Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šeď průměru . Lidé už ani nepřemýšlí a klikají na "nominace" vybrané redakcí... to se to pak bije v hruď :/ (Rome2 , Last Light, Black Flag ... absolutně mimo)
    • Lawliet
      Last Light byla super a Black Flag no.. Arrrgh!
  • AC IV NA 2 ?
    AFKD.
    The Last of us na 3 ?
    Za tohle bych zabíjel.
    Tohle přece nemohl takhle nikdo takhle odhlasovat.
    Tady asi zasáhla ruka.
  • preco tolko ludi prekvapil Gunslinger? vsak Call of juarez seria az na spackany cartel bola vzdy skvela...coj2,coj2,coj gunslinger najlepsie westernovky ak neratam red dead ale to uz je trochu iny zaner...
  • eStar
    Ach jo. nejlepší strategie a Rome II na druhém místě. To snad ne lidi. Jinak se zbytkem víceméně souhlas.
    • Ta Rome 2 , která se i na předváděčce trhala a framerate osciloval kolem ůžasných jednociferných hodnot ...skončila druhá . S druhým místem bych souhlasil .....ale v absolutně jiné kategorii ....
  • Myslim, ze bychom tu meli drzet stejnou atmosferu jako u vyhlaseni nejlepsich her redakce, aby to chlapcum nebylo lito. Takze; co to je k*rva za vyj*bany vyber? Tem lidem nekdo vymr*al mozek z hlavy?? Jak muze byt AC IV druhej? a dvakrat?? To tu uz jako mame krome ci*anu i plnou republiku indianu? A kdo volil ty hispstersky indie sra*ky?? LOLKO JE AZ ZA DOTOU????? Lidi, vzpamaujte se, tohle neni normalni. Neni mozny aby vas vsechny zaplatili, takze vy budete prachobycejne tupi. Ja sem sice zadnou z tech her nehral, ale me staci videt sreenshoty!!!
    • Ty jsi kus dementa...
      • vonTossis
        detekovaná ironie ... víme?
  • michaliuz18
    dokedy tu bude to best of 2013 ? do konca roka? nemate o com pisat ? 3 clanky za den maximalne a ptm par dni nic? skrachujte uz :D
    • Jack1947
      To uz je silny trolling... prat krach kvuli denni absenci par clanku... *15*
      • michaliuz18
        ale kaslat :D
        • Jack1947
          *3*
  • Jsem překvapen, že se v první pětce rpg neumístil Fallout: Resurrection. Zvlášť, když vezmu v úvahu, jaký bylo loni na tomhle poli sucho
  • chyba mi nejak celkovo v rebrickoch Metro LL:(
    • Inquisitor
      Jo pro mě jasná akční hra roku a druhá hra roku celkově.
    • Jsme holt líní šmejdi bez vkusu a jsme vinni. Jeden známej vyplňoval takhle anketu pro fakt boží a prospěšný ceníky nejmenovanýho dopravního podniku, a tak si vlastně uvědomil, že přesně taková nicota přešla do téhle ankety. Snad příště.
      • Veskoslav
        Jak říkám. Jsi hlupák, nic víc....A toto to jenom potvrzuje.
        • No jo pořád ty přechytralej inteligente s dvěma dekádama na krku, ty víš i to, co nevíš vlastně.
          • No po přečtení diskuze jsi za takového hlupáka.
      • To byl urcite nejakej lenoch co nechtel vybrat kolonku "jine" aby nemusel nic psat rucne...
        • ucho
          tak ono záleží, jak chvátáš. někdy si to "jiné" nevybavíš hned a dojde ti až později, že něco bylo lepší než to, co jsi zatrhl... (nevýhoda toho, že ti někdo předvybral možnosti). kdo si takhle při vyplňování ankety vzpomněl třeba na hru Shadow Warrior?
  • Nuž v kategorii PŘEKVAPENÍ ROKU a NELEPŠÍ ONLINE HRA jsem se krásně zhlédl, protože toto jsou přesně hry, pro které bych hlasoval. Hry jako Call of Juareuz Gunslinger (hrál jsem, kromě Cartelu, všechny několikrát) a War Thundej (hraji pořád a i po kritickém patchi hraji dál) jsou hraji, které obohatily mou sbírku her, které mám rád, a které stále hra. Bohužel, do ostatních katergoríí jsem hlasovat nemohl, protože nové hry v zásadě nehraji, jen ty co mi za to stojí a to zrovna AAA hry poslední dobou, žel, nejsou. Celkově s anketou souhlasím... jen GTA V by na to PC dát mohly *1*
  • Jack1947
    Tak nejak jsem to predpokladal... takze vicemene neni s cim nebyt spokojen ... Typiccti ctenari... ( no vim , kdyby bylo vice her vnabidce urcite by to bylo lepsi takhle to bylo asi prevazne odklikano.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší