Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že Zaklínač vyhraje snad mohl čekat každý. One Direction a Justin Bieber taky vyhrávaj každou "hitparádu"...
    • Vojta_Ilavsky
      Proč ti to pije krev? Buď rád že patříš mezi ty s vytříbeným vkusem. :)
  • Ze zdejší diskuze jsem nabyl dojmu, že Zaklínač snad ani neskončí v top 3 v žádné kategorii. Naštěstí 90 procent českých pařanů má rozum. Ono taky nejlepší hru za posledních deset let nedat na první místo by byl úlet.
    • A tady můj vítěz herního tracku roku: https://www.youtube.com/watch?v=J8J9HXcOxrs

      Shodou okolností hraje u nejlepšího RPG questu od dob prvních Falloutů...
      • doporčuji si rozšířit obzory. Jenom DLC k Bloodborne obsahuje pět lepších skladeb...
        • Asijské šílenosti a ještě k tomu na nudných konzolích nehraji... dal jsem šanci Dark Souls 1 na PC, ale japonská prasata nebyla schopna hru solidně konvertovat na PC, takže se to nedalo ovládat, uprostřed obrazovky byl kurzor z windows a na místo kláves mi to ukazovalo, ať zmáčku křížek. Když jsem zmáčknul ESC s nadějí, že se objeví menu a já dám QUIT, tak jsem nepochodil a musel jsem hru minimalizovat a vypnout pomocí alt, ctrl, delete. 7 euro v kanále. Asi se dá hodně věcí co se ovládání týče vychytat pomocí fan patchů, ale už jsem starej a nemám čas prohledávat diskuze s řešením věcí, co zákazník řešit nemá.
          • "Asijské šílenosti a ještě k tomu na nudných konzolích nehraji..."
            Ano místo toho je hodnotíš podle nepovedené konverze z pc.
            Takže hodnotíš něco co neznáš podle špatné zkušenosti z něčeho úplně jiného.
            • S tím MGS sem se splet. Byli to čtyři synové, ještě tam byl Liquidus...
            • kennyB
              Ty voe, Johnny, jestli tobě je 30 a tohle je tvoje vystupování, tak je něco špatně *8*
            • iSpirit
              dle mého jsi jen zamindrakový deebil. Zamindrákovaný proto, že tu píšeš pod x nicky a deebil, protože jsi hrál Metal Geary a máš problém se orientovat v tom nejednodušším, co hra nabízí. Takže pro deebila speciálně. Naked Snake= Big Boss. On měl tři syny(klony) a to Solid, Solidus a Liquid. Strašně těžké, co? V tom se zorientuje i cvičená opice, takže jsi pod opicí.
            • Dohrál jsem nějaké předchozí Metal Geary, včetně dvou dílu na PSP, v době vydání před mnoha lety jsem hrál Final Fantasy VIII, na PSP jsem skoro dohrál Crisis Core než se podělala paměťovka se sejvem. Setkal jsem se se sedmičkou. Hrál jsem resident evily a silent hilly jak na PC, tak na PSX. Hry to jsou oukej, ale nechápu, jak si to může najít takovou početnou základnu fanoušků, zejména Final Fantasy. Ty příběhy tam nemaj hlavu ani patu, vše je takové patetické až směšné. Podivné postavy, umírají, pak se vracejí naklonované, pak překlonované a uklonované. Jestli někdo chápe, co se ve vesmíru předních japonských her děje a dokáže mi smysluplně odvyprávět nějaký chytlavý příběh, dám mu pětikačku. Vždyť v těch Naked Snejkách, Solid Snejkách, Big Bossech, Liquid Snejkách a podobně se ztrácej i hardcore fanoušsci, navíc je to vážně k smíchu, ale šikmookejm to třeba přijde cool. :)
        • Tak sem si poslech ten W3 sound a musim uznat je to pecka. Bloodborne se fakt nechyta...
        • Tak jsem si rozšířil obzory a projel jsem si to. Můj názor? Ani jedna skladba těm nejlepším kouskům z W3 nesahá ani pod kotníky. Klasický, pro mně nezajímavý epic orchestr.
          • kennyB
            https://www.youtube.com/watch?v=-rdt5XNvPkc Když to načasuješ tak, aby zpěv začal v době, kdy se Maria dostává do druhé formy, jako se to povedlo mě je prostě fenomenální zážitek.
            • haha ty xindlíku, napsal jsem, že je to můj názor, narozdíl od tvojeho výpotku, co se mi snaží vecpat TVŮJ pohled na věc. Tak se uklidni, děláš ze sebe kašpara a ještě ti není trapně, když píšeš pod dvěma přezdívkama ty otazníku. *1* Dej si po čuni.
            • Poslouchám. Normální zapomenutíhodnej orchestr, kterej můžeš slyšet v kdejakým filmu ve stylu Poslední lovec čarodějnic s Vinem Dieselem :)

              Nemá to žádnou melodii, jen epické nástroje a orchestrální zpěv. Českej symfonickej orchestr přitom odvedl lepší práci před dvaceti lety na hře Outcast. Ano, Bloodborne nezní špatně, ale těžko si budeš pískat melodie, když to žádné nemá. Z Witchera jsem se několikrát přistihl, jak si pískám Ladies of the Woods, jeden song z Novigradu a nebo jak si broukám song, kterej zpívala Priscila v hospodě viz. zde: https://www.youtube.com/watch?v=2bSk-8C76dc
            • samozřejmě, že je to fenomenální zážitek. U toho DLC se mi neskonale bilo srdce, tepy jako prase, když začala druhá fáze jak u Ludwiga, tak u Marie + ta famozní hudba = neskonalý zážítek, který překonal i první Dark Souls...

              Chápu, že pro některé epický orchestr nemusí znamenat takovou slast jako pro mě, ale že to nesahá ani po kotníky těm odrhovačkám ze Zaklínače, může vypotit jenom fanatický fanboy Otazníka...
          • nemusíš se takhle ponižovat kvůli hře. Chápu, že si fanboy Otazníka, ale zachovej si nějakou úroveň...
            • Já taky rozhodně nejsem žádnej fanboy, Witchera jsem si koupil až před Vánocema ve slevě, čekal od toho trošku lepší Skyrim. Jenže když si to zahraju a pak si zkusim zahrát něco jinýho, tak cejtím, že VŠE je o dva levely níž. A je mi 30 a takhle dobře jsem se u hry bavil naposled asi když mi bylo 15. Mám 60 hodin odehráno a nikam nespěchám, vychutnávám si to pořád mě to baví jak na začátku.

              A to upřednostňuju sci-fi hry a fantasy mě obecně moc nebaví.
            • Jinak nechápu boom s trapným slovem fanboooy. To vytahují jen umaštěné děcka, nebo retardíci na obranu svých klenotů. Měj nějakou úroveň.
            • Svou trapnou reakcí jsi spadl ještě daleko pod moji úroveň, proč se takhle ponižuješ?
      • Pecička
  • Rhulad
    Smutné
  • Krescz
    King´s quest nikde *9*
  • Co to za ptákovinu to u čtenářů vyhrálo loni a předloni? Vzpomenete si?
    • Dragon Age: Inquisition *3*
      • Dragon Age ušlo, ale ten inventář a vůbec práce s interfacem mě nakonec odradila.
  • Mart9
    A jinak dobře lidi, jak se vyhypované Undertale neumístilo *15* *5* Chválím.
    • TheGGG
      i když nic jiného v tomto se zhodneme bro...
      kde jsou ty davy co tak linčovaly každého kdo řekl slovíčko proti Undernutele...?
    • Vojta_Ilavsky
      Vyhajpované? Wtf? Jediný co se konkrétně tady na Gamesech fakt hodně hajpovalo byl Wiedzmin a Bloodborne, nic víc, nic míň.
      • Bloodborne, který tu nemá ani recenzi na DLC a celkově tu byly tři články. Úplnej overhyped...
        • Vojta_Ilavsky
          Hajpovali diskutující, nikde jsem nic nepsal o redakci. Jinak jo, W3 mělo PR kampaň jako svině, o tom žádná, ale zdejší "elita" dokázala Bloodbornem dokonale znechutit téměř každou diskuzi o jakémkoli jiném RPG, jestli byla PR kampaň W3 otravná(jakože byla), tak haha, flash, delO a spol. byli daleko otravnější. Nic proti Vogonovi, ten psal hezky, k věci, a do každýho se nenavážel. :)
        • u karty hry Bloodborne je napsáno 38 článkú, to ses sekl asi tak o 36 *4*
          • čili méně než u Pillars of Eternity, co? Obecně Games.cz moc nehypuje, znám web, kde byl každý den článek o Zaklínačí měsíc v kuse...
            • PS. http://games.tiscali.cz/bloodborne-16544/clanky

              Overhyped *15*
      • Mart9
        Si stačí přečíst ten popis pod indie hrou. Snad všichni redaktoři to hypujou. Naopak od diskutérů jsem pochvalu neviděl.
        • Máš to zmatené, hajpovat a chválit jsou přeci dvě různé věci ne? *4* Hype se navíc dělá předtím, než hra vyjde... Ne když už je vydaná. A není pravda, že by to tu nikdo v diskuzích nechválil, naopak se Undertale dost lidí zastávalo už když chyběla ve výběru čtenářského hlasování *3*
          • Mart9
            Neoprávněná a přehnaná pochvala = hype
  • Nejlepsi GOTY ever: https://www.youtube.com/watch?v=GiBEtXenfbE
  • to chce nějaké úderné heslo, třeba "čtenaři Games poznají kvalitu!"

    jinak výsledky ankety se tak z 90% shodují s mým hlasováním, takže spokojenost až uspokojenost *1*
  • Jn, byl to slabý rok... snad si to v 2016 nahradím, pokud konečně vyjde Mount and Blade 2....
  • Jak tu tak čtu ten hejt na Witchera... Mohl by mi někdo, komu se ta hra nelíbila (a měl v ní nahráno víc než 20 hodin) říct, co se mu na ní nelíbilo? Já tomu totiž fakt nerozumím.
    • Já jsem odehrál celou(hlavní příběh, všechny zakázky a většinu vedlejšáků) a dal bych tak 7/10 možná 7,5/10 a to kvůli špatné optimalizaci(PC), ke konci repetitevnost a hlavně strašný porušování loru knížek. Pokud je to váš první zaklínač tak se té nadšenosti dedivím, ale jelikož jsem knížky přečetl asi 4x tak mě ten příběh dost s*re.
    • kennyB
      Nejhorší na Zaklínači 3 jsou ty komenty, které se tu objevují a které hru chválí tak, jako by ostatní hry nestály za nic. Ve hře mám nahráno kolem 150 hodin (v základní hře) a myslím si, že je skvělá. Ale když to tu tak pročítám, pomalu se mi hra začíná nelíbit čím dál víc, takže všem, kteří si myslí, že žádná jiná hra krom zaklínače není fakt děkuju *7* *16*
    • Asharak
      Znovuhratelnost, nuda ve světě v pozdější části.
    • 80- 100 hodin odehráno. Natahované tempo. Hra měla skončit v Novigradu. Naprosto strašný desing questů. Jedna formule na všechny qeusty a to hlavní, vedlejší a zakázky. Zapneš eagle vision a jdeš po vyznačené cestě, to tě zavede k cíli. Naprostý patos ke konci hry, který se hodil spíše do Dragon Age. Naprosto otřesný armoring, looting, rpg systém a leveling. Leveluješ jenom za questy, qeusty jsou navíc špatně rozmístěné, takže není problém, že jako 30 lvl navštívíš quest pro level 15. Pošlapaní lore, desítky vrcholných monster, které by Geralt objevil jednou za život, kuš, mágové pod Zaklínači. Záporák bez motivace. Infantilní CIri. Nevyvážená obtížnost. Na pochod smrtí začátek těžký, od půlky Velenu je Geralt v podstatě nesmrtelný, od Skellige už jen nesmrtelný. Mám pokračovat nebo už chápeš že ne každému se to líbí.
      • Keby hra skončila v Novigrade, tak by som aspoň ja prišiel o najlepšie misie v celej hre ... akurát možno mohli to hľadanie po Marigoldovi skrátiť.. ale inak je super, že využili najväčšie mesto v hre (a možno aj najväčšie a najlepšie spracované mesto v RPG hre zo Západu vo veľmi dlhej dobe) v takej miere.. inak asi ťažko hovoriť o strašnom designu misií, keď to je spolu s postavami to najlepšie na hre a najlepšie v RPG žánri za posledné roky.. a keď niekomu vadí používanie Witcher senses, tak nech to nevyužíva.. hmotné stopy sú vždy v hre, sú ťažko viditeľné - a tak by to malo byť - ale sú tam.. možno len pachové stopy sú viditeľné v tom režime, ale zase v prírode aj tak človek môže ísť podľa iných stôp, napríklad konáre sú polámané alebo pazúre príšer sú viditeľné na stromoch, skalách.. a človek ak ide len po vyznačených bodoch a nepoužije svoj vlastný rozum, tak príde o veľa vecí, na ktoré musí prísť sám - a ktoré mu buď prinesú nové predmety alebo nové, zaujímavé informácie, tajné miestnosti, ktoré samozrejme inak nenájde, ak neodbočí z tej "vyznačenej cesty"..

        Looting mňa nikdy nebavil v RPG hrách, tak pre mňa nie je žiadny rozdiel v lootingu v Dark Souls, Zaklínači alebo Baldur's Gate.. a neviem prečo je problém, ak ideš s vyšším levelom robiť quest s nižším levelom - vidíš od začiatku aký je level, tak môžeš ho ísť spraviť ak si oveľa nižší level.. je to open-world hra, tak neviem ako to mali inak spraviť.. ja som zásadne proti systému Bethesda hier, aby sa nepriatelia a questy levelovali spolu s hráčom.. žiadne pošliapanie loru som nezistil - maximálne s White Frost na konci.. inak ako mali spraviť živý svet a monštrá, aby to neprestalo človeka baviť? Však nemohli preniesť z kníh stav sveta tak ako je tam - že tam skoro nie je čo zabíjať za monštrá - čo by človek robil inak takom veľkom svete aspoň na začiatku ? Nikto nechápe, že to čo môže fungovať v knižnom svete, nemusí vo videohernom? Inak potom v tomto bode by boli vinné všetky tri diely Zaklínača.. niekto nechápe, že je strašne ťažké niečo preniesť z kníh do hier, aby to dávalo zmysel a aby to čo bolo najvernejšie knihách.. podľa mňa lepšie to ani nemohli spraviť.. fakt neviem, kto by vedel lepšie ten svet, ktorý Sapkowski vytvoril, preniesť do videohernej formy.. a inak, samotný Sapkowski si ťažkú hlavu nerobil z toho, aby všetko dávalo v jeho knihách zmysel a ani sa pevne nedržal toho, aby neboli rozpory medzi samotnými knižkami.. a hlavne, keď pridal aj cestovanie medzi dimenziami a aj Artušovské príbehy, tak neviem čo človek chce CD Projektu vytknúť
        • Divoký Hon musím priznať, že mohli v trojke lepšie a hlavne častejšie predstaviť - síce ja z kníh a z jednotky aj z dvojky Zaklínača som vedel, čo sú a aj ich úmysly, prečo hľadajú Ciri, ale ten pre koho bola Z3 prvá hra z tohto univerza, asi dobrý dojem z Eredina a z jeho partie asi dobrý dojem nemal.. a takisto sa mi nepáčilo, ako politickú stránku Zaklínača potlačili a zjednodušili.. no čo, pre väčšinu hráčov bola asi dvojka príliš komplexná a nudná, tak museli urobiť asi tento krok.. bohužiaľ.. a ešte ten koniec Djikstra im nezabudnem - tak dodrbať tak dobú postavu a aj v hre bola výborná, až na úplný koniec.. ale inak k postavám nemám výhrad .. možno ešte také jedno malé vytknutie by som mal k tomu, že Nilfgaard bol možno ukázaný až v príliš dobrom svetle..
          Inak sa mi aj po 250 hodinách páči súbojový systém, stále ma baví sekať utopencov a vždy využijem možnosť ich rozsekať :D.. grafika super, atmosféra lepšia ako v dvojke, skoro tak dobrá ako v jednotke, hudba parádička, ako som hovoril, questy ma skoro všetky bavili, či hlavné, či vedľajšie, či zaklinačské zákazky (vypiť si v bare aby bol Geralt opitý a aby potom behal taký po Oxenfurte aby prilákal upíra bol asi vrchol kvality a originality čo som videl v RPGčkach z poslednej doby + samozrejme questy ako Krvavý Baron, divadlo, hľadanie sériového vraha v Novigrade, pomoc Marigoldovi aby získal srdce svojej "dámy", večierok s Triss, bitka pri djinnovi s Yenn, posedenie s Lambertom a Eskelom, quest so starým známym Lethom, strašidelný quest s Cerys, atď.), proste strašne, strašne veľa kvalitných questov, ktoré niektorým iným RPGčkam by vystačili na 3 celé diely..
          Áno, Z3 sa dá veľa vecí vytknúť, ale to môžem aj svojej najobľúbenejšej hre všetkých čias - Vampire Bloodlines - a pritom stále aj po pomaly 12 rokoch je to moja TOP hra.. u mňa platí, že hra nemusí mať všetky veci v hre mať v TOP kvalite aby som ju považoval za veľmi dobrú - napríklad ďalšie moje obľúbené hry sú Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, Condemned alebo Cryostasis - každej z nich by som mohol vytknúť strašne veľa vecí, ale to aj tak v konečnom zúčtovaní nič nemení na tom, že aj tak patria medzi moje najobľúbenejšie hry.. pre mňa aj napriek tým chybám, ktoré sú v hre a niektoré z nich mňa fakt štvú (hlavne tá politika a Eredin/Djikstra), aj tak je Z3 najlepšia hra, ktorú som hral minulý rok - Bloodborne bola druhá a Life is Strange tretia
          • jinak kolega napsal několik pošlapání loru, pokud sis ničeho nevšiml, tak si přečti nějaké názory viz. že tě bandita rozseká s rezavým mečem, jen proto, že má vyšší level, je no nebe volající blbost a pošlapaní loru.

            Samozřejmě, že mágové nejsou schopní se teleportovat a čekají na Geralta, je taky vrchol blbosti.
            • V jednotke aj v dvojke robili problémy na začiatku už dvaja banditi/žoldnieri, takže tam stále platí, to že aj v tých dieloch boli silnejší ako Geralt (v dvojke na začiatku ťa mohol už len jeden dal dole ako nič).. a tak nechápem, prečo tu rozoberáš mechaniku hry, ktorá proste musela byť využitá.. preto sú aj tie questy alebo preto majú nepriatelia pevne daný level, aby si mal dôvod sa vrátiť do miest, ktoré keby fungovali ako ty by si chcel, tak by každý porobil levely v jednej časti sveta a potom odišiel inde a už by sa nevrátil do tej oblasti.. CD Projekt proste chceli, aby sa ľudia museli vracať aj do miest, kde už boli.. aby viac využili ten open-world.. aby mal človek pocit, že ten svet je obrovský a živý, lebo inak by ľudia fakt išli príliš lineárne a v štýle jednotky + dvojky..

              Však človek má na výber - ak je level nepriateľa príliš veľký a súboj je príliš ťažký, tak sa vráť po niekoľkých hodinách, keď máš dostatok úrovni, aby ten súboj bol vyrovnanejší, alebo aj aby si sa cez nich v ten moment mohol presekať bez problémov.. Gothic 2 tak fungoval a je to stále najlepší vzor, ako urobiť open-world levelovanie - v Z3 sa im to až tak dobre vybalancovať nepodarilo, pretože, ak človek robí hlavné misie, tak dostáva až príliš veľa XP, čiže sa veľmi rýchlo leveluje a potom vedľajšie misie a zaklínačske kontrakty sú pod úrovňou hráča, ale ako hovorím a to je samozrejme len môj subjektívny názor, mne tento problém až tak nevadil, keďže ja hry zo série Zaklínač hrávam hlavne kvôli postavám, dialógom, príbehom, atmosfére, hudbe a keď to je na vysokej úrovni, tak viem tolerovať aj nie až tak výborný gameplay.. ak by tie prvky nemal Z3 na takej vysokej úrovni, tak len kvôli gameplayu by som ho nehral (preto sa neviem dostať do Dragon's Dogma momentálne napríklad - aj keď má veľmi dobrý súbojový systém)
            • Absolutně nechápeš psaný text, pokud jich je deset, tak by měli robit problémy. Ale

              Pokud jsi o deset levelů níže, tak tomu banditovi neubíráš žádné hp, můžeš ho mlátit a budeš blbého banditu mlátit půl hodiny. On tě sekne a je po tobě. S jedním se můžeš mlátit půl hodiny. Proti deseti pak nemáš šanci. Naprostá debilita desingu hry, tohle je problém hry. Tohle by se dalo vyřešit vylepšováním banditů postupem hry. Na začátku by měli menší dps, jelikož by to byli vidláci, postupem času by získali armoring, zbraně a zkušenosti, tak by zdokonali svoje dps, hp apod.

              Naprosto jednoduché.
            • Nie levely tam neboli, ale na začiatku ťa mohli banditi alebo žoldnieri zabiť 2 údermi.. a ty si na nich potreboval 6..
              A to tvoje navrhnutie, aby sa banditi zlepšovali časom, to ako vlastne by malo vyriešiť ten problém, ktorý si mal v prvom rade? Však som si myslel, že chceš aby banditi Geraltovi nerobili problémy, že by ich mal ľahko rúbať hlava-nehlava.. tak načo sa majú zlepšovať, keď nechceš aby predstavovali pre Geralta výzvu? Trochu si tu proti-argumentuješ sám sebe :D
            • Už dost té onaanie. Je mi z tebe opravdu zle. V jedničce ani ve dvojce žádné levely nebyly, takže nikdy se tam nevyskytl o 15 lvl vyšší bandita než jsi ty, proti kterému Vlk neměl šanci, tady tě rozmetá chudák, který drží meč poprvé v ruce. Jak to měli udělat? Jak? Třeba tak, že by zrušili kompletně lvl a nechali bandity nějak se vylepšovat postupem času, jak se vylepšájí goblini v DD. Více války, více obětí, bandita by měl lepší armoring apod. To je ale moc práce a chtělo by to zapojit aji mozek...

              Tipuji, že Bloodborne jsi ani neviděl *2*
            • V každom diely ťa vedia zabiť na začiatku obyčajný banditi a žoldnieri, to nie je problém len trojky.. a inak ako to mali spraviť? Aby si ich už od začiatku mohol zabíjať bez problémov ? Hra je už tak vcelku ľahká aká je, tak čo ju ešte viac zľahčiť? Niektoré veci sa proste musia uprednostniť a prispôsobiť gameplayu.. z tohto môžeš v podstate každú hru obviniť, že ako ľahko ťa môžu zabiť protivníci, ktorí by inak nemali mať šancu proti tebe.. napríklad v Gothicu ťa aj po 50 hodiných hrania a levelovania mohli zabiť prasce a iné aj menšie potvory ..
              Hry sú proste hry - veľa vecí v nich aby mohli fungovať, nemôžu byť podradené logike.. jednoducho povedané, hry sú blbé :D a tak ja to mám rád..
          • myslím, že tohle je vrchol fanboyismu a čisté onaniee *15* Pokud tě baví 250 hodin sekat utopence, to mluví za vše...

            Můžeš poslat PSN ať vím, že nejsi jenom fanboy. Fakt by to zajímalo...
            • Inak, jasne.. idem ty poslať svoje PSN po tom, ako si sa k mojim komentom vyjadril.. nemáš záujem o normálnu komunikáciu/diskusiu, tak prečo ja by som mal mať záujem tebe niečo posielať o mne? Keď sa naučíš normálne konverzovať, potom sa ozvi.. momentálne to s tebou nemá žiadny zmysel..
            • prosím tebe přestan tady fanboyařit, je mi z toho zle a posílej ten PSN, at teda vím, co si o tobě myslet, protože co předvádíš, je vrchol, co jsem tu četl..
            • A čo je na tom, že ma baví hrať dobrú hru - a moju najobľúbenejšiu hru minulého roka - 250 hodín ? Ľudia hrajú stovky hodín Souls hry, Bloodborne, Skyrim, Fallout hry, atď. a čo je na tom? Ak človeka niečo baví, tak ho baví..
              A ako som fanboy, keď píšem, že viem o problémoch hry? .. ak vie vo mne hra vyvolať hra pocity, aké iná hra nevie, tak je pre mňa výnimočná.. napríklad taký Spec Ops : The Line má gameplay priemerný, ale príbeh a atmosféra a všetko okolo toho je výborné, a preto si tú hru viac pamätám a vážim ako ktorýkoľvek diel Call of Duty, napriek ich lepšiemu gameplayu..
              Napríklad ak mám byť úprimný, tak najviac som sa zabavil pri Rocket League minulý rok, hlavne s kamarátmi.. ale neviem či si ju budem pamätať za nejaké 2 roky,, Zaklínača 3 si budem už len vďaka 3 - 4 momentom pamätať ešte dlhé, dlhé roky, lebo také pocity aké som mal v tých momentoch, som nemal pri žiadnej inej hre minulý rok..
              Pri Bloodborne alebo pri Souls hrách je fakt neskutočný pocit, keď človek zdolá veľmi ťažkého, frustrujúceho bossa, ale to nie je až také unikátne čo sa týka videohier - ťažkých, dobrých hier je dosť na trhu.. ale vyvolať také pocity, aké sa podarilo u mňa vďaka Z3, tak to sa veľmi ťažko darí hrám a preto je pre to pre mňa lepšia hra.. proste ja nie som taký typ hráča, u ktorého na prvom mieste je gameplay.. skôr zážitok ako celok.. preto napríklad aj prvý BioShock je pre mňa lepším dielom ako BioShock 2, ktorý je v podstate lepší vo všetkom čo sa týka gameplayu, ale lepší zážitok vo mne predsa len vyvolala jednotka (aj keď veľmi zlý gameplay vie aj u mňa celkovo pochovať inak dobru hru - BioShock Infinite)
      • TheGGG
        skončit v novigradu? To by se toho v ději moc nestalu...
        • Ano, z Divokého by se nestali totální blbečci, Ciri by nemusela zachraňovat svět na základě otcovských rad, nemuseli by jsme sledovat ty tuny patosu v Kaer Morhen. Zachovalo by si to úroveň. Prostě by z toho nevznikla soap opera.
          • TheGGG
            tak to teda nevím o čem mluvíš, protože příběh se pořádně rozjel až po novigradu... a ve velenu se stalo pěkný govno, hlavně tam byla asi nejnudnější část jinak božské hry a to byl quest s baronem...
            • takže mi chceš tvrdit, že bych s universem a s předlohou nevymyslel lepší zápletku než hledaní Ciri a záchranu světa(opět) před Bílou zimou? To jsi mě urazil
            • TheGGG
              ne nenapsal a jen to žes vůbec podobnou blbost žekl, z tebe udělalo idi0ta číslo jedna...
            • ano, rozjel se do totálního braku. Každému dle libosti... Nejsem žádný scénárista, ale osobně si myslím, že bych napsal lepší a originálnější scénář pro trojku než Poláci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit