Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super dám si to znovu, jelikož když to vyšlo můj comp se těžce zadýchával a datadisk jsem nehrál vůbec.
  • Základem samozřejmě bude Doom 3, ovšem v upravené grafice, která by měla odpovídat dnešním standardům. *1* *1* *1* čomu ten rehot? "odpovídat dnešním standardům" ešte nech upravia AI impov na dnešné štandarty!
    PS: Tiež tam chcem datáč k III. *14*
    • Však tam je napsaný.
  • by me zajimalo jetli bude pasovat cestina. A taky by me zajimalo proc video pripomina spis Quake 4 na max detajli? Bude tam pridana podpora DX11? nejsem si uplne jisty ale myslim ze D3 jel na DX8.
    • D3 jako vsechny enginy od ID jel na OpenGl
    • Ty jsi jarmil :D. Říká ti něco OpenGL?
  • Dúfam že na tom vídeu bol iba zostrih z povodnej hry lebo hento zatial nevyzeralo ako nejaký grafický remake *12*
  • Mechwarrior_bw
    by ma zaujímalo v akej podobe tam budú predošlé diely, či budú nejak remasterované a na akom engine pobežia...
  • grafika doomu 3 byla ok i na dnešní pomery, spíš mi tam chybela fyzika ale to by bylo asi obtizny dodelat
  • Doufám, že na něj bude fungovat český dabing od perlagroup, pač ten dabing je božský.
    • ZvacA
      Tak, musí se jim nechat, že do toho dabingovýho projektu vůbec šli a dotáhli ho do konce. Ale je fakt, že ne všude byly dobře vytipovaný postavy, kupříkladu slyšet seržu Kellyho, jak mu hicuje hlas, je snad horší než tlupa impů.
  • Trol.diskuzni
    Doufám, že tam kulky nebudou lítat pozpátku... *5*
    • N7N7
      Tak to bylo trefné. *1* Ale zdejší diskutéři asi nemají smysl pro humor.
      • MidnighT91
        Žádnej fór už není vtipnej po jeho pětistém opakování...
    • michaliuz18
      :D dobry for mysleni na skyrim :D mal by si mat +10 a ne -
      • Já se taky zasmál nechápu ty - ... =D
    • ...pobavilo *1* *1*
      • Tak to je smutny *1*
    • Fakt nechapem, prečo ťa ma tolko ludi v zuboch, ved ty si iba obyčajny, neškodny blazon...
      Ďalšia za*rata diskusia idem do pečka...
    • MidnighT91
      Gratuluji, překonal jsi vrchol trapnosti...
      • Trol.diskuzni
        Já za to aspoň nechci peníze -> Bethesda ano!
        • Ta tvá profilovka vypadá z dálky (jako v té ikonce) jako nějaký pejsek *4*
  • na steam se vrátilo crysis2, o tom nenapíšete?
    • ...o tom už psali *3*
    • Veskoslav
      A proč by měli dělat reklamu Steamu?
      • jde o to že to dali pryč originu ated to dali zpět, přijde mi to zajímavý prro herni scenu.
        • Veskoslav
          Crysis 2 byl z pohledu herní scény krok zpět v sérii Crysis. Taky pro mě osobně bylo včera přínosné, že nová Alice stála na Steamu 9,99. Ale taky si nemyslím, že by to mělo význam pro herní scénu.
  • MidnighT91
    Dnešní standard je teda dost slabej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit