Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ano, ano, konečně hra co se povedla nedělá ostudu dobrému jménu. Nesrovnatelné s tím předtím.

    Kéž bych si takhle hezky zastřílel častěji. Sice mu chyběl MP ale i bez něj supr hra.
  • CrocoRay
    Co tak letmo projíždím diskuzi, tak všichni chválíte toho nového Wolfa. Mě ten předchozí nějak neuchvátil, i když na pár hodin to trochu zabavilo, ale furt váhám, jestli jít do toho nového. No podle ohlasů bych to nakonec mohl zkusit, jak bude čas.
  • Cekame...

    ...uz?
  • Počkejte až vyjde moje hra!
  • Na cz rovnou zapomen ta nebude
  • No na DAI se těším moc, ale 1000kč se mi za to dávat nechce. Holt musím počkat, než cena padne alespoň na nějakých 600kč. A třeba tou dobou bude už i čeština :)
  • XXHUGOXX
    U mňa je to Wolf a Naissancee. Nuž, ale 100 ľudí 100 chutí.
  • XXHUGOXX
    Thief ? Slabota. Skús dishonored.
  • a hrál jsi ji vůbec?
  • s tím wowkem jsi to trefil, tam se aspoň našla nějaká linie questů, která vybočovala z řady např. ve WOTLK to byl např. ten Turnaj u Argentu apod., u Dragon Age: I jsou ty na každé mapě stejné questy, stejné rifty atd. Tak zjistutji, že DA:I má daleko horší questy než wowko, což je smutné...
  • Keyz
    Přesný popis jak funguje boj v nejlepší hře celého vesmíru i za hranicí naší představivosti je zde:
    https://www.youtube.com/watch?v=TK7Zzc8KG9c#t=7590

    Jinak na to navazuje rušení číselného hodnocení u některých webu. Vlastní lajdáckou prací se dostali do uzavřeného kruhu, když dávali každému sh!tu 8/10 a pak lidé již nevnímali to co je pod a značně se omezil prostor pro udělení známky. Přitom logicky 5 by mělo být nějaký průměr a sh!ty mají místo pod 5.... Tohle je i u filmů. Na imdb také lidi řeší horní 1/3...

    Tak to ty vyřeší tak, že to co bylo předtím bylo špatně anebo jakoby nebylo a ejhle! Dnes zavedeme jiný styl hodnocení a tím se to vyřeší... Nevyřeší jestliže budou stále vychvalovat to co vychvalovali i když to bude bez čísla anebo s nějakou značkou. Opět se dostanou do krysího kolečka.
  • Teď to tady teprve zažije inkvizici. Někteří už určitě brousí pochodně :o) A zítra to bude finální Ragnarok! :)
  • dyť jo jsou to skvělé hry a chápu, že je máš nahoře, jen se mně nelíbily ty tvoje mezery, myslím, že rozhodně mají v historii konkurenci...
  • mě se na příběhu FFVII i BG líbí, že nemají černobílé záporáky, jak Jon Irenicus tak Sephiroth jsou v podstatě tragické postavy, dotlačené k tomu co dělají okolnostmi

    a SOTC byla pecka, v tom s tebou musim souhlasit
  • Mart9
    Ta hra je prostě kravina. Být já šéfredaktor, tak se na ni taky vykašlu.
  • a kdyby jsme vynechali ten pojem RPG, tak nejlepší fantasy je Shadow of Colossus - to je něco více než jen hra...
  • já jsem je taky dohrál a můžu říct, že mám pravdu. Torment má hodně dobrý příběh a dialogy, trošku hapruje nudnější combat, Baldurs Gate se o něco lépe hraje, ale má šablonovitý, klišoidní děj, FF VI nebo VII je pro mě lepší hrou než BG, nemá hluchá místa..
  • dohrál jsem obě hry a tak mohu s klidem říct, že opět nemáš pravdu
  • Final Fantasy VII rozmetá Baldurs Gate po všech stránkách a příběhově je BG proti FFVII slabikář...
  • "Když jsme po několika hodinách hraní zjistili, že jsme teprve na samotném začátku, měli jsme sice obavy, jestli třeba scénáristům nedojde časem dech, nebo souboje nezačnou nudit."

    Ale vždyť přesně tohle se stalo pánové. Combat je nudná klikačka - hra se dá odehrát na všech úrovních mačkáním jednoho tlačitka. A scénáristům došel dech už někdy po 15 hodinách (tolik zabere hlavní příběh) a dalších 80 hodin vycpali takovou generickou fetch vatou, že bych šel radši questit do Wowka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit