Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prekvapeni roku pro me urcite Wolfenstein: The New Order. Jinak Middle-earth: Shadow of Mordor byla taky solidni gamesa *3* Dost dobre nechapu jak je mozne,ze AC:Unity nebyl ani nominovany na zklamani roku! Je to bez debat vitez teto kategorie a pro me jakozto fanouska serie AC obrovske zklamani. Rikal jsem si ,ze tohle snad ani neni mozne a i kdyby to nemelo ty nejvetsi bugy tak je to propad oproti predeslym dilum po vsech strankach (kazdy fanousek assassina to musi videt). Dohral jsem vsechny dily,ale co je moc to je moc. Se hrami od Ubisoftu to jde cim dal tim vic z kopce ...... Shame on you Ubisoft!!! Hraju uz cca 20 let,ale nad dnesnim jednanim nekterych vyvojarskych firem zustava rozum stat *10*
  • Ristoro
    Překvapení roku souhlas. Zklamání roku bych dal asi Watch Dogs.
  • Veskoslav
    U mě lití bitva mezi Wolfem a Shadow. Dal bych je na stejno. A zklamání? Jedinou hru se seznamu jsem hrál/hraji WD a přijde mi to jako průměrná hra, co zabaví, ale odložím. Zklamáním možná tak z pohledu hype a slibů, ale herně mě to osobně nezklamalo. Zklamání roku je podle mě AC: Unity. Od toho jsem si sliboval mnoho a nakonec jsem tak rád, že jsem rušil předobjednávku. Pak mě napadlo ještě TES online, ale tam nikdo nečekal něco více než osekaný Skyrim. Tam byl přehnaný akorát Hype, ale už podle vývojářských deníků to aspirovalo na zklamání.
  • Kde je ESO? Největší fail na poli MMO v dějinách. Mělo by tu být.
  • Teslu zařadil někdo, kdo předchozí díly hrál, nebo někdo, kdy si jen přečetl že šlo o úspěšné a obtížné adventury 90 .let? Jinak podstatně lepší zhodnocení vydařené hry:

    "Though he has lost his memory, Tex hasn’t lost any of his charm or humor, and Tesla Effect is a beautifully crafted love letter to a bygone era, made specifically with series fans in mind."
  • wasteland zklamani velke pro me....
  • Nesouhlasim s vysledkem.
    Prekvapeni roku jako mordor je muj subjektivni pohled protoze po 20 minutach jsem to odinstaloval jako naprostou sra*ku o nicem... proste nudu. Pro me byl prekvapeni alien ktery byl na dnesni pomery hoooodne dlouhy vyborne optimalizovany a jel krasne i na horsich sestavach a nemel zadne bugy jak je to u vsech AAA titulu ted ve zvyku.
    A zklamani the crew bych nerekl je to na PC to je nejlepsi zavodni hra tohoto roku ( forzu vynechavam ta je nejlepsi). Hraje se to dobre az na prvni dny nemoznost pripojeni tak nejsou sni problemy. Pro me zklamani je AC:U a to proto ze ukazuje jak firma pres dojnou kravu sere na zakazniky z kterych dela beta testery a prodava nehotovy produkt za plnou cenu. Tohle je vetsi zlo nez to ze neni ve hre nejaky extra pribeh ci motivacni slozka ktrra je vytikana the crew.
    jesli nesouhlasite tak chcu rozumny inteligentni zduvodneni ne pubertalni haterske narazky:-)
  • Mart9
    Mordor jsem nehrál, nemůžu v tomhle případě posoudit, pro mě je velmi příjemné překvapení Wolfenstein.

    U zklamání je to horší, já si obvykle špatné hry nevybírám, takže můžu těžko posoudit. Napsal jsem tam ale Ramba, protože po zdejší recenzi jsem se díval na nějaká videa a nepřipadalo mi to tak špatné, dokonce jsem měl chuť si to zahrát. Ale neměl jsem to dělat, hrozný...
  • Nechápu, pro mě naopak největší zklamání Middle-earth: Shadow of Mordor, i když jsem to tedy čekal. Otázka jak moc to v redakci hráli, ale po několika hodinách hra už je spíš otravná, než zábavná, o totálním stereotypu ani nemluvě. Hrůza.
  • normálně v tomhle směru nehnidopišim, nicméně tohle mě bitch-slaplo pěkně:

    "Tvůrci zajímavé prostředí nedokázaly zaplnit"

    tak buď jsou to tvůrkyně, nebo to "nedokázali", ne?
    • Thorar
      A když je to shemale?
      • dobrá otázka.. nevim jak pro tebe ale pro mě je šemalák stále ošklivej chlupatej chlap a nesmočil bych... takže stále "nedokázali" ale chápu, že by to někdo mohl vidět jinak *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit