Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby se XCOM nejmenoval XCOM, ale treba Alien Attack, tak to dostane 30% a nikdo si toho nevsima. Holt tady se v plny parade ukazuje ze lidi kupujou nalepky..
    • 0011
      řekl bych, že převážná většina zákazníků ani netuší, že nějaký xcom už vyšel 90 letech a naopak viděl jsem spoustu pozitivních recenzí od lidí, kteří hrávali první xcom, respektive ufo enemy unknown a byly z obou nových dílů nadšení, ze dvojky víc. Stylizace se mi moc nelíbí, ale hry jsou to dobré
  • Jediné co mě doopravdy zaujalo je Steamworld Heist.
    • u toho jsem si taky rikal, ze to je hra vicemene pro kazdyho, redakce zrejme neni kazda
  • Jinak myslím že v 2016 vyšli i Ashes of singularity a ashes of singularity escalation (trochu kontroverzní znovuvydání téže hry).
  • DwaR
    no, 16-tka bol krásny a bohatý rok na stratégie (a nie len tie). a najmä guľový blesk z čistého neba v podobe shadows tactics treba vypichnút. tá hra presvedčivo ukázala chrbát konkurencii nie len vo svojej kategórii. pre mňa určite kandidát na hru roka

    P.S.: dotaz = Darkest Dungeon patrí do tejto kategórie? nehádam sa, len ja by som ju sem neradil. budiž, ja si miesto DD dosadím total war warhammer.
    P.S.2: chcelo by to doplniť spôsob výberu, alebo nejaké to obhájenie prečo je rebríček aký je, ako sa hlasovalo a pod. niežeby na tom nejak extra záležalo, ale bolo by zaujímavé vedieť, ako ste sa k nemu dopracovali. i keď kto sleduje gameplay-e, tak je mu jasné, prečo ST vyhrala. vašek s adamom pohrozili prevedením commandos do reality, ak sa ich srdcovka neprehryzie na výslnie :D
    • Chim
      S tím DD máš pravdu. Tahle hra patří spíš do kategorie Hra roku.
  • Čestné uznání aneb strategie, které ještě stojí za pozornost: total war warhammer ? to si dělá někdo srandu
  • To zas bude best of do konce května *15*

    Lapač na fanatické diskutující.
  • opomenutí Homeworldu a warhammeru? Za to by se mělo křižovat *16*
    • WalkingWad
      Ajo, teď se dívám, že Homeworld: Deserts of Kharak vyšel leden 2016 a oni ho tam ani nedali.. tak to je vrchol hovadství a diletantství...

      Sem rád, že sem zrušil donate na games.cz, protože co tady předvádějí je fakt otřes... (no hate)
    • rozhodně tam měli být místo těch blbostí jako Fire Emblem Fates a XCOM *3*
  • Už aby vyšly Xenonauts 2. Tyhle konzolovité xkomy a hipsterské hrůzy DD mě akorát znechutí.
    • Jj na to se taky tesim!
    • zahraj si Shadow Tactics, bratře.
  • este ze mi to je jedno, tieto rebricky *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit