Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Ja myslel tu stranu, kterou preferuje Grygar. Vtip asi lehce novinarsky nekorektni, ale na druhou stranu ne uplne nevystizny...

    Treba me na SSO nejvic stve ta jejich europaranoia jinak bych je asi volil. Ale nechci tu zabrednout do diskuze o EU jelikoz to by bylo na tyden...
  • Snuska blabolu. Neni divu, ze porad ve volbach prohravaji.
  • Keyz
    Slušně řečeno neochota opravit vlastní názory když zjistím, že to to jsem řekl nebyla pravda.
    Jak to je neslušně si lze odvodit.

    I když taky mi bylo celkem automaticky nepříjemné opravit něco co jsem napsal jako fakt zde v komentáři a pak jsem někdo napsal, že kecám. Ale většinou jsem to opravil.
  • Jsem.
  • Pilgrim66
    Havla taky nemusim, ale posmrtny kopani do mrtvoly kor na vyroci je ubohost.
  • Pilgrim66
    Což je?

    Myslim to upřímně, fakt mě to zajímá
  • Keyz
    Kdyby byl hlupák, tak se poučí a případně to opravím (píšu případně protože neznám celý program svobodných apod. ). Zajímavý, jak rychle reaguje na narážky jeho preferované strany na sociální síti... :)

    To bohužel asi nebude hloupost ale ta horší vlastnost :(
  • Tady ty recenze jdou hodne s kopce, zlate casy techto stranek jsou definitivne v haji.
  • Keyz
    To by měl mistr psát politické komentáře. Je vidět, že profesionalita zde není. Je jedlo koho kdo volí ale dávat politické texty a narážky do recenze na hru je zoufalost. Hlavně, že se diskuzím na téma politika zde snaží vyhýbat.

    Navíc špatným přirovnáním. Kdyby to přirovnal k Hitlorově Germanii apod, tak to bylo více pravdivé protože to se skutečně dělo a bylo jasné, že to takt chce.

    Asi neznalost anebo deb*lita.
  • Náhodou... celkem trefný *1*. Svobodní jsou na tom podobně jako komunisti... mají úžasnou teorii, která v reálu nikdy fungovat nebude, protože lidi ;).
  • ono to "prozkoumávání" začalo u System Shocku 2 protože "smrt" kráčela kousek od hráče
  • Andrew Ryan je ztelesnenim libertariana, nebo ne?
  • tak to na sebe můžeš být hrdý
  • Záleží, jak se to vezme. No jde o to, že vize A. Rayena byla být nezávislý a izolován od vlád "na povrchu" a mít život takový, jak si ho každý udělá - Laissez-faire, bez vlivu komoušů, koorporativců atd. Což se zadařilo! Jenže pak se to právě zvrtlo, a započalo to mít trhliny, které se začaly extrémně projevovat slabinama jednotlivců, které na tom malém prostoru morálně selhávali. Samozřejmě na druhou stranu, to srovnání je samozřejmě kulhá na obě nohy, ale to nelze od člověka co si "vytahuje nohavice" na výročí úmrtí Havla brát moc vážně. Na jednu stranu srdíčka a na druhou stranu souhlasit s vybombardováním Tripolisu a rozvrátit Irák.

    *1*
  • Hlupák je ještě slabé slovo
  • Keyz
    Protože to je před prvním dílem tak ani ne. Máš tam sice postavy co jsou v prvním díle ale to je tak vše.
  • To už je bída s nouzí, když autor musí pro vtip (?) do politiky i u recenze pc hry.
  • No příběhem možná Infinite lepší je než dvojka, tím podstatným - hraním - je dvojka o několik úrovní výš, jednička tak o věžák.
  • montatatana
    Spoileruje nejak prvni BioShock?
  • Pro autora aby už nebyl příště za hlupáka

    http://www.svobodni.cz/files/docs/Politicky-program.pdf

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit