Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no jak.. BG série společně s Planescape: Torment jsou nejlepší fantasy RPG všech dob.. pak dlouho nic, pak ještě dlouho nic, pak ještě jedna obří mezera a pak se můžeme začít bavit o ostatních hrách.. *1*
  • Když už se tu tolik řeší vítězné RPG, tak by mě zajímalo, jak by uspělo mezi hráči v porovnání s letos vydaným Baldur's Gate Enhanced edition... + II díl. Pokud by se tedy někdo dokázal přenézt přes grafiku, která je třeba u mne ale +
  • za reklamy od těch čtyř lidí, co ještě chodí na games bez AdBlocku?
  • jakubc
    Nintendo tu prostě neletí, což bohužel reflektuje situaci v celé ČR, kde neuspělo ani Wii, které jinde ve světě trhalo rekordy. :-)
  • celoush
    Ty zmínky tu padaly převážně kolem doby vydání hry či když se objevila recenze. Se zbytkem souhlasím, tedy až na to, že si nemyslím, že v DA:I je vše špatně... hodně věcí mi přijde v Inkvizici povedených a posunutých správným směrem. Ale rozumím některým výtkám a dokáži si představit, že to dotyčnému pokazí zážitek ze hry. Osobně bych pár věcí rád viděl jinak, ale s hrou jako celkem jsem spokojen.
  • Ještě dotaz na redakci. Proč na Games.cz není recenze na Bayonettu 2? To je hra, která má mít minimálně nominaci na hru roku, celkově tu anketu nemůžu brát važně, když jedna z nejlepších her tu nemá ani recenzi... chtělo by to dělat jednu věc pořádně a ne dvě na hovno(víte co myslím)
  • nikde jsem tu nečetl ani větu a o nejlepším RPG všech dob a nikdy se na něho moc nenadávalo, dokonce tu byl po vydání článek, proč jsou Prameny v Česku tak úspěšné, ta hra měla dost chyb, stupidní příběh, neoriginální svět i zápletku, ale měla propracované questy, společníky i ty dialogy se daly, slušná atmosféra, skvělé trpasličí město, dobře vymyšlený fade atd., dabing, vše jaksi dávalo smysl oproti DA:I, kde je vše špatně..
  • celoush
    Stejně se mi líbí a přijde částečně úsměvné, jak se tu před lety nadávalo na Prameny a dnes tu na ni někteří pomalu přísahají jako nej RPG všech dob *5*
  • Je to totálně nelogické a trapné a ať už si vymyslíš jakoukoliv blbost tak pořád bude trapné. Hra roku jednoznačně NE!
  • Já s hrou roku nesouhlasím... Hrál jsem na PC, kde se to pamalu nedalo hrát kvůli konzoloidnímu ovládání.. pak jsem to hrál na PS4 a hra mě sice zaujala, ale rozhodně to není top z uplynulého roku.



    Za mě jasní kandidáti GTA V a Forza a velmi hodně jsem se bavil i u Wolfensteina :-)
  • omezení slotů je totální hovadina, na co si ty kouzla odemykám když je pak nepoužívám? Jo adraka v hinterlands jsem sejmul s jednou postavou a nesebral mi ani 1 hp. Promiň ale hra roku kde do sebe nechá drak střílet a nic neděla jen protože od něj stojím daleko? Jestli to tak je se všema drakama tak to je trapas.
  • Tak kdyz planujes jit na draka nebo na neco takovyho tak to mozna dava smysl,ale na prozkoumavani lokace to je absolutni kravina,protoze nemuzes nikdy vedet na jakyho nepritele narazis.Nedat do tyhle hry aspon jeste jeden quick bar(jak bylo v obou predchozich dilech *2* ) je jen dalsi vec,ktera dela tu hru horsi.
  • sevastopol
    Bože, ty jsi hloupý. Výběr Dragon Age je omyl, protože když se kdokoliv podívá zpětně na minulý rok, tato hra nebyla obecně ani dobrá, ani důležitá v jediném faktoru, který se u výběru Hry roku používá. Tudíž je naprosto nesmyslné ji udělovat hodnocení jako Hra roku. Smiř se s tím. Subjektivní názor v tomto výběru existuje pouze v měřítku "tato redakce vybrala toto, tahle redakce vybrala tamto", jinak se naopak jedná o objektivní výběr - protože tam přihazuješ jak oblíbenost, tak hodnocení, tak zábavnost a další všechny faktory které jsem už několikrát napsal. Dragon Age se ale do takového vyběru ani dostat nemůže, protože byl (a stále je) obecně vnímám jako špatný, a ne pouze z jednoho hlediska.
  • Tím jsem chtěl rict , kde je South Park?? :-)
  • pak ale neuvidím co rikali nebo jo?
  • Dragon Age: Inquisition n1 2014 souhlasím s redakci
  • vonTossis
    Nevím no. Grimrock mi nepřipadá jen jako nostalgie, protože s tímhle žánrem žádné významné zkušenosti nemám, takže nemám moc na co navazovat. Prostě mi Grimrock dal za minulý rok jedny z nejlepších herních okamžíků. Navíc vysoká obtížnost je opravdu výzva. Ale já bych si z těch tří her nevybíral. Všechny tři jsou mé hry roku. *4*
  • až na to, že oni se tam jdou i bez toho spellu :)
  • víš já to tak udělal asi po 25 hodinách, prostě jsem si stáhnul trainer na zlato a koupil vše na power, pak jsem pokračoval v hlavní linii a docela bych uvítal dvoji značení questů, mmorpg questy a normální questy.... teda sice by to bylo tak 10:1, ale co aspoň jeden na mapě by byl plus.
  • ehm, drak má schopnost přitahovat nepřátele pomocí vzdušných vírů z křídel a pokud jsi nevypnul Vivienne Spirit Sword tak bude chodit na blízko...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit