Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První místo DS3, druhé Stardev Valley, třetí Far Cry Primal.
  • Co je to obscese?
  • Takový vyhlášení jsou mi putna, protože každý má jiný vkus.
    Ale web o hrách by se měl tvářit že je objektivní a hodnocení co přidělují hrám má nějaký smysl.
    Proto teda nechápu že vyhraje hra co dostane 8/10 nad hrou 9/10.
  • 0011
    Final fantasy jsem nehrál, za mě bych se rozhodoval mezi Deus Exem, který až na slabší konec měl perfektní hratelnost a Pokémon Moon, nebo když už to v redakčním výběru nevyhrálo ve strategiích tak Fire Emblem Fates. Dost lidí tu zmiňuje zaklínače, ten tu imho nemá co dělat - nezapomeňte, že je tu i kategorie(aspoň loni byla) nejlepší DLC/datadisk, tam patří a pravděpodobně to i vyhraje
  • S tou tvoji obscesi...
  • Samozřejmě, že nejlepší je Stardew Valley
  • Morraw
    Letos to bylo u mě trošku slabší. Dohrál jsem pouze Grim Dawn, PoE White March, Dragon's Dogma a Tyranny + pár restů jako Zaklínač a Wasteland 2.
    Všechno skvělé hry.
  • Veskoslav ty jsi vůll ještě větši, než jsem si myslel. FF je známo jako série, která nabízí jedny z nejlepších her historie. Co ty tady předvádíš za shitstorm. Nehrál jsi ani jeden díl, tak zalez do kutlochu...
  • Chim
    S čím?
  • Vesko ty jsi z toho klikání ještě nevyrostl. Že tě hanba nefackuje si ty srance proklikávat...
  • neotravuj s tím zase
  • UnderRail je hodně dobrý, hrál jsem ho předloni. UnderTale taky. Inquisitora si ještě musím zahrát.
    Za mně je to za rok 2016 Tales of Maj'Eyal (super). Pak jsem ještě loni dohrál DAI (meh), Fallout NW (good) a teď hraju Ultimu 7.
  • Nevyšel Underrail už někdy na konci 2015?
  • Inquisitor
    Je to poctivě udělaná hra. Občas trochu hardcore, ale to jak si člověk může vytvořit postavu je parádní. Navíc to dává velkou znovu hratelnost, protože jde hrou procházet více způsoby. Graficky styl i atmosféra je v pohodě. Celkově mě to dostalo a hodně bavilo, ještě se chystám pořídit datadisk.
  • Ten cas leti...tak potom asi jedine tym witcher dlckam....witcher 3 ako rpg desatrocia si to zasluzi. Inak slaby rpg rok....
  • flash789
    tak jak se to vezme, DLC do nej vychazeli jeste tenhle rok, ale samo jsou to jen DLC...ale kdyz si lidi davaj do zebricku Vino a krev..

    PS: a jo, F4 je super..
  • jamar28
    Ten vyšel v roce 2015.
  • Ja by som tam dal Fallout 4...sice je to len preskinovany Skyrim ale ten je u mna prave jedine zabavne Bethesdacke Rpgcko takze mi prave sadlo ze to je novy Fallout v akcnejsom style. Sidequesty ako vzdy top, feeling zo strelby lepsi ako v niektorych fps, funkcne paradne perky a bohaty svet s krasnymi postapo sceneriami. Ad victoriam. Btw k tomu Dark Souls 3 tiez spokojnost, zatial najlepsie questy v serii, posun v grafike konecne a hlavne neskutocny balans. Prva Souls hra ktoru som presiel komplet ako lukostrelec a ide to. Krasa. Plus Nameless King na NG +++ bol jeden z najtuhsich bossov serie.
  • flash789
    Uprimne me se Underail taky libi, jenze sem se k tomu jeste nedostal. Asi pred 4 lety jsem hral nejakou beta verzi a melo to neco do sebe. Libil se mi grafickej styl kterym to je udelany a melo to dobrou atmosferu. Ale jestli tomu nekdy dam sanci naplno v te zaplave her co si chci taky zahrat, to fakt nevim.
    Navic mi je sympaticky ze ta hra je jeste stara a spravne postavena indie, tak jako to bylo kdysi kdy jeste indie hry mely svoje kouzlo. Ktery se dneska manufakturou ala Bata uplne vytratilo.
  • Inquisitor
    Ale občas hraju i normální hry :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit