Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    Když si tomu věříš...

    Ještě mi pořádně vysvětli, jak porovnáváš akční hry s max. 20-ti hodinovou délku s RPG, které má přes 100 hodin. Moc mě to zajímá *7*
  • Hmm tak ted me to nandals, ses velke kluk. Uplne stejne sem stahl Wolfa, a Aliena obe hry po 3 hodinach gameplaye koupil, takze tvuj nazor je krapet mimo.
    Dragon Age: I je sr@cka a je uplne jedno jestli to zkusim, nebo rovnou koupim.Mimoto ja zadnou hru bez vyzkouseni nekoupim, hry nejsou nejlevnejsi a na recenze se spolihat neda.
  • Tak ještě jednou zkusím vyjádřit svůj názor a budu doufat, že mě redakce nezabanuje za svůj vlastní, nevulgární názor, ok?

    Stick of Truth je jedno z nejlepších RPG na trhu, ale vyhraje to zrecyklovaná p******* pro k***** *1*
  • Byla jsem dost zvědavá na názor redakce a moc mě potěšilo, že vyhrála DAI. Popravdě jsem to moc nečekala. Ale prostě DAI si to jednoznačně podle mě zaslouží, zbylé hry u mě vysoce převyšuje. Divinity: OS si také ráda zahraju, ale čekám až vyjde čeština, určitě je to velmi kvalitní hra. Jinak třeba Legend of Grimrock II mi přijde jak 10 let stará hra, a stačilo mi abych se chvilku dívala na gameplay a z té kamery mě rozbolela hlava, takže krokovací dungeon ze staré školy pro mě rozhodně není, to už prostě šlo.
  • Cosi
    Protože kdyby sis to koupil, tak bys to po 4 hodinách nesmazal a zjistil, že se to rozjede a je to neuvěřitelně zajímavé. Recenzenti tomu totiž věnují víc než 4 hodinky, které tomu věnují lidi, co to ukradnou a pak to bezmyšlenkovitě zahodí s tím, že je to kravina a ještě svoje názory vyzvracejí do diskuzí.
  • Vazne neviem, ci je lepsie kotulovat, alebo sa schovavat za stitom bez hitpointov a pouzivat skvelu taktiku analog doprava a toc sa kym pomaly neudrie alebo kuzlit s autofocusom. V podstate je to uplne jedno. Stale DS ostane akcnym RPG , na urovni Diabla.
  • Dark Souls je vrchol grindu, viac grind friendly hru si ani neviem predstavit.
  • Jj mas pravdu, ja sem to z warezu stahnul, a 4 hodiny a letelo to pryc.
    Koupit to na zaklade recenzi, tak su asi trosku nastvane :-) Nechapu ze snad vsechni recenzenti davali 9 nebo 8.
  • No jak jsi starý, tak jsi hloupý, starý hulvát, který se chová jako opice po obrně. Argumentuješ jen pomocí nadávek a ničeho víc. Nenapsal jsi ani jeden argument, proč není DS2 RPG, naopak Zaklínáče považuješ za RPG a je tam daleko méně prvků Role- Playingu a pořád čekám na Steam, kolik toho máš nahraného v mp apod.
  • Ty asi budes konzolista co? Každý den 10 krat konzoli přes hlavu – rano a vecer a třeba se Ti tam rozsviti. Jinak jedina huba, do které jsem ochoten nasrati je maximalne ta Tvoje.

    Tak nam prozrad, kolikze to bosu jsi v DS2 zabil naprosto bez kotoulu? Nech me hadat 0 nebo cely jeden? A to ze mi je v nejakem DLC ring snizi požadavky na staminu při kryti stitem je uplne na hovno, když me ceka jenom Nashandra v NG+? Nepatrim mezi silence, kteri museji mit dohrano DS2 na NG+++++++ A to, ze to nevim? Každý chlapecku nehraje hru s navodem jako Ty. A co se starych RPG tyce, tak to mas pravdu – napr. DM1, CHSB a EOB1 nemely pribeh vypraveny pomoci NPC. Jenze to se psal roky 1987-1991 lamo. Ale tyto hry mely aspoň hádanky, kde clovek zapojoval mozek – nic z toho v DS2 není. Navic tehdy byly urcite hardwarove moznosti. Ve hrach Betrayal at Krondor, Ultimy atd uz všude byl. DS2 je proste mlaticka ala first samurai.
  • To je samozřejmě kravina. Celkově je Dark Souls více RPG než Witcher, plácáš nesmysly, motáš se do nesmyslů a sereeš si do huby. Zaklínač 2 jde taky dohrát bez vylepšovaní postavy, navíc je vylepšovaní naprosto omezené jen na perky, které jsou směšné. Příběhové volby nikdy nedělali RPG, to je nesmysl, staré RPG také občas neměli naraci a příběh se vykládal pomoci dopisů např. To splňuje Dark Souls na jedničku. Co se týče staminy, tak kotouly v DS2 žerou staminu na rozdíl od Zaklínače, kde můžeš koulovat do aleluja. Když se bavíš o DLC, tak v DLC je ring, který ti sníží ztrátu staminy za vykrívaní, čili i v DLC můžeš v klidu jet štít a meč stačí mít ten ring, takže kotouly můžeš zcela vynechat a mě překvapuje, že o tom nevíš. BTW pošli mi steam, kouknu, jak jsi na tom s DS2.
  • Chim
    Já bych si to i zkusil, ale stahovat 20 giga přes torenty se mi nechce a platit za něco, co by nejspíš šlo po 2 hodinách z disku... tak bohatý taky nejsem.
  • *Tady jsou zase hlody :D 90% z vás tu hru ani nehrálo ale už ví, že to je sra*ka. Zkuste sio to zahrát (ne kouknout na videa) a pak hodnoťe.
  • Tilwaen
    Nezdá a je to tak dobře. Mimo první díl tato série za nic nestojí.
  • P1trs
    Tak ted jsem trosku zmateny. Nemelo to byt nejhorsi RPG roku?
  • Co to placas za nesmysl. A ted mi prosim tu pohadku o tom, jak jsi vsechny bose sejmul sam a u zadneho bose na NG+ jsi nepouzil kotoul a to ani jednou? Tak si dej par facek a az se proberes, tak ten svuj post pekne smaz. Naopak stit Ti je na prd, protoze pri vykryti kazde rany Ti sezere celou staminu a rezistence Ti jsou k celkem k nicemu, protoze potrebujes minimalne 2, vetsinou vsak 3 (obvzlaste v DLC) a to v urovnich 700-800+ a co se fyzickych tyce, tak tam je 900+
  • Draken69CZ
    Co znamená když to umíš hrát? Když to hraješ bez štítu, což mi přijde mnohem těžší, tak bez kotoulu se neobejdeš zvlášť když jedeš SL1 run.
  • je to hra pro 13 lete holky *14* a chlapi co nemaji čuraki
  • kennyB
    V DSII kotoul nepotřebuješ, to zase kecáš. Když to umíš hrát, tak si na ně ani nevzpomeneš...
  • Drahy kokutku, zacni pouzivat svuj vlastni nick a mozek. I kdyz o tom druhem se da pochybovat, zda jej vubec vlastnis.
    Zaklinac neni zadny simulator kotoulu, ale normalni RPG, kde rozhodujici roli hraji dialogy a pribeh, na rozdil od DS2, ve kterem se 90% casu travi souboji a kde se bez kotoulu neda vyzit. Da se rici, ze v DS2 se tak 1/3 celeho herniho casu travi kotoulovanim. A o moznostech parry si nech v laggovem MP jen zdat. Nekteri trolove mastrubuji nad celyma 200 normostranama duchaplnych dialogu, kde i trhaci zachodovy roman je delsi a smysluplnejsi nebo nad super uber lore, ktery je psane na visacce par predmetu, se kterou se kazdy predmet dostane. Vzdy umiram smichy, kdyz vidim lore videa nejakych pubosu, kde 30 minut rozebiraji smysl 5 vet.
    DS2 je normalni mlaticka, nic vic a nic min. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit