Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jinak jsem nikoho nestíral, ale dal typ na nove famózní MMORPG. Ten názor na který jsem reagoval je dost zaslepený. Zkus si to přečíst ještě jednou ty HATERE :)
  • Vsadím se že ta jsi byl první, kdo na google hledal MMORPG Real Life. Ale nemáš se za co stydět, to je počátek právě té digitální demence *5* .....
  • Přesně tak, tam jdu jednou za týden s rodinou na večeři.... *5*
  • To se to stydis napsat cesky? Rekl bych, ze jsi taky hranim hodne postizenej co;-)? Ja vim, neznelo by to tak ""cool". Ale tady neni treba si zachovavat tvar pokryteckym stiranim ostatnich. Diskuze je zcela anonymni.....
  • kostejnesmrtelny
    Jen asi osm milionů lidí. Nic co by stálo za řeč... *5*
  • V nejlepším se má přestat, ale u warcraftu už je pozdě tak prosim buď te tak schovívavý a nechte to v klidu umřít
  • Zato vaše čtyřhodinové vysedávání v hospodě bez povídání si o WoW byla dokonalá ukázka využití času pro "normální život" že? *7* *7*
  • Jo jo, třeba taková hra Real Life, hodně dobré MMORPG s famózní grafikou. Jsou tam neomezené dialogy, nespočetně mountů a instancí. Hraje se na jeden život a meze se nekladou. Měl bys to někdy zkusit *3*
  • Už se těším jak protosove otevřou dimenzionalní bránu, nastane velký třesk a oba světy se spojí, bude zase dosti námětu
  • Uz se těším.A ještě víc na BlizzCon.
    A pro ty co umnej jen nadávat dete si hrát ty svoje pi*oviny a nechte WoW napokoji.
    Aha jš zapoměl vy nemáte co hrát.
  • S WoW jsem sekl už někdy po prvním datadisku. Tahle hra má opravdu fatální následky na ukradený čas a podvědomé vytváření demence *3*. Nedávno jsem byl v hospodě u pivečka a od vedlejšího stolu se parta kluků bavila snad 4 hodiny jenom o WoW a ridech. Pro normální život nepoužitelné *3*
  • Špatná grafika? Tak nevim, člověk musí srovnávat s tím co je dostupné v žánru, tedy v MMO-RPG, samozřejmě že s BF3 nebo Armou 3 je to zastaralé ale to je přece uplně jiný žánr...

    Osobně hraju WoW dlouho ale nemám problém zabruslit i jinam. Teď o prázdninách sem se dost nudil tak sem profrčel snad všechny MMO-RPG který mají alespoň částečné F2P. A kdo v MMO-RPG má lepší grafiku než WoW? Asi nejlepsi 2 MMO-RPG které mají F2P mi přišla Tera a SWTOR, ALE Tera se utápí v super čínsko-japonském stylizování kde každý musí 90-60-90 a dekolt velký že v něm člověk mohl schovat gnoma... Grafické se snaží být super high tech ale díky MMO musí udělat ústupky aby stroje zvládali větší bitky takže nakonec to skončí někdy v půle cesty a výsledek mi příde dost šílený. Navíc optimalizace uplně za starou belu takže i s touhle nicmocgrafikou mi to zatěžovalo PC pomalu jak ten BF3. (a to nemluvím o celkovém dojmu ze hry kuli kterému sem hru nakonec odinstaloval)

    Druhý asi nejlepší MMO minulého roku SWTOR, to už sem absolutně nechápal, grafika se podobala více Warcraftu než tomu high tech ale u hry 10let mladší než WoW ale podobně stylizované bych teda čekal mnohem lepší zpracování než je to blížící se WoW a nakonec s optimalizací která mnohem víc zatěžuje. (Nakonec taktéž skončilo v koši díky mnoha dalším věcem které nesouviseli s grafikou)

    Namísto toho WoW? WoW nemá zastaralou grafiku, WoW má prostě stylizovanou grafiku do kreslené podoby, ale funguje to, výborná optimalizace která vám dovoluje PVP 40vs40 dokonale plynule. Blizzard s každým datáčem navíc přidá aktualizace grafiky a pro příští datáč se chystaj HD modely i s animacema postav... WoW nemá zastaralou grafiku, je prostě tak stylizované a ten styl kresleného warcraftu dovoluje výbornou optimalizaci a zároveň nikdy nezestárne protože jak může zestárnout něco co je kreslené? Nakonec každej zjistí že právě ten styl v sobě skrejvá dost podstatné výhody, narozdíl od honění se za super high tech grafikou které je v MMO-RPG spíš postavené na hlavu a dělá spíš problémy.
  • Kdož z vás tady hral warcraft 1? Já ho hrál s dune a warcraft 1 to byly pro mě první hry vůbec na 486 páč tam nic jinýho nešlo, tenkrát sem za to dál 5000 kč a warcraft to byla fakt dark fantasy rytíři na koních s řemdichama, kouzelníci jako merlin co kouzlej štíry,warloci v kapích že jin jen rudě oči svítily a vyvolavaly kostlivce a Satanaše Belzebuky. Ne ty doby jsou nenávratně pryč z warcraftu se stál jen stroj na peníze a pohádka pro děti sami vývojáři už ani neví očem to je .
  • Mluvíš my z duše world pvp jsem miloval.Když se chodilo na nepřátelský vůdce,tak to taky nebylo špatný..Udělat tam toho víc taky bych přemýšlel o návratu.A celkově by to chtělo ten svět oživit (volby,atd....) a ne,že všichni jsou zalezlý v OG či Stormwindu a chodí akorát dungy a bg a tím je ten svět strašně prázdnej.
  • Příští datadisk bude My Little Pony burning Stormwind *1*
  • A to se chlubíte nebo si stěžujete ?
  • Kdo si hraje nezlobí. Pro děcka 5-10 let ideální hra. Do LK se to ještě dalo, teď už ne.
  • To nechápu přece se ten pandík se měl odrazit od sekery jako gumídci méďové. To je neralný tomu nevěrím že by se tak stalo a umřel na pouhe sečný zranění ne to mu nevěřím přinejmenším se vratí v dalšim patchy jako nemrtvej Panďák !!!!
  • komunita :-) a hlavne zapaleni pro spolecnou vec :-) kdy classa byla dulezita a vsichni meli uplatneni, vetsi pestrost a tak :-) nejvic me bavili asi delat pristupy na raidy, ano bylo to hodne hc
  • to jeste nekdo hraje tudle p*covinu? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit