Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Holt si radikálové budou muset najít jinou hru k plánování terroristických akcí...
    • MidnighT91
      Vidím že to tupé stádo wowdětiček nepobralo moc smyslu pro humor...
    • Už to vidím, jak scházejí v Ogrimmaru a plánují útok na toho Velkého Satana, Ameriku. A ve Stormwindu (na stejném serveru) se schází vrcholní představitelé USA a plánují útok na Írán. *1*
      • ted si odhalil temu dalsiho datadisku :-) Camel Wars a nova hratelna rasa bude velbloud :D za hordu s jednim hrbem a za alianci dvouhrby :D a nejspis to tady vyjde zitra jako velka novinka, kdyz se jinak v zanru MMO nic jine nedeje :D
    • ty jsi ale idio...
      • MidnighT91
        IQ jak vymáčklej jebák xD
  • Je to hnus... Blizzard za nic nemůže, vůbec bych se nedivil kdyby tam byl ňákej tlak z vyšších míst v USA, to je totiž přesně jejich styl...
    • Dneska jsem měl špatný den, ale po přečtení tvého komentáře jsem se vážně upřímně zasmál. Jestli to byl záměr, tak děkuju.
    • Četl jsi vůbec ten článek?
  • Pěkný ... takže až USA uvrhne na ČR sankce za Klause nebo jiný játro, tak nás třeba Steam všechny prostě odstříhne od všech her, co jsme tam nakoupili a všech peněz, které jsme tam utratili... můžeme si nahlávat, co chceme, ale stát se to může i nám.
    • jindra.veliky
      ano....prezident ma totiz reprezentovat lid a lid si ho i zvolil...coz musi znamenat ze souhlasil s jeho nazorama atd. *3*
    • tak chapej, sankce jsou od toho, aby ty druhe nasraly, ;]
      • Doslova to znamená, mj., donucovací předpis nebo pohrůžka trestem. Ale ty jsi to napsal taky moc pěkně. *15*
    • Az na to ze nonsteam hry bezi bez steamu a samotny steam jde i offline a nestreamuje hry ze serveru. :-)
  • Chudáčci, no alespon si zahrajou single Diablo III......jééééj.
  • Toho bohdá nebude, aby zdejší redakce nezveřejnila aspoň jednou týdně zprávu týkající se Blizzardu.

    Mimochodem, zítra začíná ostrý start jednoho z nejhočekávanějších MMO, ale redakci to absolutně nezajímá. Místo toho sem dá pár naprosto neaktuálních článku. Výborně! *3*
    • No jéje, tak začíná nějakej ostrej start. Všichni budou nadávat na faboye blizzardích her, ale kam ti se hrabou na GW fanboye... Jen tak mimochodem sem se díval na různý gameplaye a nevidím v tom žádnej zázrak.
      • Chce to se trochu zamyslet. Je jedno, jestli to je, či není zázrak. Jde o velkou hru a mělo se tady objevit něco ve smyslu: Zítra startuje ostrý provoz GW2. No ale třeba to sem hodí až zítra - pak by to redakci zcela omluvilo a vzal bych vše zpět. Takže uvidíme.

        GW2 a zázrak? Ani náhodou! GW2 jako trochu svěží vánek do MMORPG? Snad. Vedle toho pouze podle gameplaye nelze soudit. Je potřeba si k tomu přečíst a něco o tom slyšet - třeba od známých.
        • Těch informací o GW2 tu v příštích dnech a týdnech bude ještě habaděj, ale za poslední dobu už mám na všechny ty launche nových MMOček silnou, velmi silnou alergii. Snad GW nepůjde ve šlépějích všech těch velikánů jako SW:TOR apod.
          • No tak to se 100% nebojim pac hraci zcela urcite neprestanou GW2 hrat protoze jim vyprselo mesicni predplatne *1*
          • Tak já nevím, ale SWTOR nemělo jako MMO hra vůbec žádnou tradici a propad se docela očekával (aspoň dle reakcí ještě před spuštěním). GW2 má velkou tradici v podobě GW1 a má i svou komunitu. Já bych to viděl jako s The Elder Scrolls - Morrowind znalo jen pár fanoušků RPG, Oblivion už byl známější, ale neřekl bych, že by šlo o masovou záležitost a Skyrim je masová RPG hra, o které slyšel snad každý. Stejně tak to bylo např. u Battlefieldu 3 - BF2 znalo relativně málo lidí, zatímco BF3 je masová FPS hra. Podobně bych to viděl u GW2 - GW1 hrálo jen "pár" vyvolených, zatímco GW2 se stane masovou záležitostí, o které bude vědět každý.
    • prosimtě, vždyť ty už si stejně jako všichni fanoušci stříháš metr, tak proč sem psát o něčem, o čem už dávno víte? :o)

      tohle s tím blizzardem jsi třeba nevěděl, tak buď rád :P
      • U mě díky tomu zdejší readakce velmi poklesla na hodnotě, protože jasně prokazuje neschopnost objektivně pracovat s informacema. Tento web neberu jen jako web o hrách ale jako jakýsi typ zpravodajství z herní scény a tak se také ten web nějakou dobu tvářil. Kdo nedokáže objektivně uznat v této věci chybu redakce, měl by se vážně hodně zamyslet.

        A já nestříhám metr. Hru koupenou nemám.
        • no treba ja si ji chtel koupit ale po tech par zmatenych informacich tady od hracu ted nevim co presne mam cekat
        • to s tím metrem byl vtip, já jsem dneska děsně vtipnej totiž :o) je pravda, že by se tu měly objevovat informace z nejrůznějších soudků (a podle mě objevujou!), ale zase pochop, že kdyby tu byly články typu "už za dva dny vyjde GW2", "už zítra vyjde GW2", bylo by to k něčemu? stačí snad napsat článek v den, kdy si to lidi skutečně budou moci zajít koupit.
  • XorxoxTalarius
    Tak co udelaji iranci? Jednoduse si zahraji na cinany a hry si cracknou a udelaji si vlastni servery s pristupem zadarmo a jeste na to dostanou dotaci od statu na nakup vybaveni. Pripadne jim v ramci bratrske pomoci pomuzou kluci cinsti.


    Jinak je smutne ze je takto blokuji v dobe kdy se tam zacina darit trhu s hramy a mistni po vzoru perske tradice radi za kvalitni produkt zaplati (jelikoz to povazuji za moralni slusnost) nez aby si to stahli z torrentu ...
    • Na to jsi přišel kde, to co píšeš v druhém odstavci?
      • XorxoxTalarius
        Mam mezi Iranci pratele, takze se na tema hry bavime a celkem casto ;)
  • No, Blizzard asi těžko může veřejně radit hráčům z postižených zemí, aby to zkusili přes proxy... ale podle mě je právě tohle potřeba vyčíst z prostoru mezi řádky. *4*
  • tady každy kritizuje ale chodit do školy vlastnim autem za levny benzin se vam libi *7* Musite si uvedomit ze usa bojuje i za nase zajmy. proste odnekud tu ropu musime sebrat *7* odnepameti se valcilo o prirodni zdroje a my stojime na strane vitezu.
    • http://www.nwoo.org/view.php?cisloclanku=2012080082
    • Za nás za jižany! *15*
    • tak zrovna benzin je asi ten nejmensi problem
    • XorxoxTalarius
      LOL .... neprijde mi ze od te doby co se vede ta valka proti terorismu by nejak klesali ceny benzinu spis naopak ;)
      Ten benzin levnejsi bude, ale ne pro nas :D
    • LEVNEJ BENZÍN?!? Od té doby, co jezdím vlastním autem, tak musím míň jíst, na televizi se dívám vyvrtanou dírou k sousedům a pro vodu chodím za město do potoka.
      • jindra.veliky
        a kolik by si asi platil kdyby nikdo neosvobodil Kuwajt? Nevrthl do Lybie pac nejakej Kaddafi chtel po EU zaplatit dluhy jinak bude prodavat jinam? *3* A to neni jenom o benzinu. Na cene ropy je postaveny chod celeho statu. Drazsi doprava - drazsi jidlo a vse dovazene, drazsi vyroba soucastek pro automobilovy prumysl, elektronicky, drazsi prostredky pro nemocnice atd. *4*
        • Nevím. Kaddáfi byl zadluženej až po uši i naší krásné republice, asi bych rozdejchal, kdyby nám začal platit.
          Ale něco ti řeknu, vidíš svět tak prostě a jednostranně, že se spolu nemáme o čem bavit. Ta ropa by se točila pořád. Nám se sem točí Ruská a Norská ropa, platil bych furt stejně hodně.
          • jindra.veliky
            nejdriv by me zajimalo jak byl Kadak zadluzenej k nasi zemi. Co se tyce ropy tak benzin mame z Ruska jenze i Rusove so dovazeji ropu z tyhle oblasti a kdo vi jestli ji v tom bordelu neprodavaji i dal. Chci rict. Kdyz vytezis 1 000 barelu, potrebujes dvojnasob a z ty svoji tisicovku jeste 200 barelu posles do EU tak i tvou cenu ovlivni blizky vychod *3*

            A ne vsechny vyrobky z ropy se k nam dovazi z Ruska. Takze by se vsechno zdrazilo
            • Za dodávky vojenskýho materiálu, Libye byla zadlužená, fámy o tom, že státy EU dluží Libyi za ropu byl kec, co se jen tak vyrojil. Už logicky každýho napadne, že to je kec, nikdo by na dluh ropu nevyvážel, ale jak vidíš, kolik lidí na to skočilo. Třeba ty.
              O zbytku se s tebou odmítám bavit, promiň. Ničeho bysme se nedobrali a z tvýho a mýho vysvětlování by mě bolela hlava.
          • spravne mas len to jednostranne, a kedze vsetci sa pozerame len stej nasej strany na svet tak to tak bude pokial nam nenarastu oci aj v zadu na hlave.
  • nj, poradek holt musi byt, kdyz sankce tak sankce
    • http://www.blisty.cz/art/64646.html
  • jindra.veliky
    Ja bych jim to zakazal uz davno. Jejich vlada se porad prezentuje jako nepritel USA, Izraele a celkove kultury zapadu a to jsou i nase hry *4* Az si v ty svoji "demokracii" zvoli normalni politickou stranu a nebudou zit podle neceho co bylo sepsano pred stovkami let tak se s nima muzeme bavit *5*
    • Můžete napsat nějaký příklad toho jak se jejich vláda pořád prezentuje jako nepřítel USA, Izraele a celkové kultury západu?
      • "kulturou" vychodu :-) .... na druhou stranu nektere jejich "zakony", zvyky by se nam tu hodily
    • nj, na ameriku nadavaji, vlajky pali, ale parit by se jim chtelo lumpikum
      • Zase si uvedom, ze je tam diktatura, oni si nemuzou zvolit nejakou demokratickou stran i kdyby chteli. To paleni USA vlajek a podobne je spis jen vladni propaganda.
        • jindra.veliky
          Egypt - po revoluci vyhralo Muslimske Bratrstvo takze jim ten proti zapadni postoj zrejme moc nevadi? *4*
        • Nerikam ze ne, ale co s tim ? ignorovat to, pockat az si udelaji atomovku a pak ji ahamdinezad mrskne na izrael s tim, ze z iranu udela sebevrazedneho atentatnika ? Magor je na to veliky dost.
          • sk - nejvíc mi na vašem neúspěšném vysvětlování přijde úsměvné to, že podle vás je původní výrok dokonce ještě horší než ten vymyšlený, podle vás nejde jen o vymazání Izraele z mapy ale rovnou z historie! To by znamenalo, že podle světová média včetně samotného Izraele schválně používali vymyšlený překlad aby tim zmírnili původní a pravá hrozivější slova zlého prezidenta Íránu. Můžete mi vysvětlit proč to udělali? Mně to totiž logicky moc nehraje.
            • sk - Já se vás ptal v tomto příspěvku na něco jiného, na to jste neodpověděl, zkuste to znovu.

              "Osobne si nejak nedokazu predstavit, jak nekdo chce odstranit parlamentni demokracii z nejakeho mesta - statu. (ikdyz tou atomovkou by to asi nakonec slo)"

              Kde v té citaci vidíte zmínku o konkrétním režimu? Já to nevidím. A jak se dá odstranit nějaký režim? Tak třeba volbama.
            • kdyz napisete...vymazeme Izrael z mapy, tak nemate sanci to jakkoli obhajit a musi na to zareagovat kazdy. Kdyz napisete ,,rezim v jeruzalemu je potreba odstranit ze stranek historie,, tak stejne jako pro vas je tady spousta moznosti jak se z toho vykroutit, ikdyz v souvislostech musi byt uplne kazdemu jasne, jak je to mysleno doopravdy. Osobne si nejak nedokazu predstavit, jak nekdo chce odstranit parlamentni demokracii z nejakeho mesta - statu. (ikdyz tou atomovkou by to asi nakonec slo)
          • sk - i přesto co píšete na věci nic nezměníte, slovo režim znamená režim a ne Izrael, slovo Izrael se píše Izrael. Spávný překlad říká že režim v Jeruzalému musí zmizet z historie, to je vše, je to přesně takový rozdíl jako mezi výrokem "režim v Praze musí zmizet z historie" a "Praha musí zmizet z mapy", dosaďte si libovolné město. Jeruzalém je zákonem v Izraeli určen jako hlavní město, je sídlem prezidentské residence, parlamentu, vládních úřadů a soudu, nevím proč nechápete že tím říkal jen to že politický režim, který tam panuje musí zmizet z historie, to je vše. Jakou dedukcí jste dospěl k tomu že tím je myšleno vyhlazení celého státu z historie např. atomovou bombou, to mi hlava nebere.
            • Nic takového jste přeci nedokázal, pouze jste tvrdil, že slovem režim je myšlen Izrael, a že je to tudíž nějaké kódové označení Izraele, což je ovšem nesmysl, však čtěte "Izrael okupující Jeruzalém musí být..." Nějak mi tu chybí vysvětlení proč chtějí nechat zmizet Izrael z Jeruzaléma místo z oblasti na které se rozprostírá a co by zmizením Izraele z Jeruzaléma dosáhli, když tu Izrael bude nadále jen ne v Jeruzalémě. To je celé přeci holý nesmysl. Dokud nevysvětlíte tyhle absurdnosti, nemůžete tvrdit, že jste něco dokázal.

              Znovu opakuji správný výklad citace, Jeruzalém je tam hlavním městem což je dané zákonem. Je sídlem prezidenta, Knessetu, vrchního soudu a vládních institucí, proto byl výslovně zmíněn když mluvil o zmizení režimu z Jeruzaléma, politický režim tam má totiž sídlo jako u nás v Praze. Tenhle výklad netrpí žádnými logickými zádrhely nebo nesmysly jako vaše tvrzení o kódovém slovu.
            • naopak jsem vam dokazal, ze zlocinne umysly v jeho slovech zustaly zachovany, coz bohuzel nehodlate pripustit
            • sk - váš příklad pro dokázání jeho "magorismu" a záměru svrhnout atomovku byl teda vyvrácen, jelikož zmíněná citace neexistuje a byla zfalšována. Bohužel se zdráháte přiznat že skutečná citace je bez nějakých zločinných úmyslů.

              Teď bych se teda zeptal na další vaší informaci, jak víte že vyvíjejí atomovou zbraň?
            • Ok, nikomu neberu pravo na nazor, kazdopadne kdyby nejaky stat, vedeny fanatickym nabozenskym rezimem a vyvijejici jadernou zbran prohlasil, ze rezim v Praze je potreba odstranit ze stranek historie, tak bych byl rad kdyby nase zeme delala cokoli, aby tu atomovku neziskali.
          • Jak víte že je to magor na to aby případnou vyrobenou atomovku mrsknul na jiný stát? Jak jste na to přišel prosím.
            • a nejsou snad na stejne urovni ?? rezimem ,,okupujicim,, Jeruzalem je pro ne asi kdo ?? Izrael a ,,musi zmizet ze stranek historie,, ??? jasne to je jen takova fraze, ktera se bezne pouziva u ostatnich statu...jinak mimochodem, pokud chcete neco odstranit ze stranek, tak vetsinou udelate co ? ano vymazete to....takze fajn, uznavam...nechce pouze vymazat Izrael z mapy, ale chce ho vymazat z cele historie. No super, hned muzou byt v Izraeli klidnejsi :DD

              Btw. hrat si se slovickama a textem, ktery nekolikrat prosel prekladem a navic i samotny recnik ho muze zmanipulovat tak, aby na prvni pohled pusobil ,,neskodne,, je blbost. Kazdopadne by me zajimal vas nazor, co vlastne chtel tou vetou o odstraneni rezimu ze stranek historie Ahmadinejad rict.
            • Nic proti, ale právě jsem vám ukázal, že váš příklad vlastně neexistuje, o vymazání Izraele nic neřekl a vy děláte jako by nic a říkáte že jeho skutečná slova jsou snad na stejné úrovni což samozřejmě nejsou. Koho citoval je nepodstatné a nevím jak to souvisí s falšováním jeho slov.

              Máte tam tedy ještě něco nebo tohle bylo vše podle čeho jste usoudil že je to dost magor na to aby svrhnul atomovku na jiný stát?
            • jako nic proti :D ale sam nevim, ktera z tech dvou vet je horsi...navic citovat zrovna nabozenskeho diktatora Chomejniho
            • Aha, tak bych vás poprosil abyste mi v jeho projevu našel kde se mluví o vymazání Iraele, inkriminovaná část je tady: "Imám ghoft een rezhim-e-e Qods ishghalgar bayad az safheh-ye ruzgar mahv shavad."

              I mainstream TV Nova: "Zpráva o tom, že íránský prezident Mahmúd Ahmadínežád označil Izrael za stát, který je potřeba "vymazat z mapy", obletěla svět v roce 2005. Později vyšlo najevo, že jeho výrok byl nesprávně přeložen. Ahmadínežád prý ve skutečnosti citoval vůdce íránské islámské revoluce ajatolláha Chomejního, který řekl, že "režim okupující Jeruzalém musí zmizet ze stránek historie"."
              http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/ahmadinezad-nerekl-doslova-vymazat-izrael-z-mapy-pripustil-izraelsky-ministr.html

              Tady to máte i se zdroji z oficiálních míst.
              http://nassmer.blogspot.cz/2011/11/zadna-hrozba-vymazani-izraele-z-mapy.html

              Máte tam jěště něco co by dokázalo že je to magor co chce vrhat atomovku?
            • treba ty jeho kecy o vymazani izraele ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit