Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to prostě musel dát celkově GTA V. Protože i mě, coby ortodoxního PCčkáře, donutila na nějakou dobu vážně uvažovat o koupi PS3 (A taky je mi už teď jasný, že i pokud vyjde PC verze, tak to na svém prastroji nerozjedu, ani kdybych obětoval Satanovi novorozené orangutáně). Další vítězové akční: DmC, překvapení: Shadow Warrior, rpg: Fallout: Resurrection, strategie: EU 4, plošinovka: Rayman. Mobilní hra roku je přirozeně už 15 let had, ale to každej ví, takže neni důvod pro něj hlasovat *1*
  • Moc mi mezi nejlepšími hrami chybí Metro: Last Light. :(
    • Vždyt' od toho tam je to políško jiná hra...
  • Takovou herní bídu jako letos jsem snad ještě nezažil... *16*
    • Nezbývá než souhlasit. Bohužel, pravděpodobně nevyšla žádná z větších her, na kterou se bude v dobrém vzpomínat i za pár let. Nejhůř na tom byly rpg, kdy z těch "velkých" nevyšlo snad vůbec nic. Dragon commander není rpg v tom pravém slova smyslu.
      Zato letos to zatím vypadá, že se nebude stíhat hrát všechno dobrý (pořád mluvím o rpg).
      • Takže třeba na gta, nebo last of us nebudou lidi vzpomínat? Tomu nevěřím. Letošní rok nebyl vůbec špatnej, pořád jsem měl co hrát, a málokdy jsem byl zklamaný.
    • Ale tento rok BUDE ROK BOHŮ (možná).
    • jo, lonskej byl snad nejslabsi rok za poslednich 20 let *10*
  • smajdal
    Nejlepší, které jsem letos (a že jich moc nebylo) hrál - Bioshock Infinite, Brothers: A Tale of Two Sons, The Wolf Among Us (Episode 1), Antichamber, Tomb Raider, Rogue Legacy
  • Pro mě : nej hra roku : The Last of us (rozhodnutí mincí, buď mezi tím nebo GTA V).
    • GTA V je naozaj super, ale taku atmosferu ako ma last of us som nezazil asi od METRA 2033 alebo prveho Stalkera. Uplne ma to pohltilo, takze pre mna jasny vitaz aj bez mince :)
  • Tak pro mě nejvíc bodů vyhrála hra s názvem Nevím ,dál . :-D
  • Inquisitor
    Sranda bude, když i po vší tý kritice bude čtenářskou hrou roku AC IV :D
    • Jason_dinAlt
      Taky jsem dal BackFlag, protože se mi nejvíc líbila. Ta atomosféra plavení se po moři pro mě jednoznačně nejlepší herní zážitek za poslední dobu.
    • x_ander
      Ono je to docela možné, ale pak budou řvát všichni trollové, že redakce zfalšovala výsledky :-D
      • Fascinuje mě, že když někdo nesouhlasí s většinovým názorem je okamžitě troll. Tyhle stránky navštěvuji téměř od jejich vzniku a jediného trolla, co jsem tady kdy potkal je trol diskuzní, alias GGG, alias šipečka alias ještě to jedno dívčí jméno si nemůžu vzpomenout a ještě k tomu je to holka.
        • Jedna vec je nesouhlasit ale pak je tu i vec druha a to jakym zpusobem svuj nesouhlasny nazor prezentuji...
          • Tak to vidíš, mínusů máš jako supertroll a ostatním velice děkuji za pochopení mojí myšlenky.
            • Ja bych ti tam taky nejaky naklikal ale jsem linej to delat a navic jsou mi plusiky docela ukradeny.
          • Tak to jsem asi od tebe čekal víc, než tohle, proto by bylo z tvé strany lepší nemluvit o hlupácích.
          • Zkus to trochu rozvést, ať to taky chápu.
            • kubi-wan: Ono se to vylučuje?
            • kubi-wan
              pro O.o: To nejsou trollové, to jsou jen blbci.
            • "hurr durr, redakce stojí za ho*no, jak si dovolujou tam dat jako první X když to jasně měla byt Y, X je hra na ho*no, stránky se zhoršujou a stojí za ho*no, když se ti líbí X tak seš de*il, protože já mám pravdu!"
              Neříkám, že tak budou reagovat všichni, ale osobně mi diskuze přijde někdy takhle, když se vyhlašuje Best of.
            • Presne to jsem si myslel. Nema to cenu... Kdyz se spolcej hlupci tak uz neni pomoci.
            • I kdyby ses pokusil mi to vysvětlit, tak už dopředu vím, co by jsi mi napsal: definici trollingu, ale musíš chápat, že tak jako většině se zdá, že menšina má debilní názor a jsou na ně za to naštvaní a taky jim to dávají patřičně najevo, stejně tak i té menšině se zdá názor většiny debilní a taky jim to v těch příspěvcích dávají patřičně najevo. Hlavní problém tedy nespočívá v odlišností názorů, ale v netoleranci a někdy i v nevychovanosti obou stran. Sorry za takový příspěvek.
            • Nn dekuju. Pokud to nechapes tak stejne nema cenu.
  • tak vysel teba Helm´s Deep o tom se slovem nezminite, pritom ta atmosfera bitvy prekvapive odpovida knizni predloze, hlavne ze je tam treba LoL.
  • Za mě byl celkově nejlepší Rising Storm (ano, vím, že to není plnohodnotný titul). :)
  • Vkus rqedakce je ponekud zvlastni..., Nezaradit do zebricku Rising Storm? Mezi indie nedat DayZ WTF? Ale jako prekvapeni (negativni) rozhodne Arma III, ta hra nemela v roce 2013 vubec vychazet a ten nevyuzity potencial beta testovani:-/ A Shadow Warior je kde? Hlavne ze tam mate BF4 a CoD9999, jako proc? Prekvapeni? To rozhodne ne, po tom co prislo bad company, tak konzolovy engine Frosbite je prokledi rozumnych hracu... To uz radeji IdTech3 na kterem bezi CoD..., ovsem bohuzel game play jde sestupne dolu.., zlaty prvni CoD a jeho datadisk...
    • frag.ment
      Toho Shadow Warriora si asi budu muset fakt pořidít, když tu na něj čtu pořád jen samou chválu a akční hry/sekačky/porcování já rád *4* . Ale jak se tak dívám, je to jen na PC :-( Počkám, jestli to opravdu předělají na PS4.
      • Ještě bych doporučil hard reset, je to vlastně to samé jen jinak situované.
    • DayZ je beta nebo co, to tam asi těžko bude. Ale Shadow Warriora jsem zapomněl napsat sakra do nějaké kategorie.
    • Inquisitor
      Je pravda, že v dlc by Rising Storm neměl chybět. Ale zase to tam člověk může dopsat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit