Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mordor ma nudil - bol robeny strasne na to, aby vyzeral cool(tie spomalovacky medzi udermi), ale hratelnost bola o nicom
    South Park som si uzil so sirokym usmevom
    Wolf bol nadpriemerny, s debilnym zaverom, neskutocne hlupym
    • Jack1947
      Rip blazkowicz
      • ringmancz
        Jacku, ty jsi k 0 k 0 t (omlouvám se redakci)
    • Mart9
      No ten konec, ani mi nemluv, úplně to zabilo celý příběh
  • tak prekvapeni roku to bylo....ale bohuzel extremne plitky a nakonec jsem to ani nedohral a radeji prodal dal....
    repetetivni ukoly,bez pribehu...nemesis system nakonec dost nijaky...

    osobne South Park,ten byl skvely narozdil od plitkeho Mordoru...
    • a na doplneni...zklamani roku Wasteland 2,kde me prekvapilo,jak mi genericky loot mohl totalne zabit celou hru :-/
  • Sklamanie roka: GTA V na PC
    • Naopak, konecne nextgen GTA!
      • Jo, ale to já už budu hrát asi šestku, než vám to vydají *1* *1* *1*
    • idiote
  • Prekvapenie: Alien
    • PreidaQ
      Já osobně ho naopak dost zvažoval označit jako zklamání roku, ale přeci jen musím uznat, že jiné tituly si to zasloužili o dost více.
      • oktavius66
        Především je důležité, co lidé od Aliena čekali. Pokud jste čekali něco jako první AvP, tak určitě to zklamání je. Jenomže, ta hra už od vývoje oznamoval STEALTH akci a ten se v Alienovi drží více než nadprůměrně. Bůh ví jestli nejde o nejlepší stealth hru za poslední roky. Přiznám se, že jsem byl taky poměrně zklamán, když jsem se dočetl, že se ve hře neobjeví moc zbraní, ale nakonec mi to nevadilo. Stejně by mi byly prd platné a více jsem se zajímal jestli mi zrovna neleze za zadkem Alien a nebo Android. Takže, já si myslím, že záleží, co jste od té hry čekali. Každopádně páni vývojáři odvedli skvělou práci a já doufám, že někdy se rozhodnou udělat pokračování, které by bylo akční a vynahradilo nám Colonial Marines. *3*
        • PreidaQ
          Ale já právě čekal dobrou stealth akci. Dostal jsem sice napínavou a slušnou, ale velice frustrující stealth akci s natahovaným nemastným-neslaným příběhem, hrozným backtrackingem, nesmyslnými úkoly a hluchými místy v hratelnosti. Nebyla to špatná hra, ale pro mě to celkově zklamání bylo. Většině lidí tyhle chyby buďto nevadili nebo jim prostě nevěnovala pozornost, ne tak mě.
          • Hnisavec
            príbeh bol ok, film má 2 hodiny, hra kludne 30, jasné, že to nebude také intenzívne a kompaktné ako film nikdy, jedine, žeby to bolo ako CoD a tam zase by si pindal na dĺžku hry. Stealth absolútne nebol frustrujúci, ale bol to náhodný a emergentný zážitok, ktorý mal každý hráč iný a odlišný. Ja som prvý stret s Alienom zomrel asi 10x, kamoš to prebehol na prvý šup, lebo sa alien správal a pohyboval inak.

            Backtracking tam moc nebol, väčšinou si musel prejsť už len kúsok po splnené misií a levely sa pekne spojili do jedného funkčného celku, takže to budilo dojem ozajstnej obrovskej lode. Úlohy tiež boli ok, presne v rámci kánonu Aliena. Hluché miesta to tiež nemalo, lebo stealth a crafting tam bol excelentný a v každej tretine sa hry radikálne menila hratelnosť.
          • oktavius66
            Víš co se říká: 100 lidí 100 chutí *3* .
      • Alien zklamani? coze?!!! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit