Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Což je škoda. Na rozdíl od ilavského si psal normálně, tvé zdůvodnění mělo hlavu a patu a přesně vystihovalo proč mám tak rád Bethesdí RPG a hlavně Fallout 4. Takže ti virtuálně poplácávám po zádech za dobrou práci.
    Celý systém diskuze je na Games dost mizerný. Dokud nebude v zájmu redakce mít normální diskuze a ne tuhle naklikávací hrůznost, která tu je pro navyšování návštěvnosti, tak se nic nezmění.
  • Com_Truise
    To si takhle roluju stránkou dolů a nominace podle očekávání. A najednou absolutní šok.
    Zaklínač vítězem? Jako vážně? Módní záležitost, která do pěti let upadne v zapomnění.

    Na prvním místě a to naprosto bez debat, má být UNDERTALE!
    Skvost loňského roku a vůbec, jedna z nejlepších her v historii. Zaklínače převyšuje na mnoha úrovních, i grafická stylizace je svým způsobem účelnější.
    Ještě pořád se dá článek upravit a vítěz změnit, nikdo nic nepozná!
  • Napřiklad první Fallout měl časový limit, do kdy jsi musel hlavní quest splnit, jinak game over. Nepřišlo mi ale, že by to u hráčů bylo úplně populární řešení
  • Hlavni dejova linka je ten scenar, ktery me hra nuti delat a hrat. Ten ktery za me rozhoduje co bude nebo nebude a kdy ja bych se rozhodl jinak a kdy si myslim, ze i 'skutecny' zaklinac by se zachoval jinak, v takovou chvili zazivam silne pocity nesmyslnosti, ktere mi kazi hru a nebavi me to hrat.
  • Vogon
    V každé diskusi pod zprávou o téměř jakékoliv hře, nejen o zaklínačovi, se najdou tací, kteří na tu hru nadávají(Ve většině případech tu hru stejně ani nehráli) a mají za cíl otravovat lidi co se snaží diskutovat. Většinou jsou to ty stejné ztracené případy.
  • Vogon
    Ale Pán Prstenů není open-world RPG plné side questů. Udělat příběh v open-world hrách tak, aby ho open-world nenarušoval je dost velký problém. Je například nutné, aby hlavní linka neměla moc velkou důležitost, protože pak dochází k vtipným situacím kdy hráč hledá dítěti panenku místo aby zachraňoval svět. A zrovna hledání čehokoliv je výborné obehrání tohodle problému, jelikož můžeš side questy považovat za hledání stop. Další pěkné obehrání měl začátek příběhu Dragon Age: Inquisition, kde to zahráli tak, že si získáváš důvěru lidí. Nejhorší to bylo ale ve Skyrimu, kde končil svět, hráč byl jediný kdo ho mohl zachránit, ale místo toho mohl dělat jakékoliv side questy, a pak když ho zachránil tak mu řekli něco na způsob "Teď začíná tvé dobrodružství, budeš milovaným hrdinou nebo nenaviděným padouchem? Jen čas ukáže." místo aby mu poděkovali.
    Navíc nezapomínejme na fakt, že Geralt prostě miluje řešit problémy, které se ho vůbec netýkají.
  • teď to budeš muset vydat knižně *4*
  • A vidím, že diskusia sa aj tak nakoniec zvrhla na tú istú, ako každá iná diskusia pod článkom o Z3 na Games.cz.. čo tu vzniklo akési náboženstvo alebo kult "zničiť Z3 je náš cieľ" či čo? ..

    Hlavne, že tvrdia, že iba deti majú radi Z3 a oni akým spôsobom vyjadrujú svoju "dospelosť" ? Nadávaním na Z3 a na jej hráčov.. vážne, tá dospelosť z týchto ľudí priam srší.. obhajovať svoju hru len kritikou hry, ktorú majú iný radi.. paráda.. skvelá diskusia.. ešte dobre, že games.cz je asi jediná výnimka na nete.. fakt tu ľudia nevedia normálne diskutovať.. a čo je ešte horšie, ani sa o to tu nepokúšajú

    To fakt, inak ako nadávať na hru, ktorá sa vám nepáčila, je jediným možným spôsobom, ako sa viete tu vyjadrovať? Prečo nepíšete o tom, prečo sa vám páčila tá alebo iná hra? Ale samozrejme, človek tu niečo povie dobré na Z3, automaticky má mínusku a ku tomu je tu neustále urážaní od fanúšikov inej hry.. fakt neviete nič iné, iba úražať druhých a nebrať ohľad na iné názory ako sú vaše?

    Ale nie, radšej vás tu nechám sa detinsky hašteriť, lebo očividne to máte radšej ako aj hranie vašej obľúbenej hry..
  • Možná se úplně nesetkáváme v tom, jak se díváme na to, co je hlavní příběhová linka, odpůrci Zaklínače tvrdí, že příběh je o hledání Ciri, a to není vlastně ani žádný příběh. Proto píšu ano, o tom to není. Neznamená to ale, že je hlavní dějová linka nudná. Protože během ní potkáváš různé postavy a jsi s nimi v interakci a skrz ně poznáváš svět a to je neskutečně zábavné a hlavní questy se mi líbí a vtahlo mě to. A tvůrci to přivedli k dokonalosti v Srdci z kamene, kde drsnost světa okořenili velice vtipnou částí příběhu. Jak může někdo tvrdit, že je to špatné?
  • La_Furia-Roja
    Tak myslím, že kdyby CDP postavil hlavní linii na Baronovi, že to dopadne lépe.
  • Redakci: to, ze mi ilavsky rika ze jsem debil, mi nevadi tolik, jako mi vadi, kdyz s ilavskym smazete i mou obsahlou obsahly odpoved, ve ktere objasnuji bohate moznosti hrani role v F4 a toho, ze si zasluhuje byt povazovan za RPG.
  • hraju Dark Souls a těch kotrmelců dělám mnohem míň než jsem dělal ve Witcherovi. V DS spíš využívám blok štítem, blok zbraní, nebo odražení. Kotouly jsou potřeba akorát na bossy. Witchera jsem hrál na nejtěžší obtížnost, tak do patnáctého levelu to bylo docela těžké, pak už snadné, přestal jsem používat znamení s výjimkou quen, protože igni bylo hrozně nevyvážené. Pokud jde o souboje a jejich propracovanost a vyváženost (a hlavně zábavnost), tak DS vede nad Witcherem o 1000 procent. A to rozhodně není jediná kategorie, kde vede. Witcher je poměrně nudný simulátor kotoulů a hledání červených fleků v trávě. Jednička byla hodně dobrá hra, bohužel trojka není..
  • Bloodborne má prokleté novorozeně které musíš zabít, WItcher má zas prokletý potrat který musíš zabít, akorát měli dost soudnosti nedělat z toho hlavní zápletku, já ti nevim *1*
  • Vogon
    Až na to že naprostá většina hráčů Bloodborne hraje s target lockem, a když máš target lock tak neděláš kotrmelce. Ale tak k čemu znát fakta.
  • Simulator kotrmelcu je zaklinac 2, nikoliv bloodborne, ktery si pletes s dark souls :-).
  • Tak to nekdo vyznam hlavni dejove linky silne podcenil, a jeji kritika je opravnena, protoze hlavni dej by nemel byt v pribehove hre bezvyznamne lepidlo. To je vyznamny nedostatek a body dolu, ktere ze zaklinace nedelaji nejlepsi hru.
  • Kozy
    Nebýt nezajímavýho příběhu asi bych souhlasil, vedlejší questy byli o moc lepší.
  • La_Furia-Roja
    Tipl bych si, že jsi v Zaklínači udělal o tisíce více kotrmelců než já v Bloodborne...
  • La_Furia-Roja
    nebavím se o hudbě ani o animacích. Bavím se o hlavní linii. Bloodborne má hlavni linii, že musíš zabít novorozeně, které se nenarodilo a přesto existuje jako Great One, tím ukončíš noční můru. Jenže tuhle linii můžeš zcela ignorovat a hrát si jak chceš. Zaklínač ale stojí na hlavní linii, s tím prostě nic neuděláš, je to příběhovka. CDP využil jen chytře předlohu, nic víc.
  • Zaklínač zaslouženě. Letos neměl konkurenci.
    Nevím, jak to někdo může porovnávat se simulátorem kotrmelců Blood Borne, nebo tím ošklivím, nudným nedodělkem Fallout 4. (I když po práci pár moderů to může být slušná hra, stejně jako Skyrim)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit