Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Líbí se mi jak Blizzard předem tohle plánoval (vzhledem k tomu, že se tak stalo po jejich updatu) a nikomu z Iránu neřekl ani slovo aby je upozornil, že předplatné a datadisk, který si kupujou je k ničemu... a ještě součástí jejich odpovědi je dovětek, že je nemohou "údajně" odškodnit a vrátit jim peníze.
  • Schyluje se k další revoluci v Iránu.
  • To bude v Iranu sebevrazd. *9*
  • V Iranu ted obzvlast oceni tu veleuzitecnou always-online featuru D3.... *1*
  • Já se nad tim jen pousměju, pustim si přednášku dnes již zesnulého pana Billa Hickse ( páč nikdo jiný, nedokázal USA, jako takovou, tak dobře vystihnout ) a radši mlčim .... *4*

    http://www.youtube.com/watch?v=VoxICeCE_xY&feature=related mohu zaručeně doporučit, obvzlášť zblblym amerikánofilům...
    • To není USA jako husa, takže není taková, ale jsou takové, když už. A Hicks dělal dobrou srandu, ale že by dobře vystihoval USA jako celek... to se snad ani v jednom člověku nedá, a u komika už vůbec.

      Zblblý amerikánofil je stejný de*ent jako zblbý amerikánobijec.
      • Dobře..bylo tam pár nepřesností... Říct teď že jsem to psal rozespalej, při čemž jsem sotva vnímal, by si asi bral jako trapnou výmluvu.. *1*

        Tim videem jsem zkrátka chtěl trošku sklidnit situaci, scénkou mýho oblíbenýho komika.. A tak trochu zkritizovat, bez zbytečných slohových prací, který jsem fakt dost línej psát, protože se to poslední dobou rozebýrá, teda co si tak povídáme mezi přáteli, často... Ale ..Jinak, tim že vystihl USA...
        Přesněji řečeno jsem myslel vládu téhle, "svět ochraňující, boží země". Ale přesto... Když se vrátim k tý pasáži co jsi napsal - "to se snad ani v jednom člověku nedá, a u komika už vůbec." S tim jedinym s tebou nemůžu souhlasit.. Napsal jsi to jako by jsi komiky opovrhoval, jako by proto, že je to komik, a né nóbl politik, nedokázal dokonale vystihnou USA... Co mu v této přednášce chybělo? .. Kritika vlády, kritika vládní propagandy, dále kritika otupělosti amerických občanů, např. v části s Americkými Gladiátory. Přičemž vše bylo podáno fámózním, vtipným způsobem, který zároveň při každém novém tématu vede k zamyšlení.
        • Komiky neopovrhuju, ale oni mají v popisu práce dělat legraci. A za tím účelem je potřeba vyhrocovat, vytvářet kontrasty, což samozřejmě snižuje objektivitu. A sám jsi v podstatě vystihnul, proč jeho vystoupení nebylo výstižné - "kritika", "kritika", "kritika",... I kdybych sebevíc chtěl, tak shrnout USA nebo i jejich vládu do jedné velké škatule "vše dělají blbě" nemůžu. Protože to zkrátka není pravda. A v tom případě je to minimálně jednostranný pohled.
    • yuri.sidius
      Tak to je mazec, díky za post, to sem po té amerikofilní propagandě potřeboval *1*
      • http://www.youtube.com/results?search_query=2012+revolution+world+awakening+part+1+&oq=2012+Revolution%3A+World+Awakening&gs_l=youtube-reduced.1.1.0l4.34445.61689.0.63686.14.13.1.0.0.0.109.1061.12j1.13.0...0.0...1ac.-3judQB4RZM

        přidávám ještě jeden. Je toho 5 dílů, ale velice doporučuji!!!! Jsou zde vystvětleny některé z posledních vážných zločinů země, která již desetiletí žije z utrpení mnoha národů a brzy bude za své činy po zásluze potrestána.
        • A pro zájemce ještě pár:

          http://www.youtube.com/watch?v=8BtEyi_ihsM
          http://www.youtube.com/watch?v=pw_r-wAnC7w
          http://www.youtube.com/watch?v=99dnMzexVGE
          • ZeitGeist je skvělá trilogie dokumentů....díky za připomenutí, mam chuť je zase skouknout... *3*
  • HAHA tak tohle jim od srdce preju , slimaci si nezapari :D Kdyby to bylo na me zakazal bych distribuci uplne vsecho vcetne filmu , hudby i veskere elektroniky .. At si uzijou ten svuj "cisty" zivot s Alahem a misto poradne faracky se muzou jit treba pomodlit LOL
    • Seš v*l.

      Co až volby u nás vyhrají komunisti, prohlasují vystoupení z NATO a znárodní nějakou továrničku vlastněnou Američanem? Ti nás hodí na blacklist a máme (mj.) po Steamu. Budeš chválit stejně, jak si máme "užít" ten komunismus? *7*
      • To ne ale budu se vam do cr hlasite smat :D ziju totiz v UK !
        • Jo!!!! Tak to je kámo výhra. Myslím, že ti ten smích nevydrží dlouho, tak si ho ještě pořádně užij *1*
        • Jen se směj *4*

          Znáš výraz Angsoc? Pokud ne, vygoogli si to *1*
      • jindra.veliky
        vetsina naroda udelala volbu tak se musi nest nasledky!
    • jindra.veliky
      tak tak...a ty vymluvy na diktaturu....vsak po tech jejich revolucich a prohlasenych se za demokraticke staty stejne vyhravaji ve volbach extremisticky strany nebo rovnou terroristicky skupiny jako Muslimsky Bratrstvo *1*
  • No tydle sankce jsou vůbec blbost, když uvážíme, že jsou potencionálně kvuli zbrojením a Íránskému jadernému programu, tak dost pochybuji, že by Iránu prodali potřebnou techniku (na zkonstruování atomové bomby třeba) americké firmy, postihne to právě pouze "civilní" sektor...kvuli tomu ostatnímu se Irán obrátí na Rusáky, Číňany a podobně...jedinej kdo na tom tratí jsou obyčejní iránci a americké peněženky
    • Kdyz mas prachy prodaji ti klidne i Obamovy trencle ! Navic kdyby nekde bouchla sebemensi jaderna hlavice zacnou v ramci protiteroristickych opatreni kontrolovat i to co u ceho si vecer lestis bambus ...
      • To je uplná blbost...kdyby to tak bylo tak by nějaká zainteresovaná firma prodala techniku/plány pro přistání na měsíc Sovětům, ty by za to vysolili takový chechtáky, leč Rusové na měsíci nikdy nebyli...todle je uplně stejný, nehledě na to jak řikáš, pak by se roztočil takovej kolotoč vyšetřování že by na ty prodejce stejně přišli a ti by následně přistáli na elektrickym křesle...
        • Ono je jedna věc prodat pár stíhaček a tanků nebo techniku pro sestrojení nukleární zbraně
  • jak se zachová íránský hráč?

    1. zamyslí se nad sebou, koupí nějaký pěkný dárek a půjde ho dát do Izraele na usmířenou
    2. nechá to být
    3. naštve se na USA ještě víc jak jindy a místo hraní SC si sežene opravdouvou zbraň
    • 1. zamyslí se nad sebou, koupí nějaký pěkný dárek např. trhavinu, převlékne se do elfího kostýmu (díky za inspiraci Hairy) s opaskem plným dárku a vypraví se v autě na nejbližší spojeneckou základnu.
    • jeste se muze sebrat a jit za jejich ajatolahem a poprosit ho, jestli trochu neslevi z jeho muslimskeho HC postoje a s amikama se nedohodne
      • :D perzani su pohode narod len vy tu mate skreslenu mienku
        • co nadelas ale v televizi rikali ze.... :)
      • tyjo schvalne kolik pak by za takovou kacirskou myslenku asi dostal ran holi?
    • 4. oblékne si svůj kostým elfí kouzelnice a zaútočí na první hlídku IDF (Israel Defense Forces), na kterou narazí
      • A dopadne jak Kick-Ass *15*
  • Z.Z.:

    Bez to s nadhledem. Je milion her, který zajímají mě a nikdy tady na stránkách o nich nepadla ani zmínka.

    Prostě co napíší, to napíší.

    A jen GW2 fandové se cítí hrozně ublíženě, že tady naní tapetováno o GW2.
    • Ber to objektivně: Je milion her, co zajímají mě a nikdy tady na stránkách nepadla o nich ani řeč, neboť jsou to hry zcela okrajové. GW2 ovšem rozhodně není okrajová a to se musí brát v úvahu.

      Kolikrát se tu třeba psalo o fantastickém MMO Wurm Online? Možná nikdy?! Ale to chápu, když je to pidi MMO. Za to bych redakci nikdy nekritizoval a zrovna co se týká wurmu, toho fanouškem jsem.

      Já nejsem vyloženě fanoušek GW2. Spíše mě udivuje, že takhle masové MMO se do jisté míry (ne zcela, to bych redakci křivdil) přehlíží.
      • presne tak, navíc se to už da hrat 3 dny, tak by snad mohli byt nejake prvni dojmy
        • Najdi si předchozí články.

          A navíc máš jistotu, že někdo z redakce GW2 hrát bude? Do TERy byl Lukáš Grygar asi taky přinucen okolnostmi, a recenze trvá dlouho a silně pochybuju, že bude pozitivní.
          • Nj tez mi nejde do hlavy ze tu recenzujou kdejakou P**ovinu ale tuhle slupku na kterou cekam pres dva roky prehlizi . Asi jim vadi ze se za ni mesicne neplati , nebo ncsoft neposlal dost darecku ? Wowko tu ma tydne aspon jeden clanek , u star wars malem prosili aby jsme si to koupili(nehorazny **** ) ale poradnne mmo ktere se nechysta ryzovat prachy prostrednictvim f2p ani mesicne nekasiruje hrace o 10E "prehlizi" ? Jakoby si ty recenze nekdo platil ...
  • Trol.diskuzni
    Jak jim závidím, chlapcům (a nedejbože dívkám) íránským...
    • jindra.veliky
      nemyslim si, ze je Iran tak vyspelej stat, aby tam mohli zeny hrat hry *1*
    • hmm, kritizovat wow muze jen jasny troll protože to je bez debat skvely mmo. a na tom nic nezmeni ani fakt kdyby vyslo nejake jine lepší mmo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit