Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poslyš Lakahotsh, co jsi to za pablbka, když musíš pod každým článkem o zaklínači napsat 100 příspěvků? Pojď, vezmu tě do party aby ses necítil tak ublíženě.
  • MISHO: Moc hezky napsáno.

    PS: Existují i názory, že Bloodborne je vlastně jakýsi komerčnější a zjednodušený klon Dark Souls, ale o tom to primárně není, jen pro zajímavost. Podle mě jsou Zaklínač i Bloodborne super a dávat je do protikladu je nesmysl.
  • "Neviem prečo práve na Games je tu taká veľká neznášanlivosť voči Zaklínačovi 3" - Protože si jednoduše ulevíš. Vlastně ty lidi nemusí být ani frustrovaní z téhle soutěže, ale ta představa, že tím naštveš fanouška... ufff ta je lákavá. Nehledej v tom žádnou racionalitu či správné emoce
  • Jenže to platí prakticky o každé hře :)
  • Ja nechápem čo riešite tu stále - Bloodborne mal výborný datadisk, ale bol to perfektný príklad datadisku.. prosté rozšírenie pôvodnej hry (čo vôbec nie je negatívom)..

    Srdce z kameňa je ale datadisk, ktorý by mohol obstáť ako vlastná hra.. dĺžka 15 - 20 hodín je taká istá ako pri South Parku: The Stick of Truth, má svojich zaujímavých a ťažkých bossov, má svoje vlastné postavy, veľmi zaujímavé, zábavné, vtipné ale aj hororové questy a to aj v rámci RPG hier, svoju vlastnú hlavnú linku, 2 rôzne konce, veľa možností rozhodovaní a ich dôsledky, jedného z najlepších a najcharizmatickejších "zlých" protagonistov v hrách z posledných rokov v osobe Gauntera O'Dimm + štandard datadiskov = nové brnenia, zbrane, lokácie, monštrá a nepriateľov, atď..

    Neviem prečo práve na Games je tu taká veľká neznášanlivosť voči Zaklínačovi 3 - ok, aj vás nebaví ale načo tu kydať hnoj nato.. ale aspoň vidno akí sú "fanúšikovia" Bloodborne dospelí.. namiesto normálnej komunikácie sa musia znížiť k osočovaniu a k urážaniu.. aspoň, že väčšina fanúšikov Zaklínača sa k tomu neznižuje ... keď, aj ľudia na stránke PlayStation.com zahlasovali za Z3 a vyhral nielen najlepšia hra roku, ale aj najlepšia PS4 hra roku, najlepší príbeh, najlepší OST, najlepšie DLC a CD Projekt RED najlepšie štúdio roku.. to mi hovorí, že vo všeobecnosti hráči PS4 sú taktiež normálni ľudia, a nie ako tu títo fanúšikovia Bloodborne, ktorí nevedia pretrpieť, že aj iná hra minulý rok bola podobne dobrá ako ich BB

    Moja najobľúbenejšia hra všetkých čias - Vampire Bloodlines - nevyhrával žiadne ocenenia a chodil som na net, aby som vyplakával ako je to možné a urážal ostatné hry a ich fanúšikov? Nie.. v pohode som žil ďalej, tak fakt neviem prečo sa ľudia tu na games.cz nemôžu pokúsiť o to isté.. to, že napíšete, že nenávidíte Z3, jeho súbojový systém, jeho svet, príbeh, questy, atď. a že všetko z toho je otrasné, to automaticky neznamená, že je to fakt . a ešte ku tomu tvrdiť, že Z3 je mainstream a že Bloodborne nie? Neviem, ale akosi pri tomto chýba logika, nie? Bloodborne mal tiež niekoľko miliónový rozpočet, ďalšie milióny na reklamu (hra mala obrovské billboardy po celom svete, reklamy v TV, na mrakodrapoch, ad.), predalo sa ho minimálne cez 3. mil kusov a to je na PS4 exkluzivitu a nato, že tvrdíte, že to nie je mainstream a extra ťažká hra pre málo ľudí, akosi príliš veľa, nie?
  • Je to vůbec česky? Já jsem zachytil jen pár známých slovíček.
  • KROMAŇONEC: Jo, a Wizardry 7 měly taky super otevřený svět. A o tom to právě je, že tady pár jedinců pořád dokola vynáší do nebe hry z roku 1854, který hráli před 20 lety. Jasně, byly to super hry, ale vývoj jde dál a už ty hry ani pořádně nejde srovnávat. Kromaňonec to pochopí, ale některý lidi to nechápou.
  • Tady to jde fakt do kytek, pánové. O stovku komentářů jsem se slušně ptal na to samé, a nikdo si toho nevšiml. Přidal jsem k původní otázce trochu svinství, a hle! Všimlo si toho daleko více lidí!
  • To je asi ten najhorší typ questov v RPG hrách (a v hrách celkovo) - brániť niekoho/niečo počas cesty až po cieľ questu. ako môže tento typ questu niekto dať ako ukážku dobrého questu (a ešte napísať, že je to originálne), to fakt nechápem.. z Zaklínačovi III je podobný quest s kozou, ale je to aspoň vtipné a ak človek dopredu zabije medveďa, tak koze ani nič nehrozí a ku tomu to trvá maximálne 2 minúty.. zatiaľ čo ten quest v DD trvá asi tak 15 - 20 minút..

    Radšej neuvádzať ako plusy DD questy, lebo to je najslabšia stránka hry, spolu s príbehom, postavami a dialógmi..
  • TheGGG
    a toto se vám stane, pokud budete chodit příliš dlouho na games...
    Nazývá se to syndrom tiscali a bohužel se toho již neda zbavit...
  • Mně se nejvíc líbíla ta hra jak tam byla ta vopice, co hopsala a žrala banány a vy jste za ní museli běhat a šplhat a ručkovat a střílet z luku po takovejch zelenejch mrtvolácích a pak je rozsekat mečem a když vás zabili, tak jste byli zabitý a mohli jste být růžový čuník co skáče a řval "WATANABÉ" anebo zelenej malej pobožnej krokodýlek. To je lepší než celý dragon dogma a já nechápu co nechápou na tom že Zaklínač je o hledání manželky a ztracené adoptivní dcéry, tak proč by lezl někam do lesa a tam ho zahubilo první prase nebo malej ušatej pidižvík jako v Gotikovi II. Je to podle knížek a tak tam byli postavy co jsou v knížkách a loupežníci u cesty sou taky co by nebyli. Ale na malýho zelenýho nábožnýho krokodýlka a vopici co hopsala a střílela z luku a čuníka řvoucího watanabe nemá ani dragon dogma a už vůbec ne bloodborne, jen by mě zajímalo proč teda nehrajete za zrzavou upírku když je to pokračování. Ale tak Číňani to pochopí a nám to může bejt fuk.
  • Ted akorát hraji Bloodbooo DLC a Ludwig the acoursed is tough son of a bittch přátelé..to je síla je to super, ale i tak to zaklínači přeju *4*
  • TheGGG
    promiň někde po cestě mezi sectorem a Bratislavou jsem ve vlaku nechal svůj česko-maďarský slovník, tak teď nemůžu adekvátně zareagovat... hádám, že slovník: normální lidi-rektunutí hipsteři bude stačit...
  • jako nehnevaj sa ty trtko ale najvacsi džouk si tu ty...vsetkym si na tejto stranke len na smiech...stale nechapem ci si sa tak retardovany narodil alebo si tu len liecis nejake komplexy :)
  • TheGGG
    množství řádků s hlavními postavami? Co to meleš? myslíš jako možných odpovědí? Ty byly naštěstí vždy zajímavé a dostatečně variabilní, pokud chceš tvrdit opak, uve´d konkrétní příklad.. Lepší než ve starých RPG, kde jsi měl 50 možností co říct a pak na vše postava odpověděla stejnou větou a to to ani nemělo dabing nic... prostě nuda...
  • TheGGG
    zííív, dobrý pokus... škoda ale, že používáš hlášky jiných lidí, nejsi moc originální... asi něco jako blizzard, když okopíroval všechno co má z jiných her...
  • já se ti snažím vysvětlit, co znamená reflektovat. Možná by sis to měl zahrát znovu a počítat množství řádku s hlavními postavami. V podstatě 1-3 řádků na výběr...
  • jak píšeš GGG, jak píšeš. Všechno retro je špatné a všechno moderní je dobré. Witcher 3 je takový Capitán Homo America herního RPG...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit