Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Tomb Raider v top 5, tak to je paráda! Je vidět, že je tady plno odborníků.
    • Pilgrim66
      Zejo
  • Llour
    Pro mě je největší zklamání sekce strategie. SC 2 a Rome 2 před EU IV je prostě výsměch. To se pak nedivme, že jsou strategie téměř mrtvý žánr, když vyhrávají ankety nepovedené kopie *11* *11*
  • Sranda výsledky, ale proč ne. Hlavně ten AC, na který se tady ze strany místního lidu k redakci držkovalo se téměř tím samým hlasem lidu v příslušných kategoriích o moc teda neposunul, ale hlavně že už teda není první a bylo doceněno konečně GTA a jiný.
    • Protože AC v diskuzích jen lidi na Games hejtují a to docela neoprávněně. *3*
  • Risk of Rain se nakonec neumistil nikde? A ja pro nej hlasoval snad vsude kde to slo :(
    • Jam97
      Podle mě to zatím skoro nikdo nehrál, což je velká škoda, protože to je jedna z nejlepších indie-her za 2013 :)
  • pro mě nejlepší hra roku Metro: Last Light :)
  • Pilgrim66
    Vox populi rozhodl.

    V kategoriich, kde jsem jednoznačně věděl koho chci nechat vyhrát jsem se trefil.

    Papers a Citadel a rozhodne Gunslinger.

    Shadowrun si budu muset zahrat, koukal jsem na nej tuhle a kdyz tu ted vyhral.
  • fallanga
    Nedá se říct, že se vším souhlasím, ale co už, hlas lidu je hlas lidu.
  • V této anketě hlasovaly dva druhy lidí - ti, kteří volili hrou roku The Last of Us a ti, kteří ji nehráli.
    • A proto bych dal konzolovým hrám samostatné hlasování. Ne všichni máme konzole.
      • kennyB
        A ne všichni hrajou jen na pc *3*
        • "Ne všichni hrajou jen na PC". Ale nějaké to PC dneska má snad každý. *15*
          • kennyB
            Asi to nechápeš, ne každý na něm HRAJE. Já např. na něm hraji to, co mi umožní moje nynější sestava a ugratovat si ho je zbytečné, když více hraji na konzoli.
            • Jsem na tom stejně, akorát nemám tu konzoli. (a ani ji nechci). Z novinek, z těch akčních her, sice rozjedu už jen pár her, ale nezávislou scénu a adventury hraju. Tak se domnívám, že běžný uživatel jako já, co si rád občas něco zahraje, tu konzoli prostě nemá, že je takových lidí pořád ještě většina než těch, co musí hrát každou novinku a vlastní více herních platforem.
              Ale možná se pletu a konzoli už má dnes doma skoro každý, nevím, přece jen žiju trochu v minulosti.
  • Za mne určitě GTAV na hru roku, rozhodne nejzabavnejsi díl série a jako jediný jsem ho dohrál (což je pocta sama o sobě).

    Jinak na mobily musím doporučit hru Mimpi od Silicon Jelly. Klukům se povedlo udělat velmi zábavnou hopsacku, která na chvíli zabaví a je zadarmo.
    • Mimpi se mi taky líbilo, ale Hero of Many podle mě bylo lepší a taky je to česká hra.
    • Když ti sama o sobě zábava stačí tak proč ne :) někteří mají rádi i třeba příběh...
  • Mno nejtěžsí bylo asi vybrat akční hru.. Bioshock, Crysis 3, Metro, Tomb Raider, Splinter Cell: Blacklist, The Last of Us .. prostě všechno vynikající kousky. A to jsem možná ještě na nějaký teď zapoměl...
    • Věc vkusu, já třeba dal Crysis 3 do zklamání roku. Byli asi i vetší zklamání (viz Alien) ale ty jsem nehrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší