Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V anketě jsem nehlasoval, protože by to od člověka, co za poslední rok rozehrál několik her a do konce dohrál pouze Zaklínače 3 nebylo zrovna fér; každopádně jsem rád, že to tak dopadlo, ta hra měla svoje mouchy, ale i přesto to byl kus nádherné práce s parádním soudtrackem, a ten neskutečnej hejt ve zdejších diskuzích mě upřímně mrzel.
    Gratulace vítězi.
  • "Looooooool vy nuly!" Řekl si CEO (EA,WB,Konami,...),zavřel stránku fanouškovských (anti)cen a s plnou kapsou dolarů odešel do západu slunce pařit s lehkými děvami
    • TheGGG
      něco takového si obvykle říkají jen vykutálení garážoví podvodníčci z glitchstarteru, když jim od najivek přijdou prachy a oni jim pak dodaj 1000+1 stejnou 8bitovou hopsačku...
  • MidnighT91
    3652 falešnejch nicků, teď prdla žilka v mozku...
  • Chim
    No jo, mejnstrím se projevil. *4* Ještě že alespoň já skutečnou kvalitu poznám a dokážu ocenit.
    • TheGGG
      můžeš tomu věřit...
      • Chim
        Nedělej ze sebe pořád hlupáka prosím.
        • TheGGG
          až si tu poslední hipster z čajovny, co mu narostla bradka při šlofíku na FFUK přestane hrát na znalce umění a dospěláka, tak možná změním svůj přístup i já...
          • Chim
            Tak to máš hodně smutný smysl života.
            • TheGGG
              naopak, já se dobře bavím, ale prskající artovníci jako ty jsou politováníhodní...
  • iSpirit
    Tak Zaklínač děti se zmůžou jenom na předsudky, hejt a kradení nicků. Nejsem si jist, kam až můžete klesnout...
    • je mi 30 a jsem zaklínač dítě :D
      • iSpirit
        je zajímavé, že v rozmezí dvou minut napsali svůj koment Rox i Johny. Hodně nenápadné. Pokud je ti 30 a píšeš se dvěma nickami zároveň, tak raději ukonči svou existenci...
        • Sakra, za co sem dostal ban? Jo uz chapu, za ten trolling...
  • nejlepsi hru 2015 sme si zvolili zaklinace 3. taky sme si zvolili zemana za prezidenta. zvolili sme si taky 2 nejsilnejsi politicky strany ANO a CSSD. jak sou ty volby krasne a vsichni je respektuji jako ve skutecne demokracii *14*
    • A u dalších voleb si zvolím mladého Stropnického, protože jedině kosmopolitní neomarxismus spasí Evropu ze spárů nacionalismu.
      • Nevím jestli jsi si toho všiml, ale Evropa je hodně těžče doleva. U nás i ti největší pravičáci by byly v USA považování za komouše.
  • Zaklinac 3 naprosto zaslouzene, tady nebylo o cem a taky mi udelal radost Battlefront. Na to jak se na tu hru nadava tak se opet v dalsi ankete umistoval pomerne solidne :-P
  • Líbí se mí tady ty stádové projevy. Jak všichni řvali, že Witcher má nejlepší soundtrack a nakonec není ani v pětce. Kdyby tam byl napsaný, tak drtivě vyhraje, o tom nepochybuji. Zajímalo by mě, jak by se stádo chovalo, kdyby Zaklínač nebyl nominovaný a musel by se dopisovat.
    • Akorát by to stížilo práci redakci :) V hlasováních je rozhodně lepší mít volby pro jednoduchost vyhodnocování nebo se pak dočkáš, že 100 lidí napíše stejnou variantu ale jinak (Zaklínač/witcher atd.). A vyhodnocovat to potom je opravdu "zábava".
    • Tss, není větší mainstreamové klišé, než poukazovat na něčí mainstreamové jednání, ty individuále *3* .
      Proto ať žije normcore.
  • Pojďme si pošpekulovat. Jaké hry byste dnes dosadili do stejných kategorií (to že máte na nose nostalgické brýle neřešte), ovšem pokud by se jednalo o rok 1997?
    • Nevyšly ten rok ještě Dark Forces II a Blood? Mimo to, co už bylo řečeno. Minimálně Dark Forces by si nominaci zasloužily. A samozřejmě Abe's Oddysee.
    • To má být vtip? Final Fantasy 7 ne? Ty ostatní odpovědi jsou smutnou vizitkou neznalosti českých hráčů.
      • Zrzzek
        Protože v roce 97 tady měla každá druhá domácnost PS...
    • wenceslaus
      Fallout, Myth: the fallen lords, MDK, Ultima Online, X-wing VS TIE fighter... a asi by to bylo ještě na dlouhý zvažování a nedokázal bych upřednostnit jednu.
    • Chim
      Dungeon Keeper, Fallout, AoE, Quake 2.

      Dal bych i Diablo, ale pokud mluví wikipedie pravdu, tak Diablo vyšlo 31.12. 2016
      • Magister_Peditum
        31.12. 2016? Tím datem jsi si jistý? *15* Každopádně vyšlo tak pozdě, že by se už asi nestihlo před hodnocením nej hry roku dostat.
        • Chim
          A jo, 96 *1* . Jsem se sekl jen o 20 let *1* *1* *1*
    • TheGGG
      wait wait wait... v té době vycházely nějaké hry?
    • Magister_Peditum
      Diablo, AoE nebo Fallout. Těžké rozhodování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit