Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • e-sport my ass, jak by mi i tahle hra byla jinak sympaticka tak z tohoto blizardiho pristupu kdy jdou jen tvrde za vydelkem mi je nabliti
  • Psal jsem že jako anonym tu vystupovat nebudu, well osud tomu chtěl jinak.

    Jak se řiká zkusit se má všechno, takže já to doufám příští rok v betě tedy zkusím. To i přesto že tyhle infantílie a vykrádání a kopie zas tolik nemusím, šanci tomu dám inu překousl sem i horší... a asi je třeba čas pozměnit svá zaujatá tvrzení o tom že barvy jsou špatné. Možná to je taky tím že nejsem ta správná cílová osoba "who knows?!"

    Ten, kdo zkusí neprohloupí. *4*
    • Trochu to připomělo Shadowrun( tu fps) ale to nebylo až tak přitažené za vlasy ale já už se vlastně v dnešní době ničemu nedivím poté co se stalo normalním že si to rozdávají zombíci a kytky a Koza a bramorový salát. Má vrchní příčky sledovanosti/prodejnosti.

      Jo a vybavila se mi ještě starší Brink. Těžko mne to má čím ohromit ještě... njn asi jsem si právě uvědomil že začínám stárnout. TF2 sem taky tolik nemusel no. Je pravda že to sem hrál na pirátském ruském serveru a skoro sem se nedostal do hry tehdy.
  • v USA cílí valečná propaganda už na deti v predškolním veku. (A to je dobre). svet bude potrebovat hrdiny kterí by nas chránili proti islámu
  • gameplay říká instakill každou druhou vteřinu...tak nevím jak je to s tím, že se nebude jen tak umírat :p
  • Keyz
    Na obrázku typická žena s vypracovaným zadkem v upnutém latexu.
    • Říkej si co chceš je to krása!
      • Možná pro puboše, týnky a jiné děti, co na tom ujedou a ani nebudou potřebovat drogu... tak jasný nemusí to bejt reálný aby se dalo na co koukat ale tady myslím šli až dost za určité meze.
        • Gender free - hra těch zas tolik není a už vůbec fps.
  • no blizzard keca.Z principu su dost vyrazne rozdiely poziadaviek casual hracov a profesionalov. Ostatne "pekne" to ukazuje blizzard pri sc2, bohuzial. Bezny hraci ich uz moc netankuju a cele to maju silne orientovane na pro gaming. Posahane ladders, furt nie uplne doladene mechaniky a parameter jednotiek.
    • u SC2 to jde dost vidět. všude same micro a ted ve Void chtěj přidat další jednotky z abilitama na micrování..... nejsem Korejec ani indickej bůh z 8 rukama
      • Asharak
        Oni taky ne, proto si radši vypracují obě dvě co mají a nesní o dalších *15*
      • Pod to bych se mohl podepsat, taky nejsem v tom nijak dobrej, abych to vsechno stihal. Ale jako hra se me to libi a kampane jsem si uzil a osobne se tesim na kampan za protose, ktere mam rad.
  • Naprosto zbytečný tu mí tolik článků o jedné nevydané hře. Stačilo to shrnout do jednoho, max. do dvou článků.
    • Dogkiller
      Souhlas. Asi jsou placení "od kusu". *6*
      • Adam je fanboy Blizzardu, takže se není divit jeho nadšení a zapálení do věci. Samozřejmě ale pak tohle herní zpravodajství zcela postrádá objektivitu. Bohužel v herní novinařině platí, že se dává psát články a celkově tvořit povědomí o hrách fanboyům, takže podle toho to také vypadá a pořád dokola tu slýcháme jen o něčem, zatímco obrovské množství třeba i velkých her je zcela opomenuto.
        • Mart9
          To je jeden úhel pohledu, ten druhý je, že jako fanboy má o té firmě absolutní přehled a ví, o čem píše.
          • Pokud si říkám "novinář", měl bych informovat co možná nejvíce objektivně (samozřejmě s vědomím subjektivnosti individuálního pohledu). Jakmile jsem fanoušek, který absolutně nekriticky přijímá hry od nějaké firmy, já bych takovému člověku nesvěřil recenzování her od té firmy. To máš jakoby si dal recenzovat hru Battlefield 3 mně, kdo tuhle hru hatuje na každým rohu. Neobjektivnost by byla zaručena (akorát s opačným ale stejně špatným efektem). Bohužel tohle je všeobecná praxe a právě z takové atmosféry vyrostla řada firem a her (třeba Minecraft).
      • No jak se říká podejte si ruce a můžete táhnout. Je zvláštní, že když je tu miliarda článků o Unity tak tam ani jede z Vás nestepuje. Smiřte se s tím. Oba jste už s tím stejně otravní jako GGG. Zetko taky smrdí skoro u všech článků od Blizzardu.
        • Je tu 7 článků o Blizzardu a já něco napsal do fora k 3 článkům. Toto mi nepříjde jako "skoro u všech článků od Blizzardu". *3*
        • Jsem malou a bohužel absolutně nevýznamnou protiváhou drtivému fanboyství kolem téhle firmy.
          • Takže jsem měl pravdu. Úroveň GGG a jeho trotlení u her co jej nezajímaj.
            • Rejsek, ani ne. WoWko není špatná hra. Žádná Blizzardí hra není špatná. Jen je prostě dost dalších podle mě lepších her. Wowko mě bavilo, ale více mě baví LOTRO a Age of Conan a není v silách pracujícího člověka, aby hrál ještě více MMO.
            • Není pravda, že by mě ty hry nezajímaly. Já hrál většinu Blizzardích her. Jen tvrdím, že jsou strašně přehodnocené a mají hnusný graf. styl. Třeba WoWko jsem hrál něco přes rok a to není málo. *3*
              • Rejsek

                Reakce na příspěvek:

                Tak to jsi ten rok musel strasne trpet. Jak tak ctu tve komentare, dost se to na tobe podepsalo.
            • TheGGG
              každý se může vyjádřit, k čemu uzná za vhodné.
  • Mart9
    Už stačí, Adame *4*
    • Sithard
      Já jsem za každý info rád.. mě se ta hra prostě líbí :D
    • Overwatch
      Je to jen jednou za rok, to vydržíš :)
      • Mart9
        No dobrá *3*
      • species
        jen tak dal, ja bych ani nevedel ze nejaky blizzcon je.
  • Hnisavec
    niečo podobné je v Destiny...multáčik 6vs6 kde si zahrá i lama na 8 lvl, ale i lvl 30 s 500 hodinami...ale je jasné, že lvl 30 má s hry väčší požitok a viac killov atď....

    Blizzardu v tomto absolútne neverím, takýchto hier je doslova plná pr3el už, hrajú to 10 ročné decká, hulákajúce v chate fistulou a ak to bude F2P bude to dokonale romzdrané pre klasického hráča, čo nemá rád grind....jo, na Battlenete je cez 100 mil. registrovaných hráčov, takže jasné, že si v každej hre tých 20 mega nahrabú, i keď reálne to hrá možno zlomok....Diablo 3 tie má 15mil. ludí a momentálne to hráva pár tisíc
    • Je to Blizzard, takže mu to vyjde. Já od Blizzardu nehrál ani jednu originální hru a většina jeho her má lepšího nebo stejně dobrého konkurenta, které ale herní svět nezná, protože mediální masáž dělá své.
      • Jestli myslíš třeba POE, tak to je sra*ka.. *11*
        • Asharak
          Jop, žádné ARPG nezabaví tak dlouho jako D3, bohužel :)
      • Vegen
        Blizzard nikdy netvrdil a nepřicházel s originálním motivem. Vždycky vezme hru a přetvoří to podle svého a oni ty detaily udělají své :-). Až na Diablo 1, které podle mě položilo základy svému žánru :-)
    • Spades
      Žádná taková hra zatím není, pokud by byla, asi bych ji hrál.
      TF2 je trošku o něčem jiném, protože více vychází z Quake, než Overwatch. Ten spíš vychází z MOBA žánru, ale tam mě žádná aktuální hra nebaví.
      Proto čekám na HOTS a OverWatch.
      • Hnisavec
        rofl veď multák s moba prvkami je Capture the Flag v podstate od doby Unreal Tournamentu,,,,RPG prvky sú tiež už v každom multáku takže nič objavné Overwatch neprináša, len prežvykuje a v infantilnej grafike prináša to čo je práve cool....
        • Spades
          to specias a Hnisavec:
          Titanfall je CoD s mobkama, to má do moby hodně daleko.

          Co mě láká na téhle hře jsou různorodé classy s abilitama, což žádná FPS nemá. A tím nemyslím těch 9 class v TF2, ale classy jakožto champy/hrdiny nebo jak se tomu říká v MOBÁch.

          A taky to grafické zpracování. To má snad jen TF2 a Borderlands, a ani jedno není to co hledám.
      • species
        moba a fps uz zkombinoval Titanfall....
        • Veskoslav
          Ty jsi hodně her nehrál, že? Vážně kombinuje Titanfall prvky MOBA a fps? To, že tam jsou NPC neznamená, že je to MOBA.
          • species
            Zabiras tam nody, mas tam creepy, me to prijde docela jako FPS s prvky MOBA.


            Chlape mam padla, takze valim domu a doma mam jiny veci na praci nez byt na diskuzich u games.cz :)

            Kazdopadne nic ve zlym ani zde ani u "blizz" diskuze.
    • Teď je v Diablu celkově 11875 hráčů pouze v sekci Rift. Samozřejmě, že jsou v tom všechny Tormenty atd. Jinak nevím, co jsi světu chtěl sdělit? Jestli ty jsi reprezentant hráčů co to nebudou hrát tak jenom dobře.
      • vlastik.plaminek
        Vyhodil hromadu peněz za tu přehypovanou blbost a teď si to musí nějak obhájit tak prská všude kolem.
  • species
    banhammer je tady, drzte si vyplatni pasky
    • Též bys jeden moh dostat aspoň by od toho ksichtu byl na chvíli pokoj.
      • species
        to je dost... unreal myslenka. *ba dum... tssss*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit