Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja mam na originu Origins, protože to bylo zadarmo. Planuju si to jednou zahrát kvuli tomu že mne na tom bavi souboje. Ale absolutne mne nebavi dialogy. Nic ve zlym ale asi to psala žena.
    Ted hraju Dead State a to je jiný kafe. Ale jsem jen na začátku :)
  • Nemůžu si pomoct, ale já bych docela ocenil, kdyby nám redaktoři napsali, kolik z hodnocených her vlastně hráli nebo dokonce dohráli. Ty nic neříkající obecné řečičky v popisu her spíš jen nahrávají dojmu, že často mluví o něčem, co jen povrchně potkali ale pořádně nevyzkoušeli. Napsat o Dragon Age jaká je to jízda a jak úžasný má příběh je podle mně dost mimo, stejně jako kritizovat Dark Souls za neoriginální bossy. Samozřejmě, že tam jsou, ale hlavně ke konci. Díky recenzím mimo jiné i z Games.cz jsem Dragon Age vyzkoušel a v podstatě to byly vyhozené peníze. Jeho naprosto zásadní nedostatky v recenzi pochopitelně nikdo ani nezmínil (satrašný příběh, linearita, ovládání, sloty). Mimochodem, pokud pak čtu recenzi a není v ní ani jeden obrázek ze hry, taky mi to nesedí.
  • Draken69CZ
    V tom máš jistě pravdu, ale nic to nemění na tom že kategorie her RPG je zavádějící, nepřesná a o hře nic nevypovídající.
  • celoush
    To o čem mluvíš se většinou označuje jako tabletop RPG a i když je u nich kostka častá, tak rozhodně není povinná, či nějak definující žánr.
  • Nechápu,jak mohli vybrat inquisition,pro me je to zklamaní roku
    celou dobu mi prislo ze leveluju postavu ve wovku nebo jinym MMO
    o zprasenym ovladani,nefunkcni takticky kamere,nedostatku quick slotu,
    nedostatku(normalnich)questu,uplnou absenci dungeonu a milionu jinejch
    veci ani nemluve
  • Zdá se mi to nebo nikde nevidím RISEN 3???
  • martin.mares.984
    del0:
    1) psal jsem ciste o "statistice hodnoceni" v pripade Metacritic
    2) neches snad srovnavat statistiku v pripade hodnoceni produktu/zbozi na desitkove stupnici s vhozenim volebniho listku pro jednu jedinou stranu
    3) Volebni VYSLEDEK je VYSLEDEK VOLEB a ne zadna statistika politickeho smysleni - jednak lidi maji tendenci delat pri volbe kompromis a jednak hodne lidi nevoli na zaklade politicke ideologie, ale spis protoze je jim nekdo slibi lepsi zivobyti atd. Nehlede na to, ze napriklad volici, co neprijdou k volbam maji take nejake politicke smysleni, ale zadna strana ho nereprezentuje dostatecne aby ji zvolili a ty ostatni se jim zkratka hnusi... tudiz nevoli a tim se na zaklade Volebniho vysledku nikdy nedozvis, jaka ideolgie se jim napriklad zamlouva.
    4) Nehlede na to, ze politicka ideologie se muze v proudu casu behem zivota menit na zaklade individualnich dobrych/spatnych zkusenosti, dospelosti a nazoroveho vyvoje - jak volice, tak politickych stran...
  • Zaklínač je simulátor kotoulů. Kotouly jsou např. i v Dark Souls, ale tam si můžeš vybrat jestli budeš hrát kotouly nebo parry či defense. Tam je hodně stylů, V Zaklínači jsou jen ty kotouly. Navíc je tam jeden použitelný Armor na jednu kapitolu znovu na rozdíl od DS, kde jsou jich desítky. Crafting tam zase není, vylepšovaní zbraně pomocí jedne runy - směšně, to v Dark Souls než vylepšíš zbraň na maximum to trvá celou hru. U kouzel i např. potřebuješ NG+.
  • yenda1
    Všechny hry jsou akční. *1*
  • yenda1
    Díky. Takže když mne DAO neba, tak asi nemá smysl s DAI ani začínat .
  • Velmi mne fascinuje, jak každý má ten svůj "definitivní" výklad pojmu RPG a vše, co to nesplňuje, prostě nemá nárok (viz. Zaklínač je prý simulátor kotoulů). Jelikož někteří mají problémy s anglickým jazykem, tak pomohu s rozborem - Role Playing Game - hrajete si na / za někoho jiného (jinou roli). Celý tenhle žánr nemá tu jasnou definici. Pro někoho to jsou nekonečně tabulky, pro někoho kostky a pro někoho příběh s vlastními volbami. Deal with it :)

    P.S. Tenhle český nacionalismus, který třeba tak skvěle reprezentuje náš pan prezident - já jsem nejlepší a všichni ostatní jsou kreeeténi - začíná být už komicky vyhrocený *1*
  • Draken69CZ
    To si nemyslím, pojem RPG vznikl mnohem dříve než nějaká hra, tyto hry by měli mít jiné výstižnější označení.
  • Ještě že trh se neorientuje podle spotřebitelů, jako jsi ty. Bychom se chodili k hrám tak akorát potit, stresovat a nadávat.
  • HAHAHAHAHAHAA tys to zabil!
  • Myslíš logicky a nezaujatě, za což tě trestám lajkem!
  • Ale vždyť Dark Souls 2 to nevyhrálo... *1*
  • Princ.Jablon
    Nejlepší FPS bude volání dutých ne?
  • Hlavně, že to nevyhrála ta barevná patlanina Divinity, u té hry jsem se cítit naprosto trapně a to se mi nestalo dlouho, hlavně, když se dialogy snažily být vtipné a v ten okamžik jsem se styděl za tvůrce...
  • fallanga
    Jasně, DAO je jiný lvl než tohle. Pokud se budou dále držet herního stylu z DA2, tak žádné Dragon Age nemá šanci DAO překonat. Pokud se vrátí ke stylu DAO, tak tam nějaká šance je. Zatím to vypadá, že jediné co by mohlo DAO překonat je Baldurs Gate 3, teda pokud se skutečně vyvíjí.
  • Lotr
    DAO bylo v duchu starších Bioware RPG.
    DAI je v duchu MMORPG

    Jde vlastně o neporovnatelné kousky. Příběhově jsou na stejné úrovni. Rukopis Bioware je poznat. Ale herně je to naprostý rozdíl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit