Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Myslím že v redakci ohledně téhle rubriky už měli dost velké "koule" takže mne tohle ani nepřekvapilo zvlášt když vyhrálqa nominaci game awards či jakou.
  • Morraw
    DA:I je pro mě po velmi dlouhé době hrou, u které jsem nedokázal překousnout totálně zprasené ovládání (PC). To bylo chvástání, jaký to bude skvělý port. Nepoužitelná taktická kamera a akční složka dělaná spíš pro gamepady. Ale nelituji, pro mě nejlepší NEkoupě loňského roku.
  • Jack1947
    Koupit a pak stáhnout co na tom nechápeš... *7*
  • flash789
    protože taureni:)
  • *1* No ale az se vy*erou tak to bude to pravy vysvobozeni.
  • flash789
    když patris mezi ty co to nevidi, tak ti nevysvetli nikdo. ja ten pribeh taky nepovazuju za kdovijak epicky, ale nastesti to není to co bych na te hre uprednostnoval, a něco od ceho bych mel prehnana ocekavani.
    Asi budes muset počkat na toho Grygara..ja mu zatím poslu to kladivo..
  • chtěl jsi napsat koupit ale to je ok *3*
  • Tak pro holku dobrá hra, pro mě průměr. Proč vůbec mají Qunari rohy, když v Origins neměli? Mě osobně ty rohy přijdou docela trapné.
  • tak mi popiš ten skvělý děj, aspoň jeden originální prvek, zvrat něco. Chci slyšet tu ryzí epiku, možná prostě umím špatně anglicky, tak jsem tu epiku nepochopil...
  • OK, ačkoliv mám svůj názor a ten mi říká, že DAI je špatný kvůli několika důvodům, nebudu ignorant a jelikož GAMES.cz a hráčům z Česka důvěřuju, jelikož máme asi snad i podobný vkus, hru jdu stáhnout.
    Uvidíme.
  • flash789
    mas doma kladivo?
  • já jsem v klidu, jen mi vysvětli, co je na tom epického :) díky
  • Bioware špatné hry nedělá. Dělá hry Hodně dobré (Dragon Age Prameny, Mass Effect KotOR), a středně dobré ( Dragon Age ll). V každém případě se jin jednou za čas podaří opravdové mistrovské dílo. Dragon Age Inquisition je hra, která se poučila z chyb svých předchůdců a zastínila je. Stejně jako v případě Mass Effectu 2 Bioware dokázal, že patří k opravdové špičce v žánru RPG. Není to hra bez chyb, ale to není žádná. Tento titul si zaslouží.
  • flash789
    jsi ztraceny pripad, obrátit te na spravnou viru je nemozne..ani kdyby jezis pomohl *1*

    PS: a bacha at ti nepraskne zilka:)
  • Za mne je to asi Wolf, ke kterému jsem se dostal až po vánocích, ale tak co, klika že to nevyhrálo Watch dogs, nebo AC Unity *1*
  • co je na tom epického? co je na tom dobře napsaného? Je tam vlastně něco originálního? Ve zkratce. Hlavní zloun se chce stát bohem, v momentu kdy morduje matku představenou se ve Fade ocitá zcela náhodou hlavní hrdina a přerušuje rituál, získáva super power a ztrací zcela překvapivě pameť, teď je na hrdinovi spojit národ proti zloduchovi, takže najdeme nějaké ty společníky, s Morrigan se vydáme přes zrcadlo do staré říše a nakonec zabijeme zloducha, Epic. Epic. Epic!!!!!
  • Vegen
    DA:I je dobrá hra, Z některých pohledů to může být hra roku, ale pro mě je naprosto nepochopitelné, jak tolik lidí přehlíží toho nemastného, neslaného hlavního záporáka :). To byla zajímavější i haněná postava Aiden Pearce z Watch Dogs.
  • flash789
    A další takovej. To ze tobe něco neprijde epicke ještě neznamena ze dalším x lidem taky. vsadim se když bych te bacil kladivem po hlave, a mel jsi amnezii, pak si DA:I zahral, je celkem dost mozne ze by jsi to za epicke povazoval. ja kazdou hru beru jako originalni celek, a vůbec nemam potrebu do ni tahat vzpomínky na jiné hry. Srovnavani je kontaproduktivni. To mas stejne jako když se rozejdes s holkou, pak si najdes jinou a porad ji budes porovnávat s tou předchozí, nejenom ze ji nikdy nepoznáš, ale dost brzy ji zacnes s*rat:)
  • DAI si hru roku prostě zaslouží. Suprově napsaný příběh, velmi kvalitní a poctivý scénář, zajímavé postavy, kde každá postava přináší něco zajímavého a člověk si tak může k postavám postupně vytvářet vztah. Třeba Sera mě zpočátku lezla hrozně na nervy, tak protivnou ženskou by člověk pohledal, ale postupně jsem si k ní našla cestu. Zvláště škodolibosti poradcům jsem si fakt užila:) Dorian jako gay postava mě také hodně bavil. Úplně nejlepší postava Cullen, toho zbožňuju:) Pak lokace jsou skvělé, každé prostředí je úplně jiné a opravdu mě hodně bavilo prozkoumávat každý kout. Hrozně mě bavil třeba i nápad s válečným stolem. Styl poradců a pak členové družiny, všechno je ve hře tak pěkně vymyšlené, že nelze si ten svět nezamilovat. Tvorba postavy je vypiplaná, když si s tím člověk trochu pohraje, podobná možnost tak podrobná, není v žádné jiné hře. Když jsem ukazovala obrázky z hry kámoškám, tak nechápaly že hlavní hrdinka vypadá jako já:) Zábava na desítky hodin a pro mě jednoznačně nejlepší hra, kterou jsem dosud hrála. Jsem ráda, že v redakci měli koule na to zvolit hrou roku DAI, muselo jim být jasné, že na ně padne vlna kritiky od zdejších čtenářů. Ale DAI buď člověk miluje nebo nesnáší.
  • Lotr
    Ne v tom se pleteš. To že mne něco přijde jako klišé samozřejmě automaticky neznamená že to klišé jé. V tom se shodneme.
    Ale příběh DAI je plný klišé. Bioware to jinak neumí. Spousta dalších vývojářů to jinak neumí. Příběh plný klišé neznamená špatný. Jen jsme ho viděli už mnohokrát.

    Víš to že TOBĚ to běželo na průměrném stroji krásně je pěkné.
    Ale co bych chtěl od optimalizace? Nu spíš řeknu co bych nechtěl. Nechtěl bych víc jak 60 tisích shlédnutí vlákna "Troubleshooting and Workarounds". Nechtěl bych víc jak 32 tisíc vláken uživatelů stěžující si na problémy s hrou.
    A nechtěl bych se dočíst že podporu kontaktovalo víc jak 25% zákazníků.
    Ale dobře co bych chtěl? Fungující kameru. Třeba. Víc jak 50 FPS na počítači který je skutečně extrémně výkonný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit