Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak reapři jsou sice mrtví, ale pořád Galaxii ohrožuje Temná energie, která by potřebovala zkrotit :-D
  • Cahir
    Boj je v ME pauzovatelný...
  • BioWare sa pytal ako by mal pokracovat ME ... odpoved pola jasna - vyhodte alebo degradujte Hudsona, Waltersa a Gambla *4*
  • Xcomik
    Návazat by se čtyřkou na to dalo třeba tou indoktrinací (což by i mohlo vysvětlovat proč to nešoupli do trojky) právě kůli dalšímu dílu. Na druhou stranu Mass Effect serie se točila jen kolem mléčné dráhy čili ani zdaleka tohle universum nemá ještě vyžráno vše a rozhodně se může ještě roztáhnout do dalších koutů galaxie
  • Pokud jde o mě, tak nebudu hádat a rovnou od boku vystřelím, že chci sci-fi a singleplayer. Není možná nesouhlasit a raději bych pokračoval v ME4. Můj Shepard ještě neřekl poslední slovo *3*
  • Mně hlavně kolem celé aféry ohledně konce ME3, dostaly spíš reakce herního tisku než lidí,
    třeba jak IGN uvedla video (hned jak se objevily první protesty) kde arogantně vyčitala lidem cože to maj za požadavek, nebo jak v Edge nazvali celou fanbase Bioware idiotama! a podobně. Od haldy lidí na webu se dá čekat, že se některý z nich budou chovat jako hovada, ale od tisku bych při prezentaci vlastních názorů očekával nějakou větší profesionalitu.
  • Dalsi ME? Klidne,ale at je to tak nejak jine a nove, nez ty predchozi i v ramci stavajiciho univerza.

    Osobne by se mi libilo, kdyby to vzali trochu stylem KOTOR1, kdy mel clovek trochu vice prostoru na pruzkum planet. Mozna i ten boj by mohl byt pauzovatelny,ale to nevim jak by zkously masy fanousku :-).
  • já osobně bych nějakej další díl bral. Z těch nových sci-fi je univerzum ME jednoznačně nejlepší. Každopádně pokud se to bude odehrávat po trojce tak doufám že autoři nepříjdou zase s nějakou novou super děsivou hrozbou a v pětce ještě z nějakou další ještě horší hrozbou z hlubin vesmíru atd.
  • Ještě před půl rokem bych se tomu vůbec nebránil, univerzum Mass Effectu je veliké a potenciál tam je. Teď ale říkám už prosím ne, neprzněte tu značku ještě víc, nechte už to ležet ladem!
  • fizola
    Určite to tu niekto už spomínal, ale taká vojna prvého kontaktu, tesne po objavení mass relays by bola dobrá, alebo vziať možnosť že sme neporaili reaperov (ten koniec bez farebnej explozie, s liarinym pososlstvom niekde v zemi) a priniesť uplne nový cyklus.
  • Amylee.Anderson
    ME má strasně velký universum, to je na nějaký další díl jak dělaný. Třeba z doby, kdy lidé objevili mass relay, to by bylo prima :)
  • Som zvedavy ci by si o neviem akom skazenom zazitku hovoril aj keby bol koniec uz od vydania taky ako je v extended cut. Ja si myslim, ze taky hate by sa urcite nevytvoril
  • Grifus
    Universum Mass Effectu je tak rozlehly a plny moznosti, ze nova znacka neni treba. Ikdyz jednou zajem hracu opadnout muze, ale to az za dlouhe leta...
  • Specialne pro tebe tam na konci bude " jestli neumreli tak tam spokojene ziji az do dnes". *6*
  • Shaker
    Nevim jak ty, ale ja zral vsechny tri dily serie libovy hovezi steaky s obcasnyma kousnutima do pepre, kterej se tykal spis technickyho razu (par bugu) a na ho*no sem nenarazil ani na konci, ani v prubehu... Na prikladu ME se krasne ukazuje, jak je internet i cela hracska komunita, jestli se to tak da nazvat, plna blbcu, kteri hrajou nejakou hru a evidetne vubec neposlouchaji, co postavy v ty hre rikaji a jen cumi na efekty a strili emzaky. Pro takovy lidi, x_andere, ME delanej nebyl, takze to, jak par prvnich blbych hateru strhlo velkou cast tupyho internetu (ano, lidi se bohuzel opravdu chovaji jako tupy stado) je vazne smutnej a realistickej obrazek toho, jak klesa v lidsky populaci inteligence, coz neni vina BioWare... Vic k tomu snad neni co rict.
  • Shaker
    to je sice pravda, ale on i marketingovej panak, kopajici za tym je dobra podpora...
  • Shaker
    Pockej si na listopad, TOR F2P = kotor 3 z pohledu nejen jedie/sitha, ale i ostatnich postav a rozhodne alespon ty pribehy stoji za dohrani... teda pouze v tom pripade, ze si opravdu fanousek KotORu a nesnazis se jen zapadnout do hatovaciho publika.
  • x_ander
    Jen pro doplnění - mě konec sice nasral, ale rozhodně nepatřím mezi ty, kteří by díky tomu zavrhli celou trilogii..to ani náhodou. Jen mi to zkazilo zážitek a mám pochopení pro ty, kteří nadávají.
  • Shaker
    Ani MMO by nemuselo bejt spatny, ale to by nekomu muselo dojit, ze to chce pribeh na expeni s moznosti rozhovoru jako v SW:TOR, jednu, dve, maximalne 3 obrovsky mapy bez loadingu, aby se hraci potkavali a mohlo se pvpckovat jako ve WoWu, platebni system jako GW2 a zmenit ten vsudypritomnej "oznacit a zacit sypat skilly" bojovej system a nahradit ho prave treba tim ze singlu Mass Effectu i s moznosti melee mlaceni se jako je v Arkham city s tim, ze cas na protiutok by se postupem boje zkracoval a vyhraval by fakt ten, kdo je rychlejsi (lepsi), navic by takovej zpusob skvele vypadal, co se animace tyka...

    Takovyhle MMO bych chtel hrat, i kdyby treba pocatecni cena misto litru byla 1500 nebo 2000, tak takovahle hra by za to stala!
  • x_ander
    Sice se to tu už řešilo mnohokrát, ale nedá mi to nezmínit známé přirovnání: Když si dáš v luxusní restauraci několikachodový výborný oběd, každé jídlo je delikátní a užíváš si ho, ale při posledním soustu posledního chodu kousneš do h*vna... budeš na to jídlo jako na celek vzpomínat v dobrém nebo budeš nasraný a do té restaurace už v životě nepáchneš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit