Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    Srovnavanim skutečnou kvalitu hry neodhalis. To ze tobe něco prijde jako klise je irelevantni, protože dalším x lidem to jako klise neprijde.

    DA:I bezi krasne a i krasne vypada. za tech 140 hodin co jsme ji hral, mi ani jednou nespadla, zadne zaseky, skubani, na vysoke/ultra detaily pomerne stabilních 30-40 fps i na tak prumernem pocitaci co mam. nevim co bych mohl od optimalizace chtit vic.
  • Neni to jenom o tomhle, de o pozvani na ruzny akce, rozhovory, preview atd! Dneska je to bohuzel uplne normalni postup nadhodnocovat AAA hry kvuli vecem co sem popsal nahore.
  • Rikal to Angry Joe, rikate to vy, obecne sem si teda rekl ze to zkusim...a proste ne...ja fakt nevim, to si nikdo nevsiml absolutne nefunkcni takticke kamery, kera v predchozich dilech fungovala bezproblemu? A ze je ted vpodstate nemozne vest rekne castecne takticky boj?? Vazne, jakto ze nikdo neresi zprasenou kameru ktera v urcitych situacich naprosto devastuje herni zazitek??? Nekomu mozna vyhovuje grind questing, behani po na mape vyznacenych lokacich a jejich vysbiravani pro 100% achievment uspokojeni. Samotneho me hra v podstate chytla jako nenarocna zabava s celkem zajimavym lootem, takze to udrzovalo zabavnost. Ale ta kamera a z toho plynouci naprosto silene ovladani, nebo spis neovladani boju, nemoznost nalinkovat vic ukolu po sobe, cili taktika naprosto nulova...skoda ze hry mirir itmto smerem, Dragon Age 1 vs toto je to same jak Mass Effect 1 vs ME 3...zjednodusene na kost, ale pristupne absolutne vsem. No nic du si zahrat Stalkera Lost Alpha, aspon hra co ze me nedela totalniho hlupaka co sam nic nedokaze bez vedeni za ruku
  • Lotr
    Tak ono spíš je to o faktu že nikdo nepošle kopie hry recenzentům kteří vám (či vás) předchozí hru poslali někam.
  • Lotr
    No s tím moc nesouhlasím.
    Nejlepší hra roku by měla být víc.
    DAI nám přináší solidní příběh který je ale plný klišé a hlavní nepřítel je naprosto nezajímavý. Přináší nám zajímavé postavy. Která jsme viděli už stokrát. Od jednoho a toho samého studia.
    DAI je ale na druhou stranu obrovské RPG. Tedy fakticky obrovské a pusté RPG. Inspirace MMORPG je velmi znát a to sebou přináší problémy. Úkoly jsou generické a svět fakticky nezajímavý až pustý.
    Ano graficky je hra solidní. Někdo má námitky proti stylizaci. Já ne. To co mi vadí je fakt že hra je špatně optimalizovaná a jde o špatný PC port.
    Smutným faktem je to že DAI nevypadá zas tak moc dobře aby to omluvilo její HW nároky. Můžeme obviňovat proti pirátskou ochranu nebo něco takového. Klidně můžeme. Ale také nemůžeme popřít prostý fakt že DAI je špatný PC port.

    Hra roku musí být speciální. Výjimečná. DAI je solidní RPG. Ale hra roku? Ne to rozhodně ne.
  • "nejlepsi hra s Jebediahem Kermanem" *1*
  • Anebo to třeba vážně byla nejlepší hra minulého roku podle redakce...
  • flash789
    ani nevis kolikrat v zivote jsme něco hledal, a ono to tam nebylo, a když sem ten suplik prehrabal po pate tak to tam bylo *1*
  • ne, jednak pan Vávra ti ukáže jak to ma vypadat až vyjde jeho hra, ale i komprimovanu krajinu jde delat nejak rozumne, viz gothic a pod. Lore je v DA špatne od začátku, s tím nic nenadeláme, ale writing je tady na urovni levne brakove literatury, to je proste fakt.
  • Heh, uz pred mesicem sem psal ktera hra to vyhraje a to se potvrdilo :-)
    Blby je ze Dragon Age Inqisition je tak spatna hra, rozum zustava stat, no opet se jednou ukazalo ze herni novinari sve praci nerozumi :-D.
  • Keyz
    Díky debilitě nemožnosti editovat příspěvky jsem zapomněl dodat: A klišé questy typu "Našel jsem papír na skále a ejhle! Mám najít bednu na místě kde jsem byl, ale nebyla tam a nejednou tam je...

    Na to nečekaně navazuje článek: "Vedení EA: „Naše hry jsou pořád příliš těžké na naučení“
    Proč tam proboha dávat quest kde je potřeba myslet? :)
  • flash789
    urcite by byl lepsi pribeh co by celému svetu zmenil život, mapy by měli design realne krajiny, tabor banditu by byl vzdalen od zakladny dve hodiny koňmo a šest hodin pesmo reálného casu, dungeony by byli tak schovane ze by bylo třeba DLC příručka hledani dungeonu, všude by byli smradlavy spinavy sprosty chlapaci které zajimaji jen a pouze zeny, a postavy by si každý dosadil z rodiny, ty by snad snesl. Tak nejak?:)
  • Chim
    K tomu se dá říct, milá redakce, jen jedno: Nemáte pravdu. A je škoda že nemáte koule na to, být ve svých rozhodnutích odvážnější.
  • Keyz
    Někdo má rád bugy a teplé elfy. Proč ne.

    *3*
  • Pro mne je hrou roku Starpoint Gemini 2 a plebsu by prospěla recenze týhle pecky
  • vonTossis
    Jo no, Vincke totiž pochopil, že ještě existuje ta skupina lidí, kteří rádi hry opravdu hrají. A vůbec neříkám, že DA:I je špatná hra. Naopak. Je to velmi dobrá hra. Ale velmi dobrá hra má u mě do hry roku ještě tak pár světelných let. A ani neříkám, že by Divinity byla moje hra roku.
  • špatnej story a character writing, špatný dizajn mapy (komprimovana "bramborova" krajina - zakladna, 2 metry opodál tabopr banditu a par kroku dal dungeon, všechno oddelene skalami), priliš velky duraz na gay tematiku, nesympaticke postavy.
  • Tak tohle je smutny *7* .Hral tu hru nekdo z redakce?
    Nebo jen přepsali PR kecy od bioware.
  • I approve. Greatly so.
  • flash789
    Divinity je bohužel oproti DA:I silne okrajova zalezitost...EA power..na to se Vincke nechyta:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit