Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • popravde je to vlastne jen trochu inteligentnější duma :D
  • Přesně ! A jsem rád, že už ve společnosti a s kamarády dokážu mluvit i o něčem jiném, než o virtuálním životě který pochopí jenom pařan *3*
  • To moc nechápu.Jak na 486 nic jinýho nešlo?
  • Super trailer. Ale zial ked neni cas tak neni cas.
  • dalsi expanze se bude jmenovat: " Jaina does thunderbluff " jen nechapu proc mi to nikdo neche verit *1*
  • Já fakt nechápu zdejší inteligentní komentáře. Když WoWko nehrajete, nezajímá vás a myslíte si, že vývojáři měli dávno umřít na rýmu, tak snad nečtěte články o něm a nechoďte plivat do diskuzí, ne? :)

    Trošku se bojím té flexibilní obtížnosti, zavání mi to průšvihem jako level-scaling. Snad se zadaří :)

    V článku mi jinak dost chybí vysvětlení, co je Proving Grounds; když už se o tom zmiňujete, mohli jste tam připsat tu větu z obřího Patch Notes.
    "Proving Grounds is a new feature where level 90 players can test their mettle and undertake trials designed for Damage, Tank, or Healer roles to test and improve their combat skills in a safe, controlled environment."
  • tady je videt jak skvele dilo je tohle po vytvarne strance, že i pres sve stari porad vypada krasne.
    Znova bych si rád obnovil account jen škoda že v LFR dostavate horší equip oproti normalnim raidum a taky obtižnost LFR je strašne nizka, pulka raidu muže byt afk nebo dokonce mužete ten raaid sabotovat a stejne vyhrajete.
    a tady to je taky smešný, udelat siege of Orgrimmar jako pve raid, misto toho aby bylo možne napadnout Orgrimmar normalne.
  • ani jedno, kupodivu ne všichni diskutující u článku k WOW musí milovat nebo nenávidět
  • Co jiného čekat od člověka s takovým avatarem?
  • GW2 jsem taky zkusil (a zaplakal). Co se tyce pvp, tak tam je WoW asi tak 1000x lepsi nez GW2. Ale jen muj nazor...
  • To mas tezky, kdyz ta "umirajici" hra drti vsechny svy konkurenty.
  • GW 2 mam,ale vadí my tam absence dps,tank,heal.Sice jsem to koupil,protože to tam není a znělo to skvěle,ale v praxi děsnej chaos.
  • promitac
    Jezis to je hate zase. Wowo uz nehram naku dobu, ale teraz som si prebehol story videjka od MoP, a napriklad ta voljinova rebelia, sak to je upne super spravene. Aj ten final raid na Garosha, jak odhodi tu svoju sekyrku po fotrovi, cim opusti vsetko cim kedy bol, ved to je proste dobré.
    Ta hra ma stale co ponuknut. Hra ju miliony ludi stale (vlhke sny vsetkych ostatnych konkurentov).
    A vyzera to tak ze to skonci tak ako to zacalo, s Burning Legion.
  • Thorar
    A tys jim záviděl to nadšení a vášeň, zapálení do něčeho co můžou spolu sdílet, něco co jsi už jsi dávno ztratil a čemu už nerozumíš.
  • Ted to má 7,7 a neni to ani teď 5 milionů a rozhodně to neni pár dní :D
  • Zkus Guild Wars 2, tam právě tejten princip je (ale dalo se z toho vytřískat víc).. někdo to chválí, a 2x tolik lidí nato nadává. Protože se ten svět neustále mění a jakmile to nehraješ třeba 4dny a víc, tak absolutně nevíš co se tam stalo...
  • Dávno už ne, nedávno jsem viděl článek kterej zmiňoval, že po měsíci co vyšlo Pandaria, tak to šlo dolu a to číslo bylo cca kolem 5milionů
  • Nikdy ti tvůj názor brát nebudu. Stejně jako já si stojím za tím svým *3*
  • 4 hodiny jíst a mluvit nebo 4 hodiny jíst a mluvit...každý se baví o tom, co ho zajímá *5*
  • no mi teda všechno co bylo před pandama přišlo pro ten svět přijatelne. Ale panda teda určitě ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit