Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nad Hearthstone jsem taky ohrnoval nos, ale hratelnost a zvukový grafický doprovod mě přesvědčil o opaku. A to jsem předtím žádnou karetní hru kromě prší nehrál. :D

    Věřím, že i když to vypadá ... všelijak, zase si v tom to své najdu a budu dál věrným fanouškem Blizzardu :)
    • to je prave ono.. lide, kteri o nejake zanry ani nezavadi najednou hraji a mysli si, ze se jedna o etelon definujici zanr.. tohle je proste mazec znacka Blizzard donuti lidi to zkusit.. podle me maji smlouvu s dablem toto neni normalni :D
      • To jsou trochu předsudky... Přeci si nemusím zahrát prvotní značky žánru, kterého jsem předtím nehrál. To by mě zbytečně odradilo a zdržovalo. Mám to osobně s Mobou, slyšel jsem všude že na Dotě nováčky fakují a nemám zapotřebí být napadán jen protože, jsem to nezačal hrát ve stejnou dobu jako ostatní. A teď Blizzard, kterému věřím a jsou tam moji oblíbení hrdinové z Warcraft, Starcraft, Diabla i Lost Vikings, udělá mobu a bude to má vstupní brána do světa moba her a jsem za tohle vděčný. Stejně jako je vděčných mrtě jiných lidí za Overwatch, protože se chtějí připojit do FPS.
  • That was... not awesome.
  • to sem zvědavej.. zatím to vypadá jak kterákoliv jiná FPS/MOBA/TeamFortress.. *15* *15*
    monday night combat.
    • Vegen
      MNC je taky dobrá hra, které chybí jenom velká firma, která by to protlačila :D
      • jo MNC je fajn, ale právě proto nevidím na Overwatch nic novýho a snad ani důvod proč to dělat. kromě teda vydělání mrdy peněz, zajištění firmy na deset let dopředu a získání financí na stavbu škol v africe..
  • Blizzard, Blizzard everywhere.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit