Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To si blizzard z lidi dela prdel? Jak kuva muzou vubec dovolit prodavat hru v oblasti,ktera je vyloucena v Term of Agreements? At jdou do hajzlu,ta firma uz neni nic vic nez zlatokopska organizace vymyvajici mozek fanboyum.
    • wowko se da hrat klidne i offline jen musite vedet jak haknout ten spravny soubor.
      • tak jestli tim hranim myslis hybani mysi v login menu tak urcite
    • a ako pridu k tomu ludia, ktori si tu hru v irane kupili,ze ju nemozu teraz hrat? blizz im dufam vrati peniaze za kupu.


      ...inac tu krasne vidiet, koho sa dotykaju restrikcie.. nie vlad ale beznych obcanov
      • co ty vies, mozno CIA zistila ze Ahmadinedzat drti kazdy den 4hodiny wowko :)
    • respektive,jak muzoz povolit zalozeni uctu z ty oblasti.
      • to mas asi tak ako ked som ja chcel cez net kupit SWtOR, a stale mi to pisalo ze mam zly region, ale kupil som to inde a fachci mi to o stosest.
  • V souvislosti s online hraním a spory těchhle dvou států je to fakt špatná zpráva, že se musí herní trh takhle škrtit -.- No, snad budou kupující odškodněni, zas to odnesou jen oni.
    • Mezinarodni obchodni embargo tykajici se Iranu je (prekvapive) mezinarodni, blbecku.
      Ale chapu, ze ti pri cteni Leninovych spisu uz nezbyva cas na nejake skutecne vzdelavani.
      • ano Iran uz nepredava ropu za bezcenny pomalovany papier s dolarovym vzorom ale za fyzicke zlato. to musi jedneho americana vazne potesit.
      • Díky za poučení demen*e. Řekl jsi nám tady něco co ví každej. Potlesk...
        • Asharak to evidentně neví, když nadává na Ameriku. Demen*e.
          • Lol ty si asi hodně zarytej člověk *15* Ale každý je nějaký, nebudu ti tvé představy a názory brát :) Ano, jsem bl****k, de**** a další, a jsem rád, že to o mě někdo ví. Kéž by tu bylo víc takových jako ty (ne teda z pohledu nadávek) *4*
            Jinak se samozřejmě omlouvám, článek jsem si přečet podruhé a opravil se, páč jsem ho trochu špatně pochopil *3* peace! peace! That's the way! Amerika ftw! *4*
    • Ano, přesně tak....

      Dneska je moderní nadávat na USA. Já nadávám na Irán a podobný ortodoxní fíkožrouty.
      • A já nadávám a nenadávám na všechno možné, proč se omezovat jen na určitou oblast *4*
      • Já nenadávám na nikoho a jsem šťastnej. Nový rozdělení světa se mě stejně týkat nebude, jsem zbytečnej, nic jsem nedokázal a stojím za hovno, takže vkládat k někomu moje emoce, když i daně platím malý, je zbytečný. Asi budu v první vlně depopulace, možná narukuju dobrovolně.
        • Správně, další ovce do mlejnku bez vlastního názoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit