Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je pravda. Je až smiešne ako sa fanúšikovia RPG dokážu rozhodovať len medzi týmito dvoma žánrami.
    Pred časom dnes odsupivší Muzyka v rozhovore tvrdil, že by si radi rozšírili obzory smerom k špionážnemu thrileru (argumentom bol aj fakt, tento žáner má širšiu základňu ako SF-fantasy).
    Ak by sa to potvrdilo, tak by to bola paráda, kedže po neúspechu Alpha Protocolu sa do týchto končín neodváži asi nikto...
  • Shaker
    je to zatim ta nejrozsirenejsi moznost...
  • Mass efect? jooo, to je ta chujovina ... tak to jdu zase pryč, protože nechci trollit *3*
  • No já bych bral raději novou značku.Za prvé to není jako u AC že každý díl (dvojku počítám jako celek společně s BH a RV) měl jiného hrdinu a za druhé nechci aby ze značky byla táhlá série co se bude díl od dílu zhoršovat.
  • Vrook
    To, že pos*ali konec (mě osobně vyhovoval), což neni ani jedna desetina obsahu všech tří dílů, znamená pro dnešní herní komunitu nevděčnejch rozmazlenejch pič*sů zavrhnutí celý Mass Effect trilogie a pravděpodobně všech budoucích titulů od BW, byť budou sebelepší.
  • Cahir
    Muzyka a Zeschuk mají na výslednou podobu produktu zhruba stejný vliv, jako kterýkoliv jiný marketingový panák.

    Až odejdou designéři a writeři, pak je důvod k obavám...

    A ne, opravdu se nezdá, že by se jejich odchodem mělo něco měnit. Už to, že EA dala novému DA 3 roky na vývoj...

    Tady je to prostě zase samej výkřik do tmy, přičemž faktické informace nulové...
  • Cahir
    Proč by to měl být openworld, když to nikdy předtím openworld nebyl (zpackané vedlejší mise z jedničky nepočítám)?
  • Pre mna to bol osobne najlepsi diel, az na ten zaver.
  • Cypri
    KotOR 3 bych si nechal líbit no.
  • No tak vzhledem k tomu že odešli oba zakladatelé Bioware a vzhledem k tomu, že EA postupně Bioware diktuje co má dělat, tak se podle mě dočkáme MMO z Mass Effectu (yay protože Old Republic se tak skvěle prodával, že to určitě nebude propadák*11* ). Pro mě osobně už je ME ukončený, špatně ale ukončený. Co takhle konečně udělat KoTOR 3 ? Nebo Jade Empire 2 ? Hmm ? Vím naivní :( no tak holt budeme muset ríct sbohem nadějné firmě, protože i ona se postupně přidává k názoru že Hardcore hraní je mrtvé...velmi smutné. *13*
  • Cypri
    Mass Effect?? JOOOO!!!
    Jenom neee MMO, JEN TO NE!
    A taky nějak nechci prequel... Ale obávám se že ten to asi bude.
  • Na novy ME si este dost pockas, neboj sa. A tvaris sa tu akoby to bola nejaka novinka. Oni stale hovorili, ze trojka bude koniec Shepardovho pribehu. Preco sa na tento vesmir ale uplne vykaslat?
  • jasne ze to bude prequel, ved 3jka skoncila jednym z 3ch svetiel, ako by si na to chcel nadviazat? na ktore svetlo?
  • Lukyz
    http://terminator.wikia.com/wiki/Terminator_5 *2* *14*
  • Nelíbí se mi, jak autor implikuje, že RPG může být jen fantasy nebo sci-fi. :(
  • co ho minusujete? sak ma pravdu!
  • Mě bude nový ME zajmate pouze pokud to nebude prequel. Pokud ano tak to se budu spíš těšit na tu novou herní značku. *7*
  • Jsem si toho vědom, je to pouze sen.
  • Jestli nebude mít ME4 pořádnej konec s fanfárama a vše nebude "polopatě" vysvětleno tak budu opravdu naštvanej a zaspamuju co se dá *10* *10* *10* *10*
  • A neboj se, tohle nedostaneš ani za mák. Buď trochu realista. Dostaneš ještě více akčnější hru než byl ME2 a 3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit