Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    To by mě zajímalo, kdo by jak hlasoval kdyby ve výsledcích bylo vidět, kdo jak hlasoval *15*
    • Opět věc vkusu, já třeba dal Crysis 3 do zklamání roku. Byli asi i vetší zklamání (viz Alien) ale ty jsem nehrál.
      • oups

        reakce na: Petr
    • TheGGG
      Proč, já myslím že většina diskutujících se za svůj názor nestydí. Jsme tu přece slušní a vzájemně tolerantní lidé.
      • Keyz
        Nj, vlastně! Já neslušný a netolerantní prasák *8*
  • prudislav
    mě se líbí jak najednou takhle na konci roku všichni hejtujou BioInf a oslavujou LoU :-D
  • V nekterych kategoriich mi uplne chybi Call of Duty: Ghosts. Co se online her tyce, tak tam zas neni WoW, ktery je porad nejlepsi.
    • Walldstein
      A ono WoW vyšlo letos? TO sem netušil...
    • A v ktere kategorii kategorii vynika CoD? Rozhodne anive zklamani roku, ani v prekvapeni.., Prece kazdy musel ocekavat jak dopadne dalsi dil...
    • Veskoslav
      To je tak těžké si zvolit jiné a dopsat to tam? *7*
  • Tak za mě bezkonkurenčně nejlepší hra roku Crysis 3.
    • Veskoslav
      Tak pokud to bereš jako technologické demo, tak možná. I když si myslím, že lepší je na to Metro LL.
      • Jako neříkám že, je ta hra dokonalá, ale když to srovnám s konkurencí, řekl bych že je na tom crysis ještě hodně dobře.
      • Nn nemysli to technologicke demo. Mysli FPS s nejlepsi SP kampani tohohle roku.
        • Tak pro mě to bylo zklamání. Crysis 2 mělo hodně chyb, ale já se u něj pořád celkem dobře bavil. U Crysis 3 ale Crytek vyhodil všechny dobré změny, které přišly ve dvojce (upgrade schopností, který je tady vyřešen naprosto stupidně a po hodině hraní si už nepřepneš výbavu), nechal všechny špatné (změna ze stealth na nudnou akci, která je problémem Cryteku už od Far Cry) a když viděl úspěch Far Cry 3, řekl si, že tam samozřejmě musí mít luk (použití středověké zbraně proti hi-tech vojákům vnutí tím, že udělají ze všech ostatních zbraní špuntovky, ze kterých vystřílíš celý zásobník na normálního vojáka a ono ho to lehce polechtá).
        • Veskoslav
          Nejlepší SP kampaň v Crysis 3? Asi mám doma špatnou hru:)
          • Nemas spatnou hru jen jiny vkus. Ja napr. vsechny metra co jsem hral zapomel asi dve minuty potom co jsem je dohral a k Bioshocku se asi nema cenu vyjadrovat... o tom jsem tu uz rekl dost. Rad se necham opravit jestli si myslis ze byla jeste nejaka FPS ktera by stala za zminuku. Uz mi pamet taky neslouzi jak slouzivala.
            • To co napsal lysohlávka jsou převážně braky. Pořádná FPS tu dlouho nebyla. Vloni nejlepší asi Metro, Crysis a Killzone jako taková blbá oddychovka. Nejhorší naopak nový Bioshock...
            • Tak jsem dal reagovat na prispevek a misto toho mi to upravilo tenhle... nevim co se stalo ale znova uz to prepisovat nebudu. Ahoj :D

              Vicemene to bylo ale neco v tom smyslu ze zadna z tehle her na Crysis 3 nemaj a navic se tam pripletli i MP strilecky ktery jsem do tohohle pytle vubec nechtel hazet.
            • Veskoslav
              Shadow Warrior, FC3: Blood Dragon, Dead Island: Riptide, Dust 514, Call of Juarez: Gunslinger, Payday 2 například.
      • Dítě mé. Nevnucuj pořád někomu své názory. Každý v naší církví máme práva na sebeurčení.
    • A sakra ja nevedel ze to bylo 2013 jinak bych ji tam asi taky neco dal...
  • Pokud to nevyhraje DOTA 2 tak si hodím mašli..
    • Dag0
      Dota 2 patří do odpadu a s ní i tlouštík Gabe
    • Nezoufej příteli.
    • to je kyberšikana!
    • Veskoslav
      Aspoň bude na světě lépe;)
  • mondzi
    Mohli ste este priamo do clanku hodit link na wiki so zoznamom hier vydanych v 2013: http://en.wikipedia.org/wiki/2013_in_video_gaming#Game_releases
    • proč, když jsi to zvládl i bez toho?
  • angry birds friends ............... , je to masakr přetahovat se v pondělí ráno o score ............. *1*
  • Hra roku jednoznačne Last of Us !
    • A s velkým náskokem! Škoda, že vštšina hlasujících ji asi nehrála...
  • Online,akcni,RPG a prekvapeni-hlasoval jsem jen v techto kategoriich a ve vsech u me vyhrava hra Defiance.
    Kdyby na pC byslo GTA, nebylo by (zrejme) o cem premyslet. Ale zatim nevyslo...
  • Hra roku: The Last of Us. Ještě v září bych nepochyboval o GTA V, ale ta hra mě celkem rychle omrzela. Vice City a San Andreas jsem prohledával několik měsíců, ale v GTA V jsem dohrál příběh a pak už mě k tomu nic moc netáhlo. Zapnu to jednou za 2 týdny, abych zjistil, jestli už GTA Online aspoň trochu funguje, ale jinak čekám na PC verzi, protože mody to určitě spraví.
    Do zklámání roku jsem skoro napsal Bioshock Infinite. Takový hype kolem toho byl, Columbia měla obrovský potenciál stát se velkým akčním hřištěm. Nakonec z toho vyšla hra, která kličkuje mezi šílenými, ale nefunkčními souboji, a emocionálním příběhem, který se ale neustále tváří, jakoby byl hluboký jak Macocha. Kdyby tomu dali jiný název a úplně osvobodili od prvků z Bioshocku, dopadlo by to nejspíš líp.
    Dost mě překvapil nový Tomb Raider. Poslední díly jsem od sebe rozeznal jen podle Lařina trička a většina mě přestala bavit ve druhém levelu, ale tohle jsem dohrál skoro jedním dechem.
    Far Cry 3: Blood Dragon vyhrává jak nejlepší DLC, tak i nejlepší soundtrack. Stačilo si pustit jednu skladbu na YT a už to znovu instaluji. *1*
    Jinak jediná závodní hra, která mě letos zaulaja, bylo Gas Guzzlers Extreme. Dobré spojení akčního deathmatche a závodů v duchu Flatoutu.
    • Mart9
      K tomu GTA: Jen jestli si z toho nevyrostl. Když to vezmu podle sebe, tak jsem si užíval GTA Vice City, užíval jsem si San Andreas, GTA 4 už jsem dohrál kvůli příběhu a konec. Pak jsem se vrátil k Vice City po x letech a byla to hrozná nuda, přitom jsem to měl zafixované jako ten nej díl s parádní atmosférou....
      • U GTA je problém v tom, že každý díl v hratelnosti daleko překoná ten předchozí. Mě stačilo si zahrát Vice City po SA a nevěřil jsem vlastním očím, jak příšerné je tam chování zbraní a vozidel. Ale nemyslím si, že bych z toho vyrostl.
        Třeba u RDR jsem hodiny jenom lovil zvěř a sbíral kytičky abych dokončil challenge a bavit mě to nepřestalo. Mě na GTA V hlavně vadí, že se jim pořád nepodařilo opravit malé, ale neskutečně otravné problémy, které se táhnou už od GTA 3 a spousta jiných her s otevřeným světem je už dávno vyřešila. Když utratím 1M za namakané fáro a ono mi po splnění mise zmizí, mám chuť disk s hrou rozmlátit na atomy. Hra mě neustále nutí bát se použít jakoukoliv cennou věc. Místo toho, aby mi prachy zajistily pořádnou zábavu, jsou jen zdrojem frustrace a nudy. Sleeping Dogs nebo Saint's Row 3/4 ti oproti tomu za peníze a snahu dávají užitečné odměny, které hru dělají zábavnější a přináší nové prvky do hratelnosti.
        • Kozy
          To je hrozně subjektivní, já Vice City považuju za nejlepší díl, pořád se k němu vracim, zato takový SA už bych si asi nezapnul.
          • Jack1947
            Do VC byl docela brej mod se zombikama. ( i kdyz to dalo celkem fusku to rozjet). Takze se nedivim no. To je nekolik duvodu k vraceni. ( ja jsem ho treba tehdy na PS2 ani nedoparil).
        • Jack1947
          "Když utratím 1M za namakané fáro a ono mi po splnění mise zmizí"

          Neobjevi se na ploicejnim parkovisti , nahodou. ?
          SR-(dejme tomu) Sleeping Dogs uplne tak k srovnani s GTA neni uplne idealni. ( Ostatne ktera hra se srovnavat da). To jo no ale je to o necem jinem, Zabavnejsi to je tezke kdyz kazda hra ma neco. Me treba vadilo v GTAV. ze jsem si nefdokazal uzit s tankem kdyz mu pokazde explodovala nadrz. ( Coz v realu, by nebylo tak jednoduche). ( Na druhou stranu podarilo sestrelit policejni vrtulnik coz je plus). NO a do GTA V. se vratim asi z bufou pribehove DLC no. ( to uz je o treplivosti a me sbirat vsechno a prozkoumavat neba).
          • To policejní parkoviště je neskutečně zabugované. Někdy tam auto je, někdy ne, někdy na něm zmizí všechny úpravy, někdy se tam objeví auto, ve kterém jsem nikdy nejel. Ale pokud si třeba přepnu postavy, což se v misích děje často, auto už nezískám zpět nikdy.
      • Hrat 3-4 dily vicemene stejne hry? Samozrejme ze prvni kouzlo vyprcha.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit