Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za sebe se jen podivuji, že se v druhé nominaci neobjevilo Elder Scrolls Online
  • překvapení: The Evil Within - považuji to i za hru s nejlepší atmosférou i grafickou stylizací a celkově grafika je tam perfektní až na nedoskakující textury.
    zklamání: Divinity: Original Sin. Těšil jsem se na pořádné izometrické RPG a dostal jsem takovou chudinku.
    • Jack1947
      Já řikám více survivalů alá Evil within souhlas, plus bylo že nějakou dobu se nevedělo co z toho vyleze a takové hry mají dneska šanci na úspěch. Chápu že někdo si prožil Resident a nemá proč prožívat to podobné. *4*
    • Hnisavec
      jop EW geniálna hra a prvá ktorá vyzerá ako ozajstný nextgen
    • proč na to vlastne každy nadava? tady to dostalo 9 a ja to mam porad v merku že si to nekdy zahraju
      • Kazdy nie, len ti dvaja consolefags s kopou alternickov, ktory su frustrovani, ze za cely rok 2014 si nemohli zahrat ziadne poriadne RPG, lebo im nic nevyslo. Je to vyborna hra.
        • LOL Co to zvanis frustrovany pcfagu, ze nevyslo zadne poradne rpg?
          • Menuj...Dragon Age? Ktore vyslo na kazdej platforme?
            • Rec bola o konzole..havne next gen konzolach, a ty tahas handheld. Faktom je ze PS4 / Xone mali 2014 velmi ubohy RPG rok.
            • Pro masy treba dragon age, south park, dark souls 2 a pro fanousky napr. transistor nebo child of light. Dale treba jen na Vitu vyslo Ys, Demon Gaze, Freedom Wars, Natural Doctrine, FFX, SAO, ToH, Disgaea 4, ...
          • nic takoveho jako pc fag neexistuje. Pc je standard na kterej tezko muzes nadavat. Deviace jsou pouze konzole, tudiz existuje konzole fag, konzolista apd. Stejne jako nemuzes v zadnym vesmiru rict ze pc je shit, kdyz sam mas pc akorat v jiny krabici osetreny softwarove tak ze umi akorat pustit hru. Muzes rict ze konzole neni zas takovej shit, ale na pc absolutne rict nic nemuzes. To ze na nem neni tahle a tahle hra je pouze lenost vyvojaru, nic vic.
            • LOL V hernim prumyslu jsou standardem konzole. Deviaci jsou vykonne herni pc desktopy v domacnostech, kde dnes prevazuji notebooky a tablety. PC devianta poznas jednoduse tak, ze obleza obchody s pc hardware, sklada si sam pc ve snaze dosahnout na pomer vykon/cena kterou maji konzole a pak se tim chodi chlubit do diskuzi a hanet vsechno ostatni :-).
    • Ja myslel ze to bude neco jako Divine Divinity a ono je to neco uplne jineho
      • to já byl natěšený po Divinity 2: Dragon Knight Saga a říkal jsem si, že to nemůže dopadnout špatně a ono ejhle...
  • Ja nemozem povedat, ze by som sa v nejakej hre vyslovene sklamal, vacsinou totiz ocakavam, ze produkty dnesneho gaming business budu zle ;-)
    Ale ak by som mal vybrat tak Watchdogs, tesne nasledovana Wastelands 2.
    Najvacsie prekvapenie Shadow of Mordor, to som cakal , ze bude katastrofalne zle a nakoniec to bolo celkom fajn.
  • za mne prekvapení žádne, protože mne v herním prumyslu težko muže neco prekvapit. Zklamání Wasteland 2, i když jsem to nehrál, ale podle recenze.
    • P.S.
      ale jo jedno pozitivní prekvapení by bylo - kampan CoD adwanced warfare. To jsem videl na YT a bylo to supr
    • wasteland 2 neni zadna pecka(bohuzel)ale je to slusny rpg rozhodne ne tak spatny
      jak pisou v recenzi na games
  • CarlJohnson-CJ
    Pro mě jednoznačně byly zklamáním roku všechny hry co vyšli na PC pouze v 64 bit verzi windows, jako chápu že technologie jdou přád dopředu, ale taky by na to nemuseli tak tlačit.
    • Veskoslav
      To jako vážně ještě někdo používá 32 bit pro jiné než kancelářské práce?
      • CarlJohnson-CJ
        To víš že nepoužívám 32 bit jen mi příjde že na to hodne tlačí, víš co buď 64bit nebo nehraj toť jejich přístup. *15*
        • Veskoslav
          Ale tohle se prosazuje už z dob, kdy vyšlo Win 7. A to je více jak 5 let. Už v té době Ubisoft, Valve či Blizzard spolu s vydáním psali, že by bylo vhodné postupně přejít na 64 z těch důvodů, že nebudou časem podporovat 32 systémy.
    • Jestli používáš ještě 32bit, tak je mi tě upřímě líto *1*
    • Myslel sem že každý kdo to s hraním na PC myslí aspoň trochu vážně má tohle už dávno pořešený. Já už šestým rokem jedu na 64 bit OS, takže tvoje nářky absolutně nechápu. *6*
    • To vis,ze by nemuseli. Je to cele jenom o jednom....money!
      Tahle zalezitost o penezich neni to jsem napsal opravdu blbe. Na 64 bit OS dneska jede uz vetsina lidi a vyvojari s tim pocitaji takze neni duvod aby hry v dnesni dobe podporovaly 32 bit OS. *3*
  • Jack1947
    Víceméně souhlasím s tím že jedna hra do překvapení roku je málo museli tady být minimálně 3místa, jo ale vím no čas a tak je núprosný takže jen jedno místo. Bezproblému pro mne.

    Zklamání snad nikdo nečekal něco jiného, pokud ano byl by to jen hejt a ten nevyhrává žádné žebříčky. *6*
  • fallanga
    Shadow of Mordor a překvapení roku? Ta hra měla potenciál, který nevyužila. Kopírka AC v pořádně zprasené Ardě.
  • PreidaQ
    Nechápu nezařazení Wasteland 2 do výběru největších zklamání (zvláště protože je zde v recenzi hodnocen hůře, než Watch Dogs), ačkoliv jsem mu hlas dal.

    Největši překvapení se dalo čekat.
  • Překvapení souhlasím i když víc her bylo lepších než jsem čekal a zklamání roku jednoznačně far cry 4 ta hra byla tak hloupá jako kleštičky na nehty
  • Alien je skvela hra,ale pro me i dost zklamani mozna pro to co jsem si od neho sliboval
    Vetrelec se sice pohybuje nahodne,ale chodi tam porad jak turista a nikdy nedela nic jinyho,
    neleze po stenach atd.(ani nejvetsiho lovce vsech dob nenapadne podivat se pod stul) *1*
    stealth je ok,ale kazi ho treba detektor pohybu,ktery neni detektor pohybu,ale detektor vetrelce
    a androidu(neukazuje jiny pohyb otvirani dveri atd.),dal hru kazi plamenomet ktery je dany do hry moc
    brzo a clovek do nej ma vzdycky dost benzinu.no a kdyz clovek ztrati respekt z vetrelce(coz se driv nebo pozdejc stane) vsimne si ze celou hru taha za blikajici cerveny paky a macka blikajici cerveny knofliky *9*
    • Zahraj si to na nightmare a potom sa vrat naspat a vsetky tvoje vytky ktore si popisal sa stanu minulostou.
      • jono je fakt ze sem hral na hard,ale stejne pochybuju,ze by to zmenilo muj nazor,
        mozna bude min fuelu do plamenometu a alien bude trosku nadrzenejsi nez na hard *4* ,
        ale tezko bude myt novy animace a taky se tezko se zmeni napln misí,ale ja tu nechci hateovat
        aliena tu hru sem si uzil jako malokterou tehle rok a urcite si ji chci na nightmare este zahrat
        • co to kecáš? TY si to na Hard určitě nehral ty Joudo....to by si nenapsal, že tě Alien nevidí pod stolem a máš dost paliva do plamenometu
          • to sem psal o tech animacich ty joudu *4* ,to ze te vetrelec killne kdyz ses pod stolem
            nebo si te vytahne ze skrinky to vim,x-krat se mi to stalo,ale ty nikdy nevidis zadny jeho
            jiny pohyby jindy nez v kill animaci,furt tam jen chodi jak kokos
        • on se ale diva pod stup. Vytahne te tam odsad jako hadrovou panenku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit