Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Já ti nevím, zkus DmC. Bojovky moc nemusím, ale tohle je absolutní pecka. Rozhodně mi z toho spadla huba dolů. Ať už dokonalá hudba nebo nepřekonatelně ujetý level-design. Ta hra je prostě masakr. Přišel jsem k tomu jako slepý k houslím, a baví mě to nehorázně.
  • Co přesně je na tom vtipnýho? Ptám se vážně.
  • Ty seš z tý Tomb Raiderky až nějak moc podezřele vycákanej. To nemůže být zdravý.
  • Keyz
    Škoda, že Sherlock vyšel minulý rok

    Jinak bych dal: https://24.media.tumblr.com/24d15edbc5bca0e1329ce0ca1d7518cd/tumblr_mz9gwapoHq1qjkzz8o1_400.gif *1*
  • http://kuc.cz/m9ntuy

    *6*
  • kickasl
    Sice jsem jeste nehral rome, stanley parable a gta, ale ve strategiich by stejne (pravdepodobne) zvitezila EU4 a v tom ostatnim jsem holt nehlasoval, ono jsem vlastne vetsinu kategorii uplne vynechal.
    Clovek si skoro ani neuvedomi jak to byl chaby rok, protoze zebricek toho, co jsem minuly rok HRAL by vypadal mnohem lip. Poprve jsem si zahral prvni fallouty, arcanum, poprve dohral bloodlines, ktery bych oznacil jako snad nejrozporuplnejsi hru sveho zivota(vyborny zacatek, stred castecne skvely a castecne nudny a jednoduse divny konec).
    Kazdopadne jsem zvedavy na vysledky a udivuje me, ze tu neni mnohem vic spamu, snad zitra...
  • Gojira
    Aha, takže patch 9 co?
  • janchor
    Bezpochyby. Ale pořád mám(e) za to, že v online žánru je to daleko výraznější faktor - kvalitu hry může ovlivnit například i úroveň (nejenom objem) aktuální hráčský základny.
  • sleepless
    Doplním Martina - krom prevence několikanásobnýho hlasování je mail též (sekundárně) kvůli té minisoutěži o Games.cz tričko. ;)
  • Pro mě to bylo SimCity, Rome se hodně zlepšilo, ty chyby aspoň podle mě byly hlavně uspěchaným vydáním, SimCity má díry v základním designu, který nejspíš ani opravit nejdou
  • Mart9
    Tak z těch hlavních kategorií...
    Nejlepší hra: Tomb Raider
    Nejlepší akční hra: Tomb Raider
    Největší překvapení: Brothers

    Tohle jsou dvě nejlepší hry loňského roku.
  • Tak todle Pavel dobrovský zabil: :D :D
    http://vimeo.com/85464564
  • Ne, přijde rovnou policie.
  • Taky to na sobě pozoruju, mám teď najednou rozehraných asi pět her a hodně často se přistihávám, že už se mi je ani v podstatě nechce dohrát (proto jich vlastně hraju pět)... Ale dávám jim šanci. :)
    V roce 2013 byly jen dvě výjimky - Bioshock Infinite a Brothers: A Tale of Two Sons (Brothers jsem dokonce dohrál na jediný zátah) - a obě tyhle hry mě dost hluboko zasáhly. Bioshock dokonale ztvárněnou ukázkou zvrhlého fanatismu (nejmíň dvě lokace byly pro mě naprosto zničující) a Brothers příběhem, který dojme snad každého...
  • Ok díky, jen neblahý zkušenosti s jinými hlasováními
  • Tak to se vyplatí
  • blixa
    Ne, nebude ti chodit nic, je to jen drobny nastroj k omezeni vicenasobnyho hlasovani.
  • Dost vela krat som musel pouzit 'ine' :)
    indie - Stanley Parable
    RPG - Ni No Kuni
    Soundtrack - Metal Gear Rising
  • Keyz
    Budou ti chodit textové tweety Karla Drdy. *3*
  • XXDarthVaderXX
    Citadels je jasná volba pro nejhorší hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit