Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nevadi, nemyslel jsem to zle, preji brzke uzdraveni / uklidneni. *4*
  • Mart9
    Byl to normálně Fight Club
  • Mart9
    Je to prostě ve mně, já se omlouvám.
  • Zrzzek
    Nevěděli, zkusili. Bavilo, vyhrálo.
  • Zrzzek
    Tady s tebou musím nesouhlasit. Sportovní hra to je, sice arkádová, ale je. Jaký jiný žánr by to měl být? To je jako kdybys řekl, že třeba Mario Kart není závodní hra, protože je blbost, aby na sebe auta střílely bombičky a banány a já nevím co.

    Sám jsem taky hlasoval pro NHL, ale to, že kategorii vyhrálo Rocket League mě nepřekvapilo. Velice úspěšný titul, nejspíše také velice zábavný... Zatím jsem se k tomu nerozhoupal, ale možná taky pořídím...
  • Skutečně trapná volba. Pokud chcete nějakou hru ocenit a nemáte pro ni vhodnou kategorii, tak ji máte dát "speciání cenu" a ne to nacpat do naprosto nesouvisejícího žebříčku.
  • Mart9
    Bohužel ostatní vyhlášení byla sranda, ale tady to nemůžu vydýchat *9*
  • Ty se musis ovladat, abys nevybouchnul kvuli nejakemu bezvyznamnemu vyhlaseni nejlepsi hry? Tak to mas asi vazny zdravotni problem *15*
  • Mart9
    Tady se musím hodně ovládat, abych nevybouchnul. Hrozil jsem se, že Rocket League vyhraje čtenářskou volbu sportovní hry, když z nějakého důvodu byla v kategorii, ale nenapadlo mě, že to vyhraje i u vás.

    Důvod je naprosto jednoduchý, když se řekne sportovní hra, je to hra, do které je přenesený reálný sport a ne nějaká autíčka. K akčním hrám ani RPG jsem neměl co říct, protože jsem takové hry loni nehrál, ale sportovní hry hraju 20 let každý rok a tohle je výsměch.

    Navíc ve výběru úplně chybí NBA 2K16, i když je to každý rok skvostné zpracování jinak trapného sportu.

    Pro mě je best NHL 16.
  • up_er
    PES...
  • Wicther 3 jízda na koni a s Yennefer na jednorožci.
  • jack
    Vzdy pri zmince o Rocket League si vzpomenu na jeden gamesplay na tiscali, kde se kluku nekdo zeptal, co o tom mysli. Vubec netusili o co jde a najednou z toho je sportovni hra roku *5*
  • tady podle mě není co řešit. rocket league zaslouženě
  • Chim
    LMD mezi retardy králem.
  • Spravna volba *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit