Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blixa
    Ne, nebude ti chodit nic, je to jen drobny nastroj k omezeni vicenasobnyho hlasovani.
  • Dost vela krat som musel pouzit 'ine' :)
    indie - Stanley Parable
    RPG - Ni No Kuni
    Soundtrack - Metal Gear Rising
  • Keyz
    Budou ti chodit textové tweety Karla Drdy. *3*
  • XXDarthVaderXX
    Citadels je jasná volba pro nejhorší hru.
  • Technická,když zadám mail bude mi pak chodit reklama?
  • Spousta "offline" her se mění v čase (patchováním atd.) a zároveň spousta "online" her zůstává řadu let zcela stejná.
  • Nejlepší mobilní jsem dal Hero of Many. Je fajn podpořit českou hru zvláště, když je takhle povedená.
  • jestli to není třeba i tím, že jsi zhýčkaný, máš velkou knihovnu, tak si řekneš, že máš co hrát jiného a někdy se k tomu vrátíš. já to tak třeba mám. až ted jsem se rozhodl, že na to pujdu systematicky a nenainstaluju nic, dokud nebudu mít dohráno několik her, které mám "rozehrané" i rok... jinak ten takový pocit jsem měl zrovna u tomb rider, předtím u mass effect celé trilogie, kterou jsem hrál taky minulý rok :). to jsem ale nejdřív chtěl za každou cenu rozjet jedničku, protože prostě mě ta hra nebrala ze začátku. pak se to ale pořádně rozjelo až do konce trojky :)
  • Iluminati, praveci mimozemsti astronauti, 11. zari, chemtrails, haarp a ted zmanipulovana anketa. Vsechno to do sebe perfektne zapada!
  • Stárneš, chlapče... *1* Nic si z toho ale nedělej, vidím to velice podobně, včetně zklamání z GTA V. Snad jen ten Tomb Raider mě loni pobavil, jednoznačně překvapení roku !
  • fallanga
    Ale i přesto by nebylo od věci tam dát hry, které opravdu vyšly minulý rok.
  • polovinu anket jsem dal jinou hru než se seznamu. plus to neznalo guacamelee. nejsme všichni debilové, abychom si s anketou nemohli poradit
  • zklamání roku Rome 2, pro mě osobně nejspíše i posledních 10 let, snad vůbec poprvé co mě naštvalo zpackání počítačové hry
  • nekromant33
    Nevím jestli bych chtěl hlasovat pro něco, co mě neutkvělo v hlavě a není pamatování hodné. Sám jsem třeba bez nápovědy nehlasoval pro nic co vyšlo v druhý půlce roku. Stát se to může, ale účelná zmanipulovanost? B*tch please...
  • XD Co jsi ještě vymyslíš? XD
  • janchor
    U téhle kategorie bereme v potaz, že online hry jsou specifický případ a vyvíjejí se v čase, takže se jejich kvalita / zábava, kterou nabízejí, může výrazně měnit.
  • Keyz
    Ocelot: Tak to jsi dobrák od přírody :)
  • pro Kristovy rany ja uplne zapomel na metro *9*
  • Ocelot
    Ale prd divné požadavky :) Stačí lidi více uspávat než zabíjet, nezabít Pavla, nezabít zrádce, sundat si masku u Anny, zachránit toho bosse medvěda, vyslechnout aspoň polovinu vedlejších rozhovorů v metru, dát peníze žebrákům, a když jdeš s tim temnym tak se řídit toho co říká (nenapadat monstra která se tě bojí, nebo jen prochází atd. Já ani nevěděl, že to má 2 konce a měl jsem hned ten dobrej :D
  • Hlasování je účelně zmanipulované! Chybí seznam všech her a ne pouze výběru! Pak jak je známo člověk spíše vybere ze seznamu, protože na něco zapomene.
    Celý seznam by měl být rozbalovací. Pak by nezabíral místo a byla by to anketa jak má.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit