Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krymot
    Sám se zabivám tvorbou modu pro source engine a potom co jsem viděl tak chlapsi mají našlapnuto na profesionalni level desing
  • EuroSamurai
    Pokud se to opravdu povede tak nebudu mít problém jim zaplatit i když to je zdarma páč to sou lidi který obětujou svůj volnej čas a dělaj občas někdy nehezky nevděčnou práci.
  • Chlapcům fandím, ze screenshotů to vypadá moc pěkně a nemůžu se toho dočkat. Co mě potěšilo kromě toho že na Black Mesa se pokračuje je to, že to bude free to play - v podstatě jako Half Life 2 deathmatch
  • peterka
    Bez pořádnýho odložení to není Half_life *1*
  • Tak když to dělá parta lidí ve svém volném čase a ještě oni u té hry nemůžou jenom tak vyměnit starou grafiku za novou ale musí tu hru udělat naprosto znova. Nové animace, nové vše. Ale i když mají pár let skluz tak jim fandím *2*
  • Pokud to neodfláknou tak to bude mít lepší grafiku než HL 2 .Jak bylo psáno tak přešli na novější verzi source enginu ;)
    btw.grafika v novém csku GO opět ukázala že source má furt něco do sebe ;)
  • Fandím jim moc ,už dlouhý léta na to čekám jako na HL3 :-( ,tak snad oba projekty vyjdou než zkapu
  • tak si holky davaji zalezet
  • EuroSamurai
    Až vyjde HF3 tak jediný co budeš hrát je Nintendo WIIIIIII v domově důchodců :D
  • Pethulla
    myslíš, že už to nestihnou ?
  • DangerousDave
    tiež som ho sledoval odzačiatku a tešil sa na neho ale už je mi tento projekt ukradnutý. Jednak ma otupil čas a za druhé vizuálne nedosahuje ani kvality HL2. Dalo by sa povedať, že primárny dôvod prečo BM vôbec vznikol ( prerábka HL1 do moderného enginu) minul svoj ciel.
  • -Jenže takový remake se neudělá sám, zvláště když se jeho tvůrci museli v roce 2007 přeorientovat na modernější verzi enginu-

    Tak teď doufat že to stihnou udělat před Half-Life 3, aby to nemuseli překopávat odznovu :D
  • EuroSamurai
    V COD se ty "zombíci" aspon občas kryjou kdežto v HF2 nic takovýho neznaj .
  • BoB.2
    Jsem taky hodně zvědavej a hlavně natěšenej *14*
  • BoB.2
    Psaly že to má vyjít 2009 to už asi neplatí.
  • Horsi jak v CoD urcite ne,ale pravda je,ze v prvnim dile na tom byla AI lepe.
  • PreidaQ
    Tak samozřejmě by bylo skvělé, kdyby to přece jenom vyšlo. Ale i kdyby nakonec ne, až tak by se nestalo. Half-life je i po letech výborně hratelný a neztrácí nic na svém lesku.
  • EuroSamurai
    Já sem zvědavej na AI vojáků, protože v prvním díle byla parádní zatimco ve 2 sou ještě blbější než v COD .
  • Hanzales
    Vzhledem k tomu, že se rozhodli začít vydávat nějaké ty média, vypadá to, že už nejsou zase tak daleko ke konci cesty. Já už sleduju ten mod snad skoro od počátku, Half Life 1 patří prostě mezi moje největší srdcovky a na tenhle remake se těším hodně moc. Snad to do konce roku nějak stihnou, popřípadě pokud by překvapili ještě dříve, tím líp!
  • Keyz
    Dočkejte času jako husa duke nukem forevera.

    - Sakra, on vlastně nakonec vyšel *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit