Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    Nejsem si uplne jistej jestli komunikace s fanousky pri tvorbe hry je uplne dobry napad. Vetsina slavnejch a dobrejch her zadnou komunikaci neprovadela a vubec bych se nedivil kdyby jim prave ta nekomunikace pomohla do sine slavy.
    • i586
      Jenomže oni si tu nekomunikaci nemůžou dovolit, když je to crowdfundingová hra. To by mělo spíš opačný efekt.
  • O komunikaci s fanousky bych pomlcel. Horsi "PR" nez co posledni rok predvadi jsem snad nevidel. Jinak se ale na hru velice tesim :)
    • Pouč nás *7*
  • ty souboje vypadají hrozně dlouhé. Kolik těch ran mečem ti nepřátelé vlastně vydrží? Je tam nějaký healthbar?
    • i586
      Jo, je to fakt ironie, když si vezmeme, že už před 20 lety tady byly hry, kde si mohl usekávat končetiny a dávat killy jednou dobře mířenou ranou.
      • jamar28
        Usekávání končetin do realistického středověkého souboje nepatří.
        • i586
          V tom případě přeju příjemnou zábavu s realistickým 10 minutovým mlácením se s jedním protivníkem.
          • ta hra bohužel nemá být zábavná, ale je cílená na HEMA nerdy s molitanovým mečem co si načetli 80 milionů stránek nudných historických žblechtů a cítí se jako elita světa---
            usekávání končetin pochopitelně realistické je, obouručákem se dá rozpůlit i celé prase jedním švihem----
            • takže dle vaši logiky pujde obouručákem přeseknout nějakého polonahého vidláka? Ten zbroj přece mít nebude
            • ad flash789: Samozřejmě je to synonymum a především "dvouručák" je ohavný patvar užívající mezi 1. a 2. generací učíci se angličtinu, kteří hráli rpg a překládali si slovo "two-handed sword" bez znalostí archaických českých výrazů. Dnes už zlidovělo a je bohužel také správným. Ale ti, co mají aspoň trochu jazykový cit, skřípou zuby.
            • jamar28
              Máš pravdu, nejrealističtější boj s mečem měl přece vždycky Kill Bill. *4*
            • flash789
              A jakej je presne rozdil mezi slovama obouruc a dvouruc? jako ze pri jednom ze to drzi obema rukama a u druheho dvema rukama? Ja nevim ale at se na to divam jak chci tak mi to prijde to same, leda ze by jste vy sermiri vedeli neco vic, klidne me pouc:)
            • Myslíš dvouručák a zas tak lehký to není, nehledě na to, že dvouručák je přednostně zbraň proti jezdectvu. Šermuju dlouho, takže tvoje teorie nemají význam.
            • Tak to prase dej do plátované zbroje, pod to kroužkovou košili a uvidíme.
          • jamar28
            Díky. Už jsem to zkoušel, baví mě to, 10 minut to není ani omylem a pokud si myslíš, že KCD bude bojová hra, máš špatné info. *4*
      • Nevim jestli je usekavani koncetin realisticke, ale kdyz se chlubi realistickymi souboji, tak tam snad maji zlomeniny koncetin a souvisejici animace a techniky jako pichnuti mecem do mezery v brneni.
        • jamar28
          Samozřejmě, že to realistické není. To je záležitost Holywoodu. Useknout někomu končetinu, nebo dokonce hlavu, je pořádná makačka i když na sobě dotyčný nemá zbroj. Soudě třeba podle toho, co o tom psal kat Mydlář.
          • i586
            To je pravda, ale zrovna tohle mě nikdy ve středověkých filmech nevadilo. Rozhodně míň, než nekonečný zásobníky apod.
    • Ja jsem liny koukat videa z KC, ale zajimalo by mne jestli to maji spracovane nejak realisticky, nebo maji NPC urcity pocet hitpointu a uder zbrani ubira X hp a pak postava zemre. Nevyznam se v stredovekem boji ale predpokladam ze mec brneni jen tak neprorazi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit