Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011
    Rumor nebo taky po slovensky "špekulácia"
  • Tak to ty zbylé hry musely být pěkný odpad, když vyhrálo FF XV, nejhorší a nejnudnější Final Fantasy všech dob. Copak grafika je skvělá, ale vyprávění "příběhu" těžce pokulhává. Je to ještě horší, než FF12 a to už je co říct.
  • Chim
    Poukazování na očividný nesmysl není nemoc.
  • kostejnesmrtelny
    Ale ne. Každej má nějakej "pet peeve", na kterej upozorňuje. Mě třeba královsky sere ten kašpar z Bioware, tak to taky hodlám psát ke každýmu článku o ME:A *3*
  • Inquisitor
    Já teď zase dohrávám Planescape Torment, tenkrát jsem ho nějak vynechal :)
  • Inquisitor
    Nevim, je to možný. Já měl pocit, že to vyšlo někdy začátkem roku.
  • Hero má pravdu, u recenzí je napsáno "hodnocení redakce", takže hodnocení hry roku by nemělo jít proti číslům v recenzích, jinak je to error.

    Jsou dva modely - buďto u recenze hlasuje celá redakce, ale pak samozřejmě hlasují i redaktoři, kteří hru nehráli (viz staré Lukášovy vzpomínky, jak dával 10/10 Oblivionu). Druhá možnost je, že web/časopis se přestane tvářit jako redakce a začne se prezentovat jako "platforma", kde své individuální názory prezentují vypjaté osobnosti - a tím pádem recenze vyjadřuje jen názor jednoho autora. Tento přístup je férový, ale méně atraktivní, takže proto asi máme na games tohoto kočkopsa.
  • Fordzy
    Zajdi si už k doktorovi... Tohle je vážná nemoc. *15*
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Kde sa berie ten hate na zaklínača? Alebo chceme len zastávať opačný názor než ostatný? Aj keď k tomu nemáme iné, než subjektívne pocity? Alebo je za tým len snaha odlíšiť sa? No jo no, ale to sme prestali robiť tak niekde na strednej škole. Oh wait...
  • Fordzy
    Jo, Bethesdí Fallouty jsou srajdy, tak se snad poštěstí a Obsidian zase předvede svá kouzla. Podle nynějších informací se asi nedočkáme, ale možná jen mlží a chtějí nás překvapit.
  • U hodnocení u hry je napsáno "Hodnocení redakce" a u těchto Best of je napsáno "Nejlepším ... za rok 2016 se podle redakce Games.cz stává:"
    Je mi jasné, že to dělá jeden člověk, ale pak by teda neměl mluvit za celou redakci.
    Jde jen o princip.
  • 0011
    naopak chtěli by, sami to přiznali na redditu pod ověřeným účtem, Bethesda jim to ale nedopřeje
  • S ruma čo?
  • ...hoci urobili jediny hratelny fallout (a ktory daval zmysel) po dvojke *9*
  • Kozy
    Možná proto, ze recenze je od jednoho cloveka, kdezto tohle je za celou redakci?
  • Kozy
    Ja si myslim, ze to je blbost. Podle me uz do toho Obsidian po předchozí zkušenosti nepůjde.
  • 0011
    https://twitter.com/Obsidian/status/826120280045080581

    odpověď od samotného obsidianu
  • h0p3
    OT: Nevíte někdo jak je to s těma rumorama ohledně New Vegas 2? První co jsem zachytil, že by na tom zase mohl dělat Obsidian.
  • Si to napisal, pretoze kazdy ma iny vkus. Top hra roka nie je o hodnoteni, ale o konsenzuse v ramci redakcie... Akokolvek sa sudnemu cloveku obcas moze zdat blby :)
  • Slusny vyber. U mna osobne by to bolo asi 1. Dragons Dogma (Master race verzia vysla v 2016), 2. Stardew Vallye a povedzme 3. Deus Ex MD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit