Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nejlepší hru vyhraje battlefield :-)
  • Když už je tam to League of Legends spolu s Dotou jako oponent, proč jste opomněly World of Warplanes (a World of Tanks) jako oponent k War Thunder? *12*
  • Stále čekám, že bude *puff - zvukový i kouřový efekt* a bude tam Final Fantasy XIV, který vyšel letos a měl šanci to celý vyhrát. :(
    • protoze FFXIV je v soucasnosti nejlepsi mmo :))
    • Vyhrát jako proč? Další FF...
  • Podle mě je blbost srovnávat LoLko s War Thunder a planetside.. :D jako dobrý no.. pro někoho, kdo si chce zahrát první online hru v životě to možná může být nějakej ukazatel, ale pro všechny ostatní to není na nic dobrý. hrušky a jabka, pomeranče a melouny. avokáda a papájy. banány a fíky. biebery a strokes.
    • Veskoslav
      Špatné přirovnání:-D Pořád je to ovoce. Redakce spíše vzala Robocopa, kozatou holčičku, mrtvéhou elfku, pomeranč a raketového velblouda a snažila se najít společný znak.
      • XorxoxTalarius
        Vse je na bazi uhliku? *1*
        • Tilwaen
          To je alternativa k onomu "vše se to hraje online" *2*
        • Veskoslav
          Ksakru. To mi nedošlo. Tudíž z toho nám vyplývá, že to vlastně redakce udělala dobře *1*
  • Kde je třeba GW 2? Hlavně, že tu máme seznam plnej F2P věcí LoL je nic víc než okopírovaná Dota, letošní seznam favoritů je pro mně bohužel zklamáním..
  • jindra.veliky
    jinak, docela vtipne, ze o LoLku se pise v clanku, ze se da naucit za jeden vecer a o Dote presnej opak...

    v cem je tak obrovskej rozdil? ja hral v kazdy hre asi tak 2 matche a prislo mi to stejny... *4*
  • trolo
    best of 2013 vyhraje hra z 2009+- a screeny u vsetkych hier su asi z 1990
  • Jo a ještě jsem si pročetl argument pana Poláčka a to mi ani trochu nedává smysl. Kdyby se hodnotilo podle toho, jak je na tom hra teď a ne kdy se vydala, nemá cenu ani tuto kategorii řešit. Pak tu tedy chybí hry jako WoW, EVE, Guild Wars 2 a další. Stačilo by k nim přidat ještě teda tu Dotu 2 a LoL a sem tam za rok by se jedna s těhle her, či dvě, vyměnila. Prostě buď vyhlašujete nejlepší mmo roku 2013 nebo nejpopulárnější mmo roku 2013. K tomu nepočítám fakt, že LoL má už zastaralou grafiku, nevěřím, že se moc od dob vydání změnilo a ani nepřineslo nijakou revoluci žánru, jelikož vychází z jiné hry(modu). Takže tu zbývá jen vysoká popularita, čili asi snaha games se zavděčit co nejvíce lidem, poněvadž je to jediná hra z 5ti co je stará, asi tak. A ještě jak bylo řečeno, spousta her zde ani nebylo jmenováno a zasloužilo by si v této kategorii být.
  • Dota = MOBA, mnohem vyváženější než lolko.
  • League of Legends se opravdu neda naucit za 1 noc...
    • To ovšem není učení, ale mechanizace.
    • Veskoslav
      To žádná Moba. I když takový Guardians of MiddleEarth je tak pitomé, že za tu noc se to člověk naučí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší