). A vážně mě vytáčelo když jsem se flashnul a na novém místě mě zabije skill směřovanej na původní místo takže mrtvej a reuse na flash super :/. Někdo mě říkal, že je to správně a má to tak fungovat podle mě jsou programátoři stoupové kteří to neumí opravit *1*
    • Skillshoty samy o sobě jdou dokonce přeflashovat a rozhodně není problém se jím flashem vyhnout, pokud je člověk dost rychlý *3* U target spellů je to trochu složitější, a dost se to řešilo, ale v podstatě pokud začne probíhat animace, spell se dokončí i když cíl flashne pryč (pokud je vidět).
      Co se týče nevyváženosti hrdinů, tak když jsem začínal hrát, měl jsem z toho stejný pocit, ale proti všemu se dá nějakým způsobem hrát, ale chápu, že takový Tryndamere nebo Master Yi je pro začínající hráče problém. No a konečně, Riot neustále vytváří nové a nové patche a bez milosti likviduje kohokoliv populárního (Poslední dobou to už vážně přehánějí).
  • Jo a taky nemožnost zoomu trochu víc nahoru je celkem naprd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší