Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rovnako....sci-fi singlac....o tom zadna
  • Bez extendešd cut jsem to jaksi přijal. Pak to rozvedli a jaksi jsem na ME zanevřel a to to byla serie, kterou jsem fakt zbožňoval. Bioware jaksi umí v poslední době zesrat co se dá.
  • No tak neřekl bych, že se mi ten původní konec líbil, ale ten "vylepšenej" je pro mě určitě horší.
  • Tak o takom niecom som zatial este nepocul, zeby niekomu sa pacil koniec povodny a naopak novy koniec to zhorsil :)
  • No podle mě to ten Extended Cut ještě zhoršil. A to mi původní konec zas tak moc nevadil...
  • Zayl
    Protože v situaci, kdy je každá druhá hra bezduchá akce bez špetky originality v sobě, jich potřebujeme víc! *7*
  • Raz niekto si urobi posmech z Bioware "art" komentaru a uz kazda ovca opakuje. Spytam sa, pisal by si tu take uplakane komentare aj keby ME3 uz od zaciatku obsahoval taky koniec aky je v Extended Cut? Alebo sa teraz nadava len zo zvyku?
  • No mohly by udelat nejakej spinoff o Rachni wars, First Contact War nebo Skyllian blitz ... pokud by z toho udelali rovnou FPSko asi bych se tolik nezlobil... beztak je to vic akcni nez RPG... takovy oddechovy mass effect "modern warfare" ... jen by to mohlo bejt ponekud delasi nez 3 hodiny... *1*
  • jj na to se těším. Hrál jsem TOR 3 měsíce ale pak kvůli času a prázdnému serveru (v té době ještě nebyl trasfér skrz server) jsem toho nechal. Ale těším se na FT2. Bohužel mám trochu odpor k MMO a stále lituju toho, že to muselo vyjít jako MMO nikoliv jako RPG se silným MP prvkem.
  • Mohli by udělat něco mafiánského s RPG prvky.. To by bylo skvělý
  • trolo
    casey hudson? oh god why. on je zodpovedny za ten "art" koniec. -.-
  • Menttor
    Hledat v Mass Effectu něco víc než efekty a klišoidní příběh je jako hledat ztracenej Shakespearův sonet v ranní stolici *7* Pokud se snažíš namluvit si, že to mělo nějaký poselství, tak upřímně obdivuju tvojí fantazii.
  • By ma inac zaujimalo, ze ci by prequel zasa zaviedol len prehrievajuce zbrane bez nabojov (pardon chladicov) ako v jednicke, alebo by si vymysleli zasa nejaku koninu aby ospravedlnili znovuzavedenie nabojov :)
  • V Bioware určitě vědí, že by hráči chtěli, aby byl nový ME scifi singl se solidním příběhem a více hardcore hratelností, ale mám takové neblahé tušení, že z toho nakonec vyleze FPS/MMO spinoff, něco na způsob "speciálních jednotek" pod Andersonem aneb co se dělo jinde během války s Reapery. Případně se do klasického singlu budou snažit narvat nějaké sociání prvky nebo rozšířit mulťák, protože ono se to hráčům strašně líbí... Doufám, že se tohle Mass Effectu nestane.
  • No radeji vedlejsi mise z jednicky nez ze trojky. Potrebujeme najit XY. Oki, tak ja zmacknu jeden cudlik a pak druhy a mame to na palube. Ukol splnen... A nebo vedlejsi N7 mise stylem mame tu MP mapy, no tak je prdnem do SP a nazveme je vedlejsimi misemi. Cilem vzdy bude pozabijet Cerberus, protoze ten je nebezpecnejsi nez vsichni reaperi a aby se nereklo, tak odtamtud pujde neco prinest nekomu na Citadele.
  • Tak Hudsona tezko degraduji, naopak, ten to s nejvetsi pravdepodobnosti prevezme po odejivsich panech Muzykovi a Zeschukovi.
  • Prima treba pro tebe. Pro spoustu lidi, vcetne mne, nema prequel naprosto zadnou cenu. Viz hlasovani http://social.bioware.com/1921500/polls/39528/

    Uz jen z diky tomu vim, ze to stejne vsechno skonci u hvezdneho spratka.
  • Nova znacka nebude, neznas EA? Dojit, dojit a dojit stavajici znacky dokud to jde.
  • No a co bys cekal od IGN, ktere primo do hry propasovali zamestnankyni, ze jo? Ale je fakt, ze ME3 mne definitivne presvedcil o tom, ze tzv. profesionalni recenze nema absolutne cenu brat v potaz. Ani v jedne jedine, vcetne te zde na Tiscali, jsem se nedocetl o zadnych negativech. A tim nemyslim jen konec, ale i dalsi jako skvele vedlejsi questy, ktere jsou jen o tom nekam zaletet a neco privezt, o Cerberu, ktery je pomalu vetsim nepritelem nez Reaperi atd.
  • Drew bol to jedine co delilo ME3 od zvrhlej vízie dvoch exotov, napokon po jeho odchode sa dvaja umelci zavreli v kancli a zacali kuchtit ten ich ending, ved aj namietky ludi v teame ostali ignorovane...

    Fakt je taky ze obe dlc su uzko späte z hlavnou ulohou hry a dalsie (Omega ) je na ceste, takze sme jednoducho kupili nedokonceny produkt a aby to malo hlavu a pätu tak si musime doplacat aby sme sa kde to nieco dozvedeli. Fakt je taky ze mnoho starych dobrych charakterov zomrelo cez twitter a namiesto toho tam mame 2 nove ako vystrihnute z Jersey shore.

    A ako dopadlo DA2? Po neuspechu ktore zozalo, sa predcasne stiahla vyroba DLCciek lebo EA nevidelo $_$ a tak to bude coskoro aj s ME3, kedze stoji za prd makovy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit