Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podla mňa kto chce, a je skutočnym fanušikom ako ja, ten si Dooma 3 namoduje, Full HD + textury, česky dabing, DX10 a neviem čo všetko zadarmo, pochybujem že toto Bethezda prekona, ale mladšiu generaciu by to mohlo osloviť...teraz su comebacky v kurze.
    • Veskoslav
      Tak kromě toho dabingu souhlasím. Dabing ten je poněkud více amatérsky zaměřený:)
      • Myslim ten dabilg od Perla group, ten je dobry, a pridava paradne hallove efekty...
        • Veskoslav
          Jo, ten znám. Ale furt mi "neseděl" do té hry. Stejně jako český dabing do Quake 4.
          • Podla mňa je fajn, aj ked ho niekedy ten HALL...omg ako sa vola ten zvukovy efekt...EAX...dosť skresluje, že nie je rozumieť slova, alebo len ťažko.
            Dabing do Quake4...nechcem sa hadať, ale ten je božííí.
            • Veskoslav
              Já jsem do Quake 4 měl jenom ten "dětský". Do Doom 3 oba dva, ale nakonec jsem vždycky zůstal u původního znění+titulky.
            • Ako nemyslim tie dabingy čo robili decka, to je samozrejme hrozne, ale cz dabing čo som mal do Quake 4 ja, bol profesionalny, všetko dospelacke hlasy, a skvely vyber ...
            • Veskoslav
              Jako z pohledu dabingu do hry je skutečně boží, ale když mi pubertální hlas řve, že na ně útočí, tak jsem se občas pousmál:)
  • Další hřebík do rakve s nápisem DOOM IV.
    • Veskoslav
      A důvod?
  • Ve videu bylo zmineno pouze PS3 a Xbox 360 jste si jistí že to bude i na PC ? Se mi to nějak nezdá remastrovat to pro nové konzole dává smysl když to tam nikdy nevyšlo. Na PC by se mi to zdalo zbytečné a možná proto ta grafika vypadá uplně stejně jako na PC.
    • Na konci traileru stojí za sebou všechny 3 verze..takže to bude i pro PC..
  • Vidlec
    Zvláštní jak jsem byl tenkrát z té grafiky naprosto odvařený a dneska se na to pomalu nedá koukat :D
    • Presne, ak si nemal aspoň 512Mb Ramky, ani si to nerozbehal, ak ano, tak 800x600 .
  • Veskoslav
    A jenom doufám, že tentokrát nebudou trapně mizet mrtvoly.. přišlo mi fakt trapně střílet do mrtvoly, která se pak rozpadne.
  • No jdu do tohooooo to je jasnýýý
  • melny
    No super, já trojku nikdy nehrál
  • Veskoslav
    Tak jestli to nezabijou cenou a dají rozumnou cenu tak 500, tak bych do toho i šel. Doom 3 doma nemám, HL 2 měl tenkrát přednost. Sice mám Doom za 99 ve výprodeji, ale ta edice mě láka.
  • No nevim, ale ja zadnej rozdil v grafice nevidim.... :)
  • Baterku na zbroji? To je vtip? Vzdyt prave o tom Doom 3 je, o nemoznosti mit v ruce zaroven zbran a baterku. Takhle to prijde o velkou cast atmosfery. A ten remaster se zda byt pouze na konzole. Podle traileru bude hra vypadat stejne tak, jak vypada na PC od vydani.
    • ZvacA
      Tak, ono samo o sobě nebyl s výměnou manipulací baterka/zbraň takový problém, jak se všeobecně prohlašuje, ačkoli někomu to nemuselo sednout, a je pravdou že to mělo svůj survival feeling. Ovšem na druhou stranu je srandovní představa, že ve 22. století dostane mariňák na potemnělé základně na Marsu samostatnou svítilnu do ruky. :)
      • :D ja to vubec neresil a neresim . Doom 3 mam ze strasidelnejch FPS nejradsi . FEAR me co se tyce atmosfery vubec nebavil . Nebejt tam suprove prestrelky tak je ta hra o nicem . Pokud teda bude PC Doom podporovat rozliseni 16:9 tak jdu do toho . I kdyz povodni originalky mam .
      • u US army by ma to neprekvapilo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit