Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A srovnavat s UFO je dost divne. Nejak si nevybavuju, ze by havarovalo UFO uprostred New Yorku po ohromne letecke bitve, kterou by videly miliony lidi. A uz vubec si nevybavuji, ze by prisel vysoce dekorovany hrdina s dukazy o tom odkud a co zac to UFO je. A ted si predstav, ze by se tohle stalo a vlada USA prohlasila, ze to nebylo UFO, ale nove Cinske/Ruske ci jine letadlo. A presne to nam serviruji v ME2.
  • Eh, Reaper do sebe absorbuje organicke bytosti, ze? A kazda z nich v sobe ma uhlik. A promin, ale to, ze nekdo nezna zakladni metodu urcovani stari veci, coz je ucivo zakladni skoly, je jeho problem. Ale mozna to svedci o tom, pro koho je ME2 a dalsi hry. Pro tupe stado, co umi jit dopredu, delat bum, bum, ale nedej boze po nem chtit premyslet o pribehu!
    A srovnavat s UFO je dost divne. Nejak si nevybavuju, ze by havaroval UFO uprostred New Yorku po ohromne letecke bitve, kterou by videly miliony lidi. A uz vubec si nevybavuji, ze by prisel vysoce dekorovany hrdina s dukazy o tom odkud a co zac to UFO je. A ted si predstav, ze by se tohle stalo a vlada USA prohlasila, ze to nebylo UFO, ale nove Cinske/Ruske ci jine letadlo. A presne to nam serviruji v ME2.
    A to ti opravdu neprijde divne, ze teroristicka organizace ma vetsi zdroje a armady nez mezihvezdne imperium? Prestav si Al Kaidu ovladajici svetove oceany s flotilami letadlovek a atomovych ponorek a na zemi ovladajici armady s tanky a bitenimi vrtulniky. Dost uchylne, ze? A o tom to prave je, totalne stupidni scenar, kde Aliance (a koncil) nedela nic. Proto rikam, ze to musel psat r*tard.
  • Eh, Reaper do sebe absorbuje organicke bytosti, ze? A kazda z nich v sobe ma uhlik. A promin, ale to, ze nekdo nezna zakladni metodu urcovani stari veci, coz je ucivo zakladni skoly, je jeho problem. Ano, takze misto pribehu, co ma hlavu a patu dostaneme paskvil, ktery nekdo vymyslel nejspis v opilosti.
    A to ti opravdu neprijde divne, ze teroristicka organizace ma vetsi zdroje a armady nez mezihvezdne imperium? Prestav si Al Kaidu ovladajici svetove oceany s flotilami letadlovek a atomovych ponorek a na zemi ovladajici armady s tanky a bitenimi vrtulniky. Dost uchylne, ze? A o tom to prave je, totalne stupidni scenar, kde Aliance (a koncil) nedela nic. Proto rikam, ze to musel psat r*tard.
  • Jenze je neco jinyho, kdyz udelas kvalitni kousek, o kterym narovinu rikas bude to tak a tak (cojavim - linearni strilecka s nejakym qstenim ...), a neco jinyho, kdyz neustale vsude vyhlasujes jak to bude nejvetsi RPG vsech dob a pak je z toho ta linearni strilecka, coz je presne ME.

    V kazdym normalnim RPG kdyz nekde neco udelam a nejak se rozhodnu, ma to pro tu postavu dusledky po celej zbytek hry - nekdy mensi, nekdy vetsi. Kdyz vzpomenu tady zminovany fallouty (1&2), tak tam si videl sice jen takovej prehled na konci, ale videl si dusledek kazdyho zasadnejsiho rozhodnuti. Nebo trebas modernejsi zaklinac - tam se nekde nejak rozhodnes a hra ti to trebas za 1/2 hodiny nekde jinde vrati. Nap zapichnes vlkodlaka a ziskas trofej + vzacnou ingredienci, nebo ho vylecis a ziskas spojence? A to rozhodnuti ti proste vzdycky cast hry navzdy zavre a jinou ti otevre.
  • Viz vejs, podelali predevsim to, ze prubeh hry nemel na zakonceni sebemensi vliv (kdyz pominu idiocii zakonceni samotnyho) - proste bylo uplne jedno jestli povrazdis na co prijdes, nebo ziskas podporu na vsech planetach.
  • Kdyz nekdo roky prohlasuje, jak konec pribehu bude zcela zaviset na skutcich v ramci cele serie, a pak z toho neni ABSOLUTNE VUBEC NIC, tak to neni skakani vyvojarum po hlave, vime?!

    Pak je vyvojar jednoduse podvodnik a zaslouzi si nejvyssi opovrzeni.
  • Rezisera nikdo neotravuje, jen mu rekne, ze je de…bil, paac kdyz zahradnika zabil v prvnim dejistvi, nevipada moc koser, aby se tam po 3/4 hodine filmu objevil znova. A presne tahle vypada pribeh ME.
  • Kde sou casy, kdy se hra hrala mesice ... a resilo se, co kde clovek moh udelat jinak, co by tim ziskal ...
  • Mels to napsat nadovinu, soudoby hry se delaj pro dementy. Netreba u nich namahat mozek, dokonce cim min tim lip. Nekdy mam pocit, ze kdybych nekde ze zmetiste dejin vytah interaktivni filmy, ze by dneska mely primo gigantickej uspech. Staci klipat next->next ... a sem tam si vyberes, jesli dotycnyho zapichnes/uskrtis/zastrelis
  • Jinak receno, prasule se budou zdimat dokud to jde ...
  • Cerberus je jedna z nahjorsich casti ME3, zatial co v ME1 a ME2 to bola jedna mala teroristicka organizacia za 6 mesiacov medzi ME2 a ME3 sa stalo z Cerberusu nieco ako Nove Sithske Imperium s obrovskou armadou s nespocetne velkym vojenskym potencialom...
  • To killer:Nenapadlo tě, že ze Sovereigna zbyli věci jako zbrojový systém atd. a ne databáze (archiv)...
    Použití té tvé metody (pokud jsem správně pochopil zavisí na uhlíku v tělesu, ale co když reaper nemá v sobě žadný uhlík nemá?) by se zničil příběh jak sám říkáš a kvůli čemu? Metodě kterou budou znát max. 1 procento lidí? U reaperu nastává to samé co tady na Zemi s UFO. Spousta lidí je vidělo(důkazy atd.) , ale nikdo tomu nechce věřit (považují je za blázny, ostatně jako Liaru Tsoni v ME). Já sám si myslím, že Alieni u nás nebyli.... ikdyž je spousta lidí kteří to říkají, že je viděli jsou důkazy atd., valná většina lidí tomu nevěří.

    K Cerberovi v ME2:
    Shepard se přidává ke Cerberusovi, protože mu to přijde jako nejlepší řešení(Aliance nemá takové finance armády jako Cerberus a aktivně něco dělá než Aliance která sedí a dělá lepší obranu, podle toho co ví Shepard)
  • nejsem zadnej zastance konzoli..To vubec ne, ale tohle by si mel zahrat kazdej..Jak pc-čkar tak konzolista..Byl to proste MASS EFFECT.
  • omlouvám se překlik jsem se
  • Nenapadlo tě, že ze Sovereigna zbyli věci jako zbrojový systém atd. a ne databáze (archiv)...
    Použití té tvé metody (pokud jsem správně pochopil zavisí na uhlíku v tělesu, ale co když reaper nemá v sobě žadný uhlík nemá?) by se zničil příběh jak sám říkáš a kvůli čemu? Metodě kterou budou znát max. 1 procento lidí? U reaperu nastává to samé co tady na Zemi s UFO. Spousta lidí je vidělo(důkazy atd.) , ale nikdo tomu nechce věřit (považují je za blázny, ostatně jako Liaru Tsoni v ME). Já sám si myslím, že Alieni u nás nebyli.... ikdyž je spousta lidí kteří to říkají, že je viděli jsou důkazy atd., valná většina lidí tomu nevěří.

    K Cerberovi v ME2:
    Shepard se přidává ke Cerberusovi, protože mu to přijde jako nejlepší řešení(Aliance nemá takové finance armády jako Cerberus a aktivně něco dělá než Aliance která sedí a dělá lepší obranu, podle toho co ví Shepard)
  • Kolik mi je? Tolik, abych poznal totalni sr*cku, kdyz ji vidim. A k cemu bys Cerberus prirovnal? Ke Spolku na ochranu zvirat? A dekuji, ze vlastnimi slovy popisujes tu stupiditu pribehu. Mame tu hrdinu, drzitele Hvezdy Terry, co sam zachranil kolonii Elisium, prvniho lidskeho SPECTERA, co zahcranil Citadelu a koncil, ale kdyz nam prinese dukazy o Reaperech, tak se zacneme chovat jak totalni retardi a vsechno popreme. Proc? Protoze to tak napsal dementni scenarista. Co mne dostalo byl hovor s Andersonem, kde se ho da zeptat, jak to, ze z trosek nepoznali, co byl Sovereign zac. Odpoved je, ze z nej moc nezbylo a nic se z toho neda urcit. Nacez o hodinu pozdeji ctu v kodexu, ze na zaklade prozkoumani trosek sestrojili Turiani Thanix kanon. Ti idioti si odporuji i v ramci vlastniho pribehu. A to uz se nezminuji o tom, ze v nasi dobe zname takovou metodu, rikaji se uhlikove dtovani, co umi docela spolehlive urcit stari veci. Proc to proboha nepouzili? Aha, protoze by cely ten jejich "pribeh" sel do haje.
    A ty se nech vysetrit. Jestli tobe organizace co dela pokusy na lidech (ano v JEDNICCE), vrazdi admiraly a laka vlastni vojaky do pasti na smrt neprijde evil, tak mas v hlave neco hodne v neporadku.
  • Možná už jsem trošičku staromódní pač už je mi bezmála třicet let. Byl jsem zvyklý na hry Fallout 1,2 a byl jsem velkým zastáncem série Resident Evil, která pro mě skončila dílem RE 3: Nemsis. Ovšem dnes se hry snaží spíše přiblížit mladší generaci, čímž se z nich stává spíš komerční záležitost pro dnešní teenagery. R.I.P old games.
  • Je mi celkem jedno, kdy nebo kde se to bude odehrávat, pokud budu tentokrát hrát za kapitána vesmírné lodi a ne za Ramba, který loď používá jen na svezení k nejbližší přestřelce nebo dance klubu. Chci vesmírné bitvy, náhodná setkání s jinými loděmi a objevování nových planet!
  • Vtipalku.
  • smejki
    *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit