Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jirx
    To je Garrosh, syn Groma Hellscreama z WIII, a je ve WoW už od datadisku TBC
  • Zavedl bych moznost dobyvani a obsazovani mest (ne jen vymlatit, ale obsdit). Samozrejme nejdriv by bylo nutne obsadit mensi provincni, aby do zad neposilala npc elitky a druha strana diky tomu vedela, ze se chysta utok. Rasy hordy a aliance by se opet zacly nenavidet a v open pvp by po sobe zase sly. Ne jak kdyz jsem koncil a kazdy se tomu vyhybal. BG je sice fajn, ale proste to neni otevreny konflikt. To bych se do wow zase s chuti vratil. Pve hraci by mohli samozrejme zustat zalezli ve svych dungeonech aby nekafrali, ze se jim nekdo se*e do stylu hrani.
  • Jaktože se objevil Hellscream to dějová linka nemá s warcraft 3 nic společnýho ?
  • Cože - grafika a negativum, vždyť to vypadá parádně? Každopádně přesně se ukazuje že Thrall je opice špinavá, takže to co sem si o něm myslel od začátku se mi v tomhle traileru potvrdilo. Garroshe dosadil on a za vše co se potom stalo a stane je sám přímo zodpovědný. Hmm vždycky budu litovat toho, že sem se jako Blood Elf nemohl přidat k Kaelovi, ten aspoň věděl co dělá a nebejt socek, tak by se i zadařilo.
  • hmm já strávil stovky hodin u Knight Online, ale WoW jsem nikdy neměl ani nainstalovaný, ten fenomén mě minul
  • Drz P i c u!
  • Miserius
    Hemproid jo? *1* Tak to hodne stesti
  • Co ti prijde vic detinsky? Gnomove nebo pandarieni? Mne teda gnomove...
  • Miserius
    No, jelikoz jsem Pandy nehral tak muzu soudit jen podle Cata a to me proste nesedlo prostredim a uhlavnim nepritelem... Ja mam asi nejradsi WotLK... Ale to asi taky bude tim ze v ty dobe jsem mohl vklidu hrat a nic neresit *14*
  • Miserius
    Tak to rozhodně, zadny problemy jen škola a WoW... Ach *2*
  • Já fandím každému dalším hřebíčku do rakve :) navíc to furt vynáší, sice o pár miliard míň, ale vynáší....
  • Těma pandama z toho udělali opravdovou pohadku. Všechno ostatni mi nepřipadalo nikdy tak dětinske (i přes to, že měl Warcraft vždycky takovou pohadkovou barevnou grafiku) jako tohle.

    Sice to už nehraju, tak mi to je docela jedno, ale tohle video by vypadalo daleko dospěleji a važněji s čimkoliv jinym než s pandou. Takhle mi to přišlo spiš směšne..
  • Nejdražší party chat na světě *1*
  • TheGGG
    Hned po tobě *14*
  • Jacahchachacha , diky takhle uz jsem se dlouho nezasmal . Kde na to chodíš? Umři na hemproidy
  • Ta sekera na titulnim obrazku je vazne libová!
  • Overwatch
    Pěkný možná-hoax, to jsem neviděl. Doplněno, díky.
  • Overwatch
    Díky, přidáno do článku.
  • TheGGG
    to má být fantasi? Já myslel podle obrázku že budou vycházet noví pokemoni.
  • Tomu se rika nostalgie *4* .Spis by ses rad vratil do minulosti,nez do hry,kdyby byla stejna jako v TBC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit